צילום: פלאש 90

נתניהו: "תרשמו מה שאמרתי: מדינות יעבירו את השגרירות לירושלים"

בטקס חנוכת בית חולים באשדוד התייחס רה"מ להצבעה הצפויה באו"ם על הכרזת טראמפ, ואמר: "לקח 70 שנה עד שארה"ב הכירה בכך רשמית וזה ייקח עוד שנים עד שהאו"ם יכיר בכך. היחס לישראל מחוץ לכותלי האו"ם שהוא בית השקרים". צפו

"היום הוא יום חשוב מאוד בתוך ישראל וחשוב מאוד מחוץ לישראל. זה לקח 70 שנה עד שארה"ב הכירה בכך רשמית וזה ייקח עוד שנים עד שהאו"ם יכיר בכך גם כן. היחס לישראל מצד מדינות רבות בעולם בכל היבשות משתנה מחוץ לכותלי האו"ם וסופו לחלחל גם לתוך כותלי הבית באו"ם": כך אמר היום ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לקראת ההצבעה באו"ם על הכרזת טראמפ בענין ירושלים.

נתניהו, שכינה את האו"ם "בית השקרים", הוסיף: "מדינת ישראל דוחה את ההצבעה הזו על הסף עוד לפני שהתקבלה. ירושלים היא בירתנו, נמשיך לבנות בה ושגרירויות של מדינות, בראשן ארה"ב, יעברו לירושלים. זה יקרה. אני מבקש להודות לנשיא טראמפ ולשגרירה היילי על ההתייצבות האמיצה שלהם והבלתי מתפשרת עם ישראל ועם האמת. סופה של האמת לנצח".

//www.jdn.co.il/news/world_news/925869

כאמור, עצרת האו"ם תתכנס היום לדיון חירום, וצפויה להכריז ברוב מוחץ נגד החלטתו של טראמפ. את הבקשה לכנס את הדיון הגישו, בשם הפלסטינים, תימן וטורקיה והמדינות החברות בארגון לשיתוף פעולה איסלאמי.

הפלסטינים יביאו להצבעה את הנוסח שהובא להצבעה במועצת הביטחון של האו"ם, שזכה לתמיכה של 14 מדינות אך נדחה בווטו אמריקני. עיקר ההצעה היה ביטול ההצהרה של טראמפ ואשרור כל ההחלטות שנוגעות למעמד ירושלים, וקריאה למדינות להימנע מלהעביר את השגרירויות הזרות לעיר.

6 תגובות

לו טראמפ ישמע לעצתי יפתח או"ם חדש של פרו ישראל קרי מדינות ימניות

ביבי! אתה חזק! אל תתרגש, לא יהיה כלום כי אין כלום!!!!!!!!!!!!!!

חבל שאתה לא טראמפ….

תגידו, זה נראה שאחרי כל 3 מילים הוא מדפדף לדף הבא, מה, כתוב לו בכל דף רק 3 מילים?

כן כן הוא לא רוצה להיתבלבל אז כתוב רק כמה מילים על כל דף

תגידו ממתי חרדים אוהבים ראש ממשלה
ולא ראש ישיבה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו