אוי לבושה: הנשיא הגוי הבין טוב יותר מחלק מהיהודים

צפיתי בנשיא ארה"ב מכבד את קדושת הכותל המערבי ונכנס לעזרת הגברים בעוד רעייתו עושה את דרכה לעזרת הנשים והתביישתי בשביל אותם שלא מנעו את אישור מתווה הכותל הרפורמי • שוב הוכח: יחסינו הטובים עם ארה"ב אינם בזכות התנועה הרפורמית

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

הערכה, או ליתר דיוק תקוה של חלק מכלי התקשורת בישראל, הביאה לחשש כי ביקורו ההיסטורי של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ תביא נקודות זכות לאנשי התנועה הרפורמית במאבקם נגד קדושת הכותל המערבי. ברוך ה', תקוותם זו התבדתה והם שוב נחלו כישלון.

כך זה התחיל. עד כה, מעולם לא הגיע נשיא אמריקאי מכהן לתפילה ליד שריד בית מקדשנו, הנשיא הנוכחי בחר לעשות היסטוריה ולהגיע למקום המקודש לעם היהודי. אומנם הביקור הוגדר כביקור פרטי, אך עצם ההגעה למקום, היא אמירה ברורה שלא ניתן להתעלם ממנה.

היו שהביעו את תקוותם, כי במהלך הביקור, בו נמצאים לבד במקום הקדוש רק הנשיא ובני משפחתו, תבחר רעיית הנשיא להצטרף אליו ולגשת יחד איתו אל הקיר הקדוש. לו הדבר היה קורה, הם היו מנסים לנצל זאת על מנת לגייס עוד נקודות לטובתם, למאבקם לחילול קדושת הכותל, וניסיונותיהם להקים במקום רחבת תפילה מעורבת.

תקוותם נגוזה עד מהרה, כאשר הזוג הנשיאותי התפצל. בעוד דונלד טראמפ נכנס יחד עם שאר הגברים בפמליה לעזרת הגברים, צעדו להן הנשים שבחבורה אל עבר עזרת הנשים, שם נשאו תפילה.

צפיתי בהם מכבדים את קדושת המקום והתביישתי. התביישתי בעובדה שנשיא גוי מבין את שלא הבינו שרי ממשלת ישראל שאישרו את מתווה הכותל הרפורמי, התביישתי בשביל אלו שלא נלחמו ולא הצביעו נגד ההצעה המבישה בזמן אמת והתביישתי בשביל שופטי בג"ץ שהתירו לנשות הפרובוקציה לקיים את תיפלותיהן בכותל המערבי.

אבל עדיין לא מאוחר מידי. באפשרותכם לתקן. בעוד שבועיים, יתקיים דיון בבית המשפט העליון בתביעת נשות הפרובוקציה לקיים את מתווה הכותל עליו הוסכם בממשלה, כאשר הביצוע בפועל מתעכב בזכות הסערה התקשורתית שהתעוררה והביאה את נציגי הציבור החרדי להבהיר כי לא יסכימו לחלוקת הכותל ולהקצאת חלק ממנו לתפילת אנשי התנועה הרפורמית.

תלמדו מטראמפ. מנהיג העולם החופשי מבין כי יש צורך לכבד את המסורת היהודית העתיקה ולהתפלל בכותל המערבי כפי הנהוג במקום מדורי דורות, תלכו בדרכיו.

ועוד משהו לסיום: תקופה ארוכה מנסים לשכנע אותנו כי מתיחות מול התנועה הרפורמית בארה"ב תשפיע על יחסי ישראל עם מדינות העולם. בינתיים, בתקופת טראמפ, הרפורמים הופכים לנטל על ישראל ולא לנכס. השגריר הקודם בישראל אכן היה רפורמי, אך הנוכחי הוא אורתודוקס. התפילה הנפרדת אתמול בכותל, הוכיחה זאת שוב.

5 תגובות

תביאו עוד סרטונים זה טוב מאוד

שימו לב לפה טראמפ הגיע לבד לא מלווה בראש הממשלה כי זה ביקור פרטי הוא עשה את זה נטו לטובתו האישית בבית לחם הלך אם אבו מאזן בערב הסעודית הלך אם המלך שם אבל פה זה ביקור פרטי זה אומר שאף הוא חושב שהכל לא של היהודים הוא עוד יביא את מלחמת גוג ומגוג ומשוגע על כל המוח

תזכרו שאני תמכתי בו לכל אורך הדרך

זה לשון הרע !!!

על אף שלפי ההלכה אין שום בעיה שטראמפ ילך לכותל ביחד עם רעייתו, ויתפללו זה לצד זה (כפי שהיה המנהג בכותל לפני 100 שנה), עם כל זאת הוא בחר ללכת בנפרד.
כל הכבוד לו. לעומתו, הרפורמים שדורשים עזרה מעורבת לא אכפת להם מההלכה, מטרתם לקעקע את היהדות לגמרי ובשביל זה הם מוכנים לעשות הכל. ה' יצילנו מהם!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell