הפרשן אמנון אברמוביץ' טען כי ידע שהקומיקאי יוסי וידר מותח אותו עם בחיקוי של אהוד ברק. "ידעתי שזה חיקוי ואפילו הצעתי לו להקליט שוב מההתחלה". בתגובה, בחר וידר לפרסם את ההקלטה המלאה ללא עריכה והציע לציבור לשפוט לבד • צפו

"הבנתי מיד שמדובר במתיחה. לכן הקטע הזה לא אותנטי וערוך". כך הגיב העיתונאי אמנון אברמוביץ' מערוץ 2 בעקבות פרסום מתיחה שערך החקיין יוסי וידר, ובה התחזה לאהוד ברק. במתיחה מנסה וידר לעניין את אברמוביץ' במידע על אודות שובו לפוליטיקה ולמשוך אותו בלשון בנוגע לראש הממשלה בנימין נתניהו.

אברמוביץ' סיפר: "קודם כל רקע. יוסי וידר הוא חקיין חינני, ובזמנו הוא חייג אליי כרב שהזמין אותי לסוכתו", סיפר הפרשן. "במקרה הזה הבנתי מיד שזה הוא והבחנתי במתיחה. הקטע כפי שפורסם היום הוא קטע ערוך. ידעתי שזה חיקוי ואפילו הצעתי לו להקליט שוב מההתחלה".

בתגובה כתב היום יוסי וידר: "כששמעתי שאמנון אברמוביץ׳ טוען בערוץ 2 שידע על כך שמתחתי אותו ושמדובר במתיחה מבויימת, לא הופתעתי. ערוץ 2 אפילו לא פנה לקבל את תגובתי. אז הנה ההקלטה המלאה של השיחה שלי עם אמנון אברמוביץ׳ – מהשנייה הראשונה לאחרונה. תשפטו בעצמכם".

להלן השיחה המליאה:

גם אהוד ברק עצמו הגיב לסערה וכתב: "לפני מספר חודשים עדכן אותי אברמוביץ' שמתחזה ניסה לדובב אותו עלי. היום ביבי מפרסם. לא פעם ראשונה שהוא בפניקה מ(ה)קלטות. פתטי. אברמוביץ' הביא לי יותר צרות מנחת לאורך השנים. עטו חדה ומעולם לא חסך ממני שבטו. ביבי גולש בפייסבוק ממנהיגות לליצנות. זכותו. מי אנו שנלין".

//www.jdn.co.il/breakingnews/871397

//www.jdn.co.il/video/871337