ואז הזדעק מרן הגראי"ל: "נוכל לומר ידינו לא שפכו את הדם הזה?" • צפו

צפו בתיעוד ההיסטורי: המצגת שהוקרנה הערב בכינוס של ארגון 'לב לאחים' בראשות מרנן ורבני גדולי ומאורי הדור שליט"א - עמלו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל למען פעילות 'לב לאחים' להצלת ילדי ישראל, בקטעי וידאו נדירים שלא נראו מעולם

הפקה: מ. קוסובר

13 תגובות

מבהיל על הרעיון

היה אבא במלוא מובן המילה. אין דברים כאלה! השאיר חלל ריק בעולם! כמה שהוא חסר לי… העצות הברורות שלו שתמיד הצליחו!! אי אפשר להתאושש!

מרגש עד דמעות!

לא אלמן ישראל

גם לי חסר מאד העצות הברורות והזכות של מרן זצ"ל אבל צריך תמיד לזכור שהקב"ה חי וקיים והוא לימד למשה מסיני מש"כ בגמ' דור דור ומנהיגיו והוא וודאי מעמיד לנו גם עכשיו עיני העדה ראויים, ומבו' בספה"ק שחטא העגל נהיה מיזה שאמרו שמש"ר שעל ידיו ה' הוציאנו ממצרים ועשה לנו כל הנפלאות, ועכשיו מי יוליכנו במדבר וכו' שבאמת וודאי צריך להיות בטוחים בהי"ת שיעמיד לנו גדול ומנהיג כראוי, וכל מה שצריך להיזכר בעצות הזכות והאבהיות של הגדולים זצוק"ל זה רק בשביל להתעורר למה אפ' להגיע ע"י יגיעת התורה בטהרה ויראת שמים ומידות טובות , ולזכות לקנות את מידותיו שמסתובבים בעולם כל השנה הראשונה כמבואר ביערות דבש !!!

אנחנו גם שואלים, מה יהיה עם הילדים?? הלא הם אנחנו וכל עם ישראל שהיינו הילדים של הר"י, מה יהיה איתנו בלעדיו??

ככל שעובר הזמן קולטים יותר ויותר מה איבדנו… ואיזה חסד ה' זה היה שהוא היה איתנו בדור יתום ומבולבל כזה

אוי אוי נזכרים בימים הטובים בימים שרבינו הקדוש והטהור היה איתנו הדריכנו לא פנינו לשום כיוון בלעדיו אוי מי יורה לנו את הדרך מי ילמדנו דעה ובינה איי היה אבא במלוא מובן המילה כל דבר הוא זה שדאג לנו והדריך אותנו אוי אוי, אבל לא אלמן ישראל ב"ה הקב"ה השאיר לנו לפליטה את מנהיגי הדור עיני העדה רבן של ישראל רבינו הגדול מרן שר התורה שליט"א ורבינו מרן ראש הישיבה שליט"א אין לנו אלא לברכם יחד עם שאר גדו"י שד' יעזור שיאריכו ימים עד ביאת משיח צדקינו במהרה בימינו אמן ונזכה לתחית המתים במהרה בימינו אמן סלה.

אי אפשר להבין איך גדולהדור לוקח על עצמו כל ילד כאילו הוא בנו

לא מפסקים להיתגעגע למנהיג דגול האיש על החומה עניי העיידה אוי לנו כי אבדנו כלי חמדה נותרנו יתומים ואין אב כל כזו הסרטה מציפה בנו את הרגשות שוב,
אנה ה חמול עלינו ותביא את משיח צידקינו

לראות בעלי תשובה – תמיד מעלה בי דמעות.
הפקה מרגשת מאוד.

באמת מרגש מאוד

ממש עניו במלוכה יש מנהיג לבירה!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *