היום מתפרסם קטע וידאו נדיר ביותר, שחושף איך הרבי מדבר ב'יחידות' עם השליח הותיק, הרה"ח ר' בנימין אליהו גאראדעצקי, שעמד בראש "לשכת ליובאוויטש האירופאית". הווידאו נותן הצצה נדירה כיצד הייתה נראית יחידות פרטית בשנים ההם עם הרבי, ומרגשת את חסידי חב"ד

תיעוד וידאו נדיר שנחשף היום על ידי חברת המדיה החב"דית JEM, מעניק הצצה כיצד היו נראה "יחידות" אצל כ"ק האדמו"ר מליובאוויטש זצוק"ל, בשנים בהם היה מקבל אליו לחדר אנשים ליחידות פרטית.

בוידאו, שפרסומו מרגש את חסידי חב"ד בארץ ובעולם, ניתן לראות יחידות עם השליח הוותיק, הרה"ח ר' בנימין אליהו גאראדעצקי ע"ה, בא-כוח רבותינו נשיאינו באירופה אפריקה וארץ הקודש, שעמד בראש "לשכת ליובאוויטש האירופאית" למן יום הקמתה בשנת ה'תש"ז (לפני 70 שנה), נועד ליחידות פרטית בת 45 דקות.

בניגוד למקובל, הרבי קיבל אותו ליחידות בזאל הגדול בבניין ה-770 המפורסם, ומצלמות הזאל תיעדו את היחידות במהלכה שוחח עימו הרבי על מגוון נושאים הנוגעים לתפקידים הרבים אותם מילא בשליחות הרבי. תנועות ידיו הק' של הרבי, מיוחדות, נדירות, שכמעט ולא נראו כמותן בפומבי בעת השיחות, ההתוועדויות או שאר המעמדים בקרב קהל החסידים.

הוידאו מתוך מגזין הוידאו השבועי של חברת המדיה החב"דית JEM לקראת יום הבהיר י"א ניסן.