חבר מועצת חכמי התורה בנתיבות: "רבי יורם אברג'ל לא מת"

חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי דוד יוסף ערך ביקור מיוחד במוסדותיו של הגאון רבי יורם אברג'ל זצ"ל, בדבריו שיבח את האחדות בין בניו של הרב זצ"ל: "הרב יורם לא מת, יש לו את בניו ותלמידיו המאוחדים"
 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי דוד יוסף ערך ביקור מיוחד היום במוסדותיו של הגאון רבי יורם אברג'ל זצ"ל.

במהלך דבריו שיבח את בניו ממשיכי דרכו: "רבי יורם עזב אותנו חשבתי מה יהיה על כל המפעל הגדול שלו זה אדם שאין לו תחליף כל כך היה לו כוח השפעה עצום, מה יהיה על כל האברכים, כבר בהלוויה דיברתי על זה ואחר כך בשבעה".

"אני מתפעל מאוד מהסייעתא דשמיא זה מראה שהקב"ה אוהב אתכם זה דבר שאין לתאר הם מצליחים להמשיך את המפעל הכביר הזה להיכנס למפעל הזה ולהמשיך את דרכו זה מפעל גדול מאוד זה הכל בזכותו זה מראה כמה הוא עשה לשם שמים".

הרב יוסף המשיך בדבריו: "עצם הדבר שזה מחזיק מעמד זהב מראה שהכל נעשה לשם שמים, תהיו מאוחדים זה מה שהרב יורם רצה, לא יודעים למה הלך מאיתנו הרב יורם בגיל כל כך צעיר, מה שאתם עושים פה זה הכרת הטוב גדולה בשבילו, רבי יורם לא מת יש לו את בניו ותלמידיו".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן