בושה: כך מפזרים ערבים התקהלות של חיילי צה"ל

אפקט אלאור אזריה? זה לא טעות בכותרת. במקום שהחיילים יהדפו את המתפרעים, הצליחו רעולי הפנים הפלסטינים, שגנבו אמצעים לפיזור הפגנות מצה"ל, להבריח את החיילים שלא מגיבים למרות שהיו נתונים בסכנת חיים. צפו בתיעוד המקומם

במהלך הפרת סדר והתפרעות פלסטינית בגזרת בית לחם, הצליחו מספר פועים רעולי פנים להבריח את לוחמי צה"ל. במקום שנראה את החיילים יורים את רימוני ההלם והגז לעבר המתפרעים, קיבלנו תיעוד הפוך.

לא ברור עדיין כיצד הגיעו הרימונים המשמשים את צה"ל לפיזור הפגנות לידי הפלסטינים, האם הם נגנבו קודם לכן או שמא במהלך אותו אירוע מביש. כמו כן לא ברור מדוע נמנעו החיילים מלהגיב, למרות שנשקפה להם סכנת חיים.

בסרטון ניתן לראות את הערבים מיידים אבנים, רימוני הלם ורימוני גז לעבר חיילי צה"ל, תוך כדי קריאות "אללה אכבר", וצהלות שמחה לאחר שהם מצליחים להבריח את החיילים, שאומנם אוחזים כלי נשק שלופים – אך לא עושים בהם שימוש.

בתקופה האחרונה התפרסמו מספר סרטונים המתעדים אלימות פלסטינית לעומת הבלגה ישראלית, ורבים טוענים כי מדובר ב"אפקט אלאור אזריה", ומחשש החיילים כי יעמידו אותם לדין במקרה ויגיבו ביד קשה להתפרעות האלימה.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "הסרטון ערוך באופן מגמתי ולא משקף את התנהלות האירוע אשר הסתיים באופן מהיר וללא נפגעים. אתמול בשעות הצהריים התקיימה הפרת סדר אלימה סמוך לכפר תקוע בהשתתפות כ-200 חשודים אשר יידו אבנים וזרקו רימון גז לעבר כוחות צהל. הכוח הגיב באמצעים לפיזור הפגנות, ירי גומי וגז לעבר החשודים".

//www.jdn.co.il/news/israel/808681

//www.jdn.co.il/video/827786

14 תגובות

רחמים על אותם חיילים שידיהם כבולים מחשש העמדה לדין ומחמת כך מסכנים את חייהם בושה למדינה שעושה צחוק מחייליה ובסוף מספרים שהסרט ערוך לצידם. זה המציאות שאותה רואים למעשה הם ניצחו מפחד החיילים.

חיילים בלי… פחדנים, מעניין לצורך מה נכנסו אם כל כך מהר ברחו?

החיילים לא היו כלל בסכנת חיים, הם לא מתרגשים מאבנים. יש טקטיקות לחימה, וכפי שרואים הם כלל לא חשים מאויימים, הם לא לחוצים. הם נכנסו לאיזור מסובך, ללא מוצא פתוח, והיו צריכים להערך מחדש. ועשו את זה בצורה זהירה, כפי שהם מתורגלים. כצופים מן הצד זה נראה מפחיד, אך אם היינו לבושים ומצויידים בכל מה שהם היו מצויידים, היינו עושים את אותו הדבר.
בלי ריגושים מיותרים.

בוא נראה אותך מחזיק מעמד שנייה במקום שזורקים עליך אבנים ורימוני הלם

ציונים רברבנים!

לאברהם העברי, אתה צודק בתגובה שלך וגם לא צודק! אתה צודק שזה היה טקטיקת החיילים כנראה (וגם הסרט נעצר בנקודה זו כי כנראה החיילים התארגנו מחדש והבריחו את הפורעים) אבל אתה לא צודק כי אנחנו גרים פה בין ערבים שיש להם שפה שונה וראיה אחרת מאיתנו וכשהם רואים סרט זו ח"ו זה יכול להשפיע על פעמים הבאות אסור לנו לברוח במצב כזה! אם החיילים היו יורים יריה אמתית אחת ולפורעים ימ"ש היה פצוע אחד הם היו בורחים כמו חתולים!!!

שואגים כמו חיות רעות הערבים האלה. שילכו לג'ונגלים, זה המקום המתאים להם!

ועד שלא יהיה מרד בציוני לא נוכל לעשות כלום כי זה מדינה מאוד דמוקרטיה וכל אחד עושה " רק אבל רק מה שהוא רוצה " זה נורמלי בסוף הלך להיות שפיכת דמים על כל השקר שהם עושים

ערבים רעולי פנים ילדים שספק אם סימו בית ספר ספק אם יודעים קרוא וכתוב
פשוט מגרשים את החיילים ושלא תספרו לנו שזה סרטון מגמתי כאשר שומעים ברקע את צהלת הפורעים
צהל כובל את חייליו ומוכר אותם לשונאינו
בוז
אחר תאמרו כוחי ועוצם ידי
בוז

כנראה לא ראית את הסרטון עד לסופו, החיילים בורחים, אחד מהם נופל.

ואל תשכחו מי זה שר הביטחון שלנו זה עם הפה הגדול הבולדזור איך קוראים לו?????? איווט ל-י-ב-ר-מ-ן רק לחשוב אם הוא היה עדיין באופוזיציה מה היה מגיב לסירטון

החיילים היו עם נשק שיכול להרוג, אבל הם ידעו שנוהל הפתיחה באש, שבית המישפט הארור הכתיב לצהל, יכניס אותם לכלא. במילים אחרות: בית המישפט הארור בארץ גרם לחילול ה' נורא, של חיילים שבורחים כמו בחורות, וגם מסכן את חיי החיילים שלנו

לכזה צבא מסוכן ומסובך רוצים להכניס בני ישיבה, מקודם תהיו ברורים בעצמכם ואחרי זה תחשבו לצרף אחרים, בעצם כל מהלך המדינה הטיפשית הזאת מהקמתה לפני 69 שנים עדיין לא ברורה, מה שכן ברור זה שהם מקנאים בחרדים שיודעים מה הם רוצים מהחיים שלהם, יש לנו תורה שמורה לנו דרך ולא זזים ימין ושמאל, היו רוצים גם כן, יש להם תקוה, שיבואו, יקבלו אותם, כי לא תחפוץ.. כי אם בשובו מדרכו וחי'…

מאיפה החיילים מחוץ לארץ

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *