מס הקנייה על טלפונים סלולריים בוטל

שר האוצר חתם על צו להפחתת המס על מכשירי הסלולר, זאת במסגרת התוכנית הכלכלית שהציג. ההפסד המוערך להכנסות המדינה כתוצאה מהמהלך עומד על כ-450 מיליון שקלים בשנה.

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • השנה זוכים פעמיים- גם מקיימים את ההבטחה וגם זוכים בטיסה

  תוכן מקודם

שר האוצר משה כחלון מזדרז ליישם את התוכנית הכלכלית עליה הודיע אתמול (שלישי). כחלון מודע ככל הנראה לחשש בקרב יבואניות מכשירי הסלולר מהצורך להמתין חודשים ארוכים עד להפחתת המס על מכשירי הסלולר, ולכן, הערב (רביעי) חתם על הצו שמפחית את המס.

תכניתו של כחלון כוללת הפחתת המכסים על מכשירי הסלולר מ-15% ל-0% לאחר יישום התוכנית וזהו הצעד הראשון שהוא בוחר לבצע. מדובר בצעד ששר האוצר יכול לבצע עם פחות אילוצים פוליטיים, ובמיוחד כזה שדווקא מעודד את הגברת התחרות בקרב משווקי מכשירי הסלולר, ויוביל להוזלה מהירה יותר שתורגש על ידי הציבור.

כמו כן, כוללת התוכנית הפחתת המס על הנעליים מ-12% כיום ל-0% ועל בגדי תינוקות, מוצרים שהגדרתם המדויקת עוד צפויה לדיון מפורט בעתיד, מ-6% ל-0%.

כזכור ביום שלישי הודיע משרד האוצר במפתיע על כינוס מסיבת עיתונאים בתוך זמן קצר שבה חשף השר כחלון את תכניתו "נטו למשפחה". התוכנית הסעירה את המערכת הכלכלית והפוליטית והיא כוללת סדרה של הפחתות מיסים שמתמקדות בפלחי אוכלוסייה שונים, ולא בקיצוצי מיסים נרחבים.

//www.jdn.co.il/breakingnews/825894

במעמד הצגת התוכנית אמר השר כחלון: "באמצעות הפחתת המכסים על ביגוד, הנעלה ומכשירי סלולר בעלות של מאות מיליוני שקלים ותוספת נקודות הזיכוי להורים, נגדיל את ההכנסה הפנויה של המשפחות העובדות באלפי שקלים בשנה ונחזק את מעמד הביניים – עמוד השדרה של החברה הישראלית. תוכנית סבסוד הצהרונים תאפשר לנשים העובדות להישאר במעגל העבודה. בנוסף, הגדלת מענק העבודה יאפשר למשפחות רבות להצטרף למעמד הביניים ולהוציא משפחות של הורים עובדים ממעגל העוני".

6 תגובות

מצוין, עכשיו ישאר קצת כסף לשלם על שכירות, עד שהוא יצליח להוריד את מחיר הדיור

סוף סוף שר אוצר נורמלי שעושה משהו טוב עם התפקיד שלו ולא הורס ומקלקל כמו קודמו!!!

ממש מרשים לאחר שכשל במצוקת הדיור מעונין לצוד את עיני הציבור בהוזלות פטטיות
בשלב הבא הוזלה במחירי השירותים הציבורים ובמגבונים בוש והכלם נציג מעמד הבינים
(אנו מקוים שבשבוע הבא יהיה הוזלה משמעותית במחירי הגרבים !!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. מחירי הדיור גבוהים הרבה זמן לפני שהוא נכנס לתפקיד (וזה גם לא ממש נתון לשליטה), נו, אז הוא לא ממש הצליח במשימה בגלל זה לא מגיע לו אות קלון ! 2. כל שקל שהוא מוזיל לברכה תחשב לו !!!

הוזלה בדברים האלה שהוא הוזיל, זה הכי טרנדי וזה ישרת אותו בבחירות הכי טוב..
כנראה שגם הוא מרגיש בחירות.. אחרת היה שומר את השפן עוד קצת..

מעניין מאוד מה גרם להוריד את המס על הפלאפונים בכזו בהילות ודחיפות ממש מהיום להיום כאילו מדובר בעסק פרטי שבעל הבית שלו השתגע.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell