שר הביטחון לשעבר התייחס לפרשת הצוללות בסרטון שפרסם ואמר: " חסמתי בגופי את העסקה עוד בהיותי שר ביטחון, אני ממתין להשלמת החקירה ומאמין שיוגשו כתבי אישום". מלשכת ראש הממשלה נמסר: "דברי יעלון הבל הבלים"

פרשת כלי השיט: שר הביטחון לשעבר, משה (בוגי) יעלון, התייחס הערב (רביעי) לפרשת הצוללות ואמר כי הוא מצפה שיוגשו בעניין כתבי אישום. בסרטון שפרסם אמר: "חסמתי בגופי את העסקה עוד בהיותי שר ביטחון".

יעלון התייחס לטענות כי באם לא יוגשו כתבי אישום בכוונתו לגלות את מה שידוע לו. "אפשר היה להתבלבל ממה שנאמר כאילו לא מסרתי עדויות", אמר, "העדתי במשטרה, ואני ממתין לתוצאות החקירה. אני מאמין גם שיוגשו כתבי אישום. במידה ולא יוגשו כתבי אישום יהיה לי מה להגיד ציבורית בנושא".

אתמול לאחר פרסום הדברים אמר יעלון: "כידוע העדתי במשטרה ומסרתי לחוקרי הפרשה את כל המידע שברשותי, באחריות וביושר. הדברים מדברים בעד עצמם ומוטב למעורבים לא לשדר פאניקה ולחץ, אלא להתמודד עם העובדות החמורות".

//www.jdn.co.il/breakingnews/837141

מטעמו של ראש הממשלה נמסר בתגובה: ״דברי בוגי הם הבל הבלים ורעות רוח. שקריו הגסים יתבררו ככאלה בהקדם. מיותר לציין, כי משרד המשפטים פרסם הודעה רשמית, על דעת פרקליט המדינה והיועץ המשפטי לממשלה, לפיה ראש הממשלה כלל אינו חשוד בפרשה 3,000. מוטב לבוגי שיחפש לעצמו דרכים אחרות לעבור את אחוז החסימה״.