צילום אילוסטרציה: פלאש 90

צפו: הכוחות הרסו את בית המחבל; "הלוחם שנפצע ניצל בנס"

במסגרת הפעילות הלילה בג'נין הרסו הכוחות את ביתו של אחד המחבלים. בהמשך ייתכנו הריסות גם של יתר חברי החוליה • הנס של הלוחם שנפצע: "הקליע פספס את עמוד השדרה במילימטרים. איבד 3 ליטרים של דם, אבל נגמל מהנשמה וכבר בהכרה"

לוחם הימ"מ שנפצע במהלך חילופי האש בג'נין ניצל בנס: כך אומרים הרופאים שמטפלים בו בבית החולים.

"הוא בעל חוסן בלתי רגיל. קליע שחדר לגופו עבר בין הלב לריאות, מבלי לפגוע בעמוד השדרה, וננעץ בגב העליון. הוא איבד 3 ליטרים של דם, אבל נגמל מהנשמה וכבר בהכרה", אמרו הרופאים לאתר 'וואלה'.

השר גלעד ארדן ביקר את הפצועים בבית החולים ומסר: "ביקרתי עכשיו את לוחמי הימ״מ שלנו שנפצעו הלילה בפעולה בג׳נין נגד רוצחיו של הרב רזיאל שבח זצ״ל. אמרתי ללוחמים הגיבורים, שאני גאה בהם ומודה להם בשם כל אזרחי ישראל. מדהים ומרגש לשמוע מהם על הקרב שהתנהל בשטח בעקבותיו חוסל המחבל ושהדבר שחשוב להם הוא מתי כבר יחזרו ליחידה וימשיכו להגן עלינו. גאווה לכולנו!

שמעתי בדרך שבתנועתו של אבו מאזן, הפת״ח, מכנים את המחבלים אריות. אז לא. מי שרוצח אזרחים ומתחבא בדירות מסתור הוא לא אריה. הוא עכבר. ולוחמינו יגיעו אל אותם עכברים בכל חור שבו הם יסתתרו ויסגרו איתם חשבון כפי שעשו הלילה לוחמי הימ״מ".

בתוך כך, בחמאס מגיבים להתרחשויות הלילה ומבטיחים "חוליית ג'נין אינה הראשונה ולא תהיה האחרונה".

שמו של המחבל שחוסל הוא מפקד חוליית הטרור, אחמד ג'ראר, פעיל חמאס בן 22, בנו של מפקד בכיר בחמאס שחוסל ב-2002 במהלך מבצע חומת מגן. יצוין כי במהלך הפעילות הרסו הכוחות את ביתו של ג'ראר ואת בית דודו, כאשר בהמשך ייתכנו הריסות נוספות.

וידאו ותמונות: הריסת והריסות בית המחבל. מתוך הרשתות הערביות

4 תגובות

יש דין ויש דיין

ימ"ש וזכרם

ערבים פלשתינים
מי שיפגע ביהודי ימות ויחרב ביתא הבנתם
ידו תיקצץ

כך אומרים הרופאים שמטפלים בו בבית החולים-
"הוא בעל חוסן בלתי רגיל. קליע שחדר לגופו עבר בין הלב לריאות, מבלי לפגוע בעמוד השדרה, וננעץ בגב העליון. הוא איבד 3 ליטרים של דם, אבל נגמל מהנשמה וכבר בהכרה", אמרו הרופאים לאתר 'וואלה'.
'הוא בעל חוסן' ???!!! מה קשור לחוסן זה נס גלוי!!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו