מטה הבחירות של פנחם הומינר, המתמודד מטעם אגודת ישראל למועצת העיר רחובות, מפרסם תיעוד וידאו עם הצהרות של אישים שונים בעיר, מהמגזר הכללי, המספרים על העזרה שקיבלו מהומינר ומביעים על תמיכה במועמדותו

בימים האחרונים הוקם המטה הכללי למען בחירתו של פנחס הומינר. בין הדמויות הבולטות ניתן למצוא במטה הכללי את ברונו גריסרו יו"ר ש.ר.מ פארם ובעל בית מרקחת הנשיא בעיר, יוסי בן ארויה, המשמש כמנהל האדמיניסטרטיבי בחברת הנדסה גדולה, עו"ד מקרקעין שלום וייס הנמנה על בני הציבור הדתי לאומי, ואיש העסקים יורי כהנוב, שהינו מיוצאי ברית המועצות.

"פנחס הומינר הינו איש עשיה עם קבלות מוכחות, ואין זה משנה מי הפונה אליו, והכול נעשה אצלו בהארת פנים מיוחדת", אומר ברונו. עו"ד שלום וייס הוסיף, "אני חושב שפנחס הומינר הוא האיש שמאחד בעיר בפועל בין כל המגזרים. העובדה שהוא בעל כיפה שחורה ובעל זקן, אינה אמורה להיות פקטור לשום דבר, ואנחנו צריכים לשפוט את האדם לפי מעשיו".

"כבר עשרים שנה מתגורר על יד השכונה בה חיה קהילת קרעטשניף וזוהי עוד דוגמה והוכחה לכך שציבור חילוני וחרדי יכול לחיות זה לצד זה מבלי שאף אחד יכפה את דעתו על הצד השני ותוך כיבוד הדדי", אומר יוסי בן ארויה אשר עד לפני מספר שנים היה חבר סניף מפלגת העבודה.

פנחס הומינר הגיב על הסרטון באומרו: "אני נרגש מהתמיכה האדירה שאני זוכה לה. החזון שלי הוא לחבר בין כל הציבור הרחובותי ואנו עושים זאת במעשים ולא במילים, ולכן אני שמח על תמיכתם של תושבים חילונים ודתיים, מזרחיים ואשכנזים אשר מביעים בי אמון".

כל הערים, המועמדים והחדשות לקראת הבחירות המקומיות – לחצו כאן