רגע לפני ההתייקרות: מחסור משמעותי במלאי מכוניות חדשות באולמות התצוגה

המחסור במלאים מורגש בדגמים רבים, דוגמת סקודה קארוק 1.6 ליטר טורבו-דיזל, פיז'ו 3008 דיזל, סובארו פורסטר ובייחוד בדגם הפופולרי יונדאי סונטה ההיברידית, שצפויה להתייקר בחדות בעוד כחודש וחצי

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

רכישת רכב חדשה מלווה בהתרגשות רבה ומיד אחרי התשלום מצפים הרוכשים לקבלת הרכב החדש. אלא שמדיווחים של רבים ממי שהתעניינו לאחרונה ברכישת מכוניות באולמות התצוגה של היבואניות השונות, זמני האספקה של המכוניות החדשות הולכות ומתאחרות לנוכח מחסור משמעותי של רכבים מדגמים רבים. לפי הערכות בענף הרכב, מלאי הרכבים יתחדש רק לקראת חג הפסח.

הגורם המרכזי למחסור במלאי המכוניות החדשות בדגמי 2019 נובע, בין היתר, הודות לירידה של 27.6% בשיעור יבוא כלי רכב חדשים בחודש ינואר 2019 לעומת התקופה המקבילה אשתקד. לפי נתוני החטיבה לתכנון וכלכלה ברשות המסים, בחודש שעברה יובאו לישראל 20,952 כלי רכב פרטיים לעומת 28,958 בשנה שעברה. בכל הקשור לרכבים מסחריים, הירידה אף הייתה חדה יותר ועמדה על 48.2%.

המחסור במלאים מורגש בדגמים רבים, דוגמת סקודה קארוק 1.6 ליטר טורבו-דיזל, פיז'ו 3008 דיזל, סובארו פורסטר ובייחוד בדגם הפופולרי יונדאי סונטה ההיברידית, שצפויה להתייקר בחדות בעוד כחודש וחצי. לפי הבטחות היבואניות, מלאי המכוניות יתחדש רק לקראת חג הפסח, כאשר מחירי המכוניות ההיברידיות יתייקרו כבר בשיעור חד. נכון להיום נותרו במלאי רק מעט מכוניות יונדאי סונטה מגרסת הפרימיום היקרה יותר, כאשר דגם הלימיטד אזל לחלוטין.

עם זאת, בביגליס, חברת הרכב המובילה במגזר החרדי, זיהוי את המחסור המסתמן כבר לפני מספר חודשים, ונערכו מבעוד מועד ודאגו מראש למלאי גדול של מכוניות הנחשבות לפופולריות ברחוב החרדי דוגמת קיה נירו ויונדאי סונטה היברידיות, ניסן קשקאי ועוד. כן הכריזו בחברה על מחירים מיוחדים על דגמי המכוניות ההיברידיות, רגע לפני התייקרות הצפויה. לנוכח העובדה שמלאי המכוניות בדגמי 2019 זמין לעת עתה בביגליס, הרוכשים בה מכונית חדשה יכולים לבצע את העסקה המושלמת ביותר מבחינתם ולצאת עם המכונית החדשה תוך זמן קצר, לעיתים תוך שעות בלבד. עם זאת, לנוכח העובדה שרוכשים רבים, גם מחוץ למגזר החרדי גילו את מלאי המכוניות של ביגליס ומגיעים כדי לנצל עת מלאי הרכבים הקיים, גם הוא הולך ומצטמצם במהירות.

2 תגובות

רוצו רוצו לקנות בביג ליס

זה אמור להיות כתבה חדשותית או פרסומית לביג ליס
זה קצת עלבון לאינטלגנציה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן