צילום: דוברות המשטרה

צפו: השוטרים החזירו לנהג החרדי את 43,000 השקלים שנגנבו ממנו

בתאונת דרכים בין רכבו הפרטי של הנהג לבין מונית, ניצל נהג המונית את המו"מ ביניהם, הכניס את ידו דרך חלון הרכב וגנב ממנו תיק שהכיל עשרות אלפי שקלים במזומן. בתום חקירה שארכה מספר ימים אותר הגנב והכסף הוחזר לבעליו. צפו בתיעוד

בראשית שבוע שעבר התקבלה במשטרת ישראל תלונתו של אזרח תושב ירושלים, לפיה בעת התרחשות תאונת דרכים בין רכבו הפרטי לבין רכב מסוג מונית, במהלך דין ודברים, נהג המונית עפ"י החשד הכניס ידו דרך חלון הרכב וגנב ממנו תיק שהיה מונח על הכיסא.

המתלונן ששב לרכבו, הבחין כי התיק שהכיל בתוכו כ – 43 אלף ₪ במזומן נגנב, ומיד פנה למשטרה שם מסר עדותו ונתן פרטים מזהים אודות המונית. עוד הוסיף כי מדובר בפדיון עסקו הפרטי אותו מנהל.

חוקרי מחלק הפשעים בתחנת לב הבירה פתחו בחקירה סמויה נרחבת, במהלכה נאספו ממצאים וראיות תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

לאחר ניתוח כלל הממצאים וחקירה נרחבת, אותרה המונית וזהותו של החשוד (70, ירושלים). בפעילות מבצעית שנערכה הלילה, הגיעו בלשי משטרת ישראל לביתו של החשוד בדרום העיר, ובחיפוש שערכו נתפס סכום הכסף על סך כ – 43 אלף ₪ במזומן.

החשוד הובא לחקירה בתחנת לב הבירה, במהלכה נקשר למיוחס לו. היום, זימנו החוקרים את המתלונן לקבל חזרה את כספו.

"השבת הכסף לבעליו מהווה עבורנו סיפוק גדול בעבודתנו היומיומית שכל מטרתה להגיע לחקר האמת בזמן הקצר ביותר ובמקצועיות הרבה על מנת למצות את הדין עם החשודים הפוגעים בביטחונם וברכושם של האזרחים שומרי החוק." אמרו במשטרה.

//www.jdn.co.il/news/israel/873172

9 תגובות

עוד כוחי ועוצם ידי.

מותר לשאול מאיזה עם נהג המונית? מתערב איתכם שמבניו של מי שנאמר עליו "ידו בכל"

לא מראים את הגנב

לידידי מוחמד רבינאוויץ – מה הקשר לכוחי ועוצם ידי???

הוא מתכוון לנהג המונית
שחשב כוחי ועוצם ידי ייקחו את הכסף!!
חחח! חחח!

כבוד ידי"נ מוחמד הלוי הי"ו
ברור הרי לחלוטין שהסיבה היחידה שהמשטרה עשתה זאת היא משום הרבות
"כוחי ועוצם ידי" רח"ל.

עוד ועוד יח"צ מגעיל

האריה – מלך החיות אמר פעם לבנו: אל לך לפחד משום ברייה בעולם כי אנחנו החזקים ביותר מכולם ואין מי שיכול לעמוד נגדנו. לימים טייל הבן עם האב וראה תמונה גדולה של שמשון הגיבור שמשסע אריה מפיו, שאל את אביו איך יתכן שאדם ינצח את הארי הלא אמרת לי שאנחנו החזקים ביותר? ענהו האב, הנה לך הוכחה על צדקת דברי, כי כשפעם אחד בהיסטוריה אדם הכניע אריה יש בזה חידוש ועשו מזה תמונה גדולה!

תגידו את האמת!
אתם לא רוצים את המשטרה כי אתם לא יכולים לעשות מה שרוצים,נכון?
העבודה של המשטרה מדרך הטבע לא גורם שיאהבו אותם ואם יש כבר איזה פעולה שיגרום שיאהבו אותם הם מפרסמים זאת וכל הכבוד להם
נ.ב. אני לא מדבר על כולם רק לסוג מסוים מאוד של אנשים וד"ל

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *