גם לכם נעלמה המזוודה בשדה תעופה? צפו ולא תופתעו

חשבתם פעם איך נוהגים העובדים בשדה התעופה במזוודות שלכם? עובדי הקרקע בשדה התעופה לוטון שליד לונדון, שבו נוחתות גם טיסות הלואו-קוסט מישראל, צולמו זורקים ומזלזלים במזוודות שהוציאו ממטוס איזיג'ט. "ההתנהגות אינה מקובלת", נמסר מהחברה. צפו

לא נכליל את כל העובדים בשדות התעופה ברחבי העולם, אך מאוד ייתכן כי אם איבדתם את המזוודה שלכם בשדה תעופה כלשהוא ברחבי העולם, הסיבה נמצאית בסרטון המצורף.

נוסע תיעד בשבוע שעבר את עובדי הקרקע בשדה התעופה לוטון, שליד לונדון, זורקים את עשרות המזוודות שהוציאו ממטוס של חברת איזיג'ט ישר לתוך עגלת האיסוף, ללא כל זהירות או הקפדה עליהן ועל תכולתן.

בצילום ניתן לראות כי חלק מהן אף נפלו מהעגלה על הבטון הקשה שמכסה את שטח השדה, ואחד מהעובדים גם בעט במזוודה כשניסה לדחוס אותה. לאחר שהווידאו הופץ ברשת והפך ויראלי, פתחה איזיג'ט, שטסה ללא מעט יעדים גם מישראל, בחקירה של המקרה.

הנוסע נשמע בצילום ברקע, כשהוא אומר: "איך אפשר להתנהג כל כך בחולניות וחוסר כבוד? אני מקווה שהאדיוטים האלה יקבלו בעיטה בפנים ואז יפוטרו". זו כמובן לא הפעם הראשונה שעובדי קרקע נתפסים בעדשה, כשהם זורקים מזוודות באוויר ולא שומרים על תכולתן. בשנה שעברה צולמו אנשי הקרקע בלוטון כשהם זורקים מזוודות.

עובדי השדה שעוסקים בהעברת הכבודה מועסקים בחברה בשם "מנזיס תעופה", שתפקידה לדאוג לכבודה שעולה ויורדת מהמטוסים בשדות תעופה רבים באנגליה. החברה אמרה בתגובה, כי "התנהגות עובדיה אינה מתקבלת על הדעת. מנזיס תעופה דואגת לכבודת הנוסעים בחשיבות עליונה. ננקוט בכל האמצעים כדי להבטיח שהתנהגות כזו תופסק והסטנדרטים המקצועיים שלנו יכובדו בעתיד".

4 תגובות

בכלל הובלה חלמאית בדפנות שאינן דפנות כי אם מוטות אחדים שהפרוץ מרובה בהן על העומד….. גם שוטה אינו מעמיס מזוודות על עגלה כזו….

נעלם המזוודה????????!!!!!!!!
נעלמה המזוודה!!!!!!!!!!!!!!!!!

זוועה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בטיסות לאומן זה כך שנים על גבי שנים רק שאנ"ש לא יודעים ולכן לא עושים כלום

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *