הטרור החדש: בקבוקי תבערה מחוברים לעפיפונים מעזה לישראל

צפו: בפעם השניה מאז יום שישי, מפגינים פלסטינים שלחו עפיפון אליו מחובר בקבוק תבערה בוער לעבר כוחות צה"ל בגבול רצועת עזה. הפעם זה גרם לשריפה ביער כיסופים במועצה האזורית אשכול, לא היו נפגעים וכוחות הכיבוי השתלטו על האש

בפעם השנייה בתוך יומיים מחבלים פלסטינים הפריחו היום (ראשון) עפיפון לעבר הגבול הישראלי עם רצועת עזה אליו מחובר בקבוק תבערה. העפיפון נחת ביער כיסופים סמוך לגבול במרכז הרצועה וגרם לשריפה במקום.

בעקבות נחיתת העפיפון ביער והשריפה שהוצתה לאחר מכן, הוזעקו למקום כוחות כיבוי שנאבקו על מנת להשיג שליטה ולכבות את השריפה. אין נפגעים ולא נגרם נזק משמעותי.

מהמועצה האזורית אשכול נמסר לתושבים: ביממה האחרונה היו מקרים של הפרחת עפיפונים עם בקבוקי תבערה משטח רצועת עזה. הבקבוקים נפלו בסמיכות לגבול וגרמו לשריפות, ללא נפגעים. הצבא בסיוע כיבוי אש נמצא בהיערכות מוגברת לאורך הגבול והציבור מתבקש לגלות ערנות.

ביום שישי האחרון ניסו הפלסטינים לפגע בכוחות צה"ל באמצעות עפיפון עם בקבוק תבערה שהופרח לעבר כוחות צה"ל. גם בתקרית ביום שישי לא היו נפגעים ולא נגרם נזק משמעותי מלבד שריפה שפרצה במקום.

השימוש של תושבי עזה בעפיפונים אינו חדש. כבר לפני שנה וחצי ירה כוח צה"ל לעבר עפיפון שחצה את הגבול ועליו מצלמה. העפיפון, דווח, לא נפגע וחזר לשטח הרצועה.

9 תגובות

מעניין מה מוטת הכנפיים של המזל"ט הזה?
אולי בכלל יש לו אפשרות של הנחייה עצמית
מסכינים – צמיגים בוערים ועפיפונים, זה מה יש להם.

הלואיי לנו שירים כאלו משובחים
ואולי איזה זמר יעתיק את השיר?
גם אורה וניגון בר יוחאי מהערבים

יא… אסור לשמוע שירים בספירת העומר:) חחחחח
גמני אהבתי את השיר הערבי הזה, יש להם את זה לפעמים

נו, מוסיקה בספירה?

צריך לבקש מהם בווקאלי בימים האלה

לכבוד ראש חודש מותר…

מסכנים שכאלה.. לא מפותחים עדיין הם בילדות

לפוצץ כל משגר של עפיפון רק כך זה יפסק

לא הבנתי איך העפיפון נופל?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *