אלפי אנשים השתתפו באירועים השונים בקבר דוד המלך שבהר ציון במהלך חג הסוכות שעבר עלינו לטובה, בליל הושענא רבה זה היה המקום היחיד כמעט בו התקיימה שמחת בית השואבה וזאת כיאה ליום האושפיזין של דוד המלך. צפו בתיעוד

אלפי אנשים השתתפו באירועים השונים בקבר דוד המלך שבהר ציון במהלך חג הסוכות שעבר עלינו לטובה, רב המקום – הרב אהרון שליט"א בנו של המקובל הרב דוד שטרן שליט"א, דאג שבכל לילות חוה"מ יתקיימו שמחות בית השואבה בסוכה שקושטה בעיצוב מיוחד – וברוב עם עם טובי המנגנים והזמרים עם כיבוד כיד המלך.

בליל הושענא רבה זה היה המקום היחיד כמעט בו התקיימה שמחת בית השואבה וזאת כיאה ליום האושפיזין של דוד המלך, במהלך הלילה קראו במנין עם שירים ותשבחות את כל ספר התהילים ע"י הרה"צ ר' יוסף ברגר שליט"א בנו של האדמו"ר ממישקולץ שליט"א, כשלאחר מכן תפילת שחרית ארוכה ומיוחדת עם המקובל הרה"ג ר' יהודה שיינפלד שליט"א ובליווי כלי נגינה עם הזמר חיים מאיר שטיינמץ, נגן הקלרינט דוד קליגר, אמן הקלידים חיים זאב טערקלטויב, נגן הגיטרה שלום דדון ועוד.

זמרים נוספים הופיעו במהלך החג ביניהם הזמר יצחק פוקס, הזמר שוכי גולדשטיין שסגר את אירוע החג במוצ"ש בראשית ועוד רבים וטובים אחרים, וכאן המקום להודות לקהל האלפים שאמר את דברו והצביע ברגליים והגיע לחזק את המקום ולשמור על צביונו הנתון בסכנה.