תיעוד וידאו: המחבל שולף אקדח, יורה לעבר הכוח ונעצר • צפו

פיגוע הירי בכביש המנהרות: דובר צה"ל מפרסם כעת תיעוד מהאירוע, בו נראה המחבל פותח באש לעבר החיילים במהלך המרדף אחריו - ונעצר • על גופו נמצאה סכין ובסריקות בזירה נמצא אקדח מסוג FN איתו ככל הנראה ביצע את הירי

לפנות בוקר ביצע מחבל ירי מאיזור אל ח'דר שבחטמ"ר עציון לעבר מחסום המנהרות המאויש על ידי לוחמי מג"ב. תצפית של גדוד האיסוף "ניצן" הממקומת באיזור, תצפית שהכווינה צוות של לוחמי מג"ב וכוח צה"ל שביצעו סריקות עד לזיהוי המחבל.

במהלך המרדף אחריו, ביצע המחבל ירי נוסף לעבר צוות של לוחמי מג"ב שביצע נסיעה לעברו בניסיון לנטרל אותו (הרכב הממוגן נפגע ממספר כדורים, בין היתר באחד מחלונות הרכב).

לאחר פגיעה עם הרכב במחבל, הוא החל בניסיון להימלט כשהלוחמים מסתערים לעברו בנשקים שלופים, יורים באוויר ומביאים למעצרו. על המחבל נמצאה סכין ובסריקות בזירה נמצא אקדח מסוג FN איתו ככל הנראה ביצע את הירי.

בוידאו: תיעוד האירוע

המחבל תושב בית סאחור הסמוכה לבית לחם בשנות ה- 20 לחייו, נעצר כשהוא במצב קל. הוא קיבל טיפול רפואי קל בשטח ואינו נזקק לפינוי בשלב זה. כאמור ללוחמים שלום.

"אין ספק שחתירתם המהירה למגע של לוחמי מג"ב וזיהוי המחבל על ידי התצפית הביאו לסיום האירוע כשאין פצוע בקרב כוחותינו והמחבל עצור. הלוחמים דרוכים וערוכים בכל שעות היממה לסיכול טרור ולשמירה על ביטחון תושבי ישראל", נמסר.

צילום: דוברות המשטרה

6 תגובות

היי אני בנטפרי ולא רואה לאחרונה בכלל וידאו, כלומר אפילו לא שטח שחור רק שטח ריק לבן בלי כלום, יש למישהו מושג למה זה ככה?
זה קרה לעוד מישהו או שזה בעיה אצלי?

למה אי אפשר לראות את הסרטונים

אני מקווה שנתנו למחבל שוקו של טרה כי זה מוכח מדעית שזה עוזר לצמחיה לגובה.
ברוך השם שלא ירו בו והרגו אותו .
הוא בן 20 רק, ושישתחרר מהכלא הוא יוכל להמשיך בפיגועים נגד יהודיים .
כל הכבוד למפקדי צה"ל .

רק לי הסרטון לא קיים??

לא צירפו את הוידאו?
או שזה רק אצלי?

גרייף התגובה שלך אירונית או אמיתית

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן