במעמד רב רושם בהשתתפות רבנים ואנשי תעשיית המוזיקה, משה מונה רוזנבלום ורולי דיקמן סיימו מסכת • רולי, הוציא כעת דיסק חדש בשם כוח הרצון ומונה אמר כי "השם 'כוח הרצון' לא נאמר רק על הדיסק אלא גם על הקביעת עיתים לתורה"

כאשר מוזיקה ולימוד תורה נפגשים יחד: במוצאי שבת נערך אירוע סיום מסכת ע״י המלחין, היוצר ומגדולי המעבדים בכל הזמנים הרב משה מונה רוזנבלום והחברותא שלו כוכב הזמר רולי דיקמן.

השידוך המיוחד בין המלחין הוותיק והזמר הצעיר החל לפני כשנה במקרה כאשר נפגשו בהפקה מוזיקאלית משותפת והחליטו שמעבר להיכרותם מתחום המוזיקה צריך גם להתעלות דרך לימוד התורה. במהלך השנה למדו השניים מסכת תענית ובמסגרת חגיגת סיום הלימוד וסעודת מלווה מלכה וראש חודש ציינו בהשתתפות קהל רב בהם רבנים ואדמו"רים, אנשי מוזיקה חברים קרובים ובני משפחה את האירוע המרגש.

במהלך הטקס הודה רולי לקדוש ברוך ה׳ על החסד שעשה עמו בהוצאת האלבום החדש "כוח הרצון" עליו עבד במשך מספר שנים וזוכה להצלחה בקרב קהילות רבות בשיריו המגוונים. "השם 'כוח הרצון' לא נאמר רק על הדיסק אלא גם על הקביעת עיתים לתורה, למרות השעות הקשות בעבודה, בכל בוקר התמדנו בלימוד", סיכם מונה.

צילום: פישל רוזנפלד