'דיל' של החיילים עם הערבים מכעיס את המתנחלים

עשרות ערבים לעבר מאחז חדש שהוקדם על ידי נערים יהודים סמוך ליישוב אלון מורה שבשומרון. קצין צה"ל הגיע איתם להסכמות ועורר את חמת של המתנחלים. צפו בתיעוד

הבוקר צעדו עשרות ערבים לעבר מאחז חדש שהוקדם על ידי נערים יהודים סמוך ליישוב אלון מורה שבשומרון. דבר המאחז החדש פורסם הבוקר בכלי התקשורת הערבים, ובעקבות כך יצאו כמה עשרות ערבים בליווי טרקטור לכיוון המאחז והודיעו כי בכוונתם להגיע לפרק את המאחז בעצמם.

כוח צהל הגיע למקום אך במקום לעצור את הפורעים ולפזר ההתקהלות ניהל קצין מהצבא משא ומתן עם הפורעים. מנכ"ל עוצמה יהודית, צבי סוכות, שמע את השיחה בין הקצין לערבים והופתע לגלות כי במהלכה הציע הקצין לערבים עסקה : "אם תסכימו להפסיק את הצעדה למאחז נפנה אותו בעצמנו" .

בתגובה להצעתו של הקצין סיימו הערבים את הצעדה וחזרו לכפר והשקט נשמר אלא שאנשי 'עוצמה יהודית' זועמים על התנהלות הצבא. "התנהלות הצבא משדרת חולשה מזמינה התפרעויות של ערבים ומעבר לכל אלה מדובר בכניעה טוטלית. שטחי יהודה ושומרון הפכו להיות מערב פרוע שבהם הערבים עושים כרצונם והצבא והמשטרה איבדו את השליטה – גם אם ההצעה נועדה רק לשמר על השקט, הרי מדובר בכניעה לפורעים, וזכות וטו לקבוצה של בריונים שרוצה להשליט ולהשתלט על יהודה ושומרון", אומר צבי סוכות.

5 תגובות

למתנחלים – לא סתם נאמר- אל תיהיה צודק תיהיה חכם!

צבי אין עליך צבי סוכות

משועממים לחלוטין!!! קחו ריטלין ותרגעו (או שתתחילו ללכת בדרך ישרה של גדולי ישראל..)

אז אמרו שיפנו כמו שאומרים שיהרסו אז מה קרה?

לכל השמאלנים נא להרגע
החיילים אכן משדרים חולשה הגורמת לערבים לדרוש יותר

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *