צילום: פלאש 90

משבר קואליציוני? כחלון במסר לזוכי מחיר למשתכן • צפו

"בעקבות המשבר הפוליטי האחרון קיבלנו פניות ממאות הורים וזוגות צעירים שחוששים בנוגע להמשך תוכנית מחיר למשתכן. אני רוצה להרגיע אתכם: כל זמן שאנחנו בממשלה לא נאפשר לטרפד את התכנית הזאת שעבדנו עליה קשה מאוד". צפו בדברים

בעקבות המשבר הפוליטי, השר כחלון שיגר מסר מיוחד לזוכי מחיר למשתכן: "בעקבות המשבר הפוליטי האחרון קיבלנו פניות ממאות הורים וזוגות צעירים שחוששים בנוגע להמשך תוכנית מחיר למשתכן. בסוף החודש הזה יהיו כ-53 אלף זוגות שאוחזים בזכות לרכוש דירה במחיר הוגן באזור שבו בחרו.

אני רוצה להרגיע אתכם: כל זמן שאנחנו בממשלה, בממשלה הזאת או בממשלה הבאה, לא נאפשר לטרפד את התכנית הזאת שעבדנו עליה קשה מאוד.

במשרד השיכון, משרד האוצר ומטה דיור השקיעו אלפי אנשים מיליוני שעות ומיליארדי שקלים כדי שתוכנית מחיר למשתכן תצליח. לא נאפשר לטרפד אותה.

אני פונה גם לאנשים שעדיין לא זכו, הזוגות הצעירים שממתינים: גם בממשלה הבאה נמשיך את התוכנית, כל זמן שמפלגת כולנו ואני חלק מהממשלה, נמשיך לטפל בזוגות הצעירים ולוודא שתוכלו לרכוש דירה במחיר הוגן ולא במחיר מופקע".

4 תגובות

ציטוט "כל זמן שמפלגת 'כולנו ואני' חלק מהממשלה
כחלון מאותת כי פניו חזרה לליכוד??? אולי עם חיבור מסוים לכולנו
או סתם התבטאות לא מדוייקת?

בקיצור, הוא רועד מבחירות… מיסכן

בטוח שכל ההורים והזוגות צעירים התקשרו אליו לנייד האישי שלו

נראה שהוא ממש מקנא בנהנתניהו ובסרטונים שהוא מפיק מידי יומיים, אז הוא מנסה גם את מזלו… אולי הוא יצליח למוטט את המפלגה עוד קצת…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *