צילום Pixabay

השכרת רכב 7 מקומות

תחום השכרת הרכבים, הוא תחום הנמצא בצמיחה מתמדת. העלויות הגבוהות של אחזקת הרכבים, יחד עם העומסים הגדולים בכבישים, ההופכים את הנסיעות העירוניות לבלתי משתלמות ובלתי כדאיות בעליל, גרמו גם לבעלי רכבים פרטיים למכור רכבים שברשותם ולעבור להשכרת רכבים

אבל התחום שבו חלו ההתפתחויות המשמעותיות ביותר, הוא דווקא התחום של השכרת רכב 7 מקומות, סוג הרכב האולטימטיבי והרב שימושי ביותר. מהו בעצם רכב 7 מקומות, ומדוע הוא הפך לרכב כל כך פופולארי? מהם היתרונות של רכב 7 מקומות, שאין באף רכב אחר? להלן התשובות.

רכב 7 מקומות – מה זה בעצם

מרבית הרכבים הפרטיים בישראל, מכילים בדרך כלל מקום לחמישה נוסעים – שלושה נוסעים מאחור, נוסע לצד הנהג והנהג עצמו. בעבר הלא רחוק, היו רכבים שאפשרו להסיע מספר גדול יותר של נוסעים. אבל היה מדובר בעיקר ברכבים אמריקאיים גדולים, שצרכו דלק בכמויות גדולות והיו פחות נוחים מהרכבים הקיימים כיום, והמכילים מקום עבור 7 נוסעים. הרכבים כאמור היו גם רחבים יותר, ונזקקו לכושר תמרון גדול של הנהג.

רכב 7 מקומות הינו רכב שעדיין נחשב רכב פרטי ולא משאית, וגם למי שיש לו רישיון ב' יכול לנהוג ברכב כזה. בעבר הלא רחוק, מרבית המוניות היו מצוידות במקום עבור 7 נוסעים. עם הזמן, עברו מרבית המוניות לחמישה מקומות, תוך התמקדות בנסיעות פרטיות על חשבון נביעות שירות. רק בקווים הפעילים ביותר בישראל, עדיין ניתן למצוא מכוניות שיש בהן 7 מקומות. יש מקרים שבהם הורים שהתברכו במשפחה גדולה, בוחרים לרכוש או לבצע השכרת רכב 7 מקומות. זאת, בעיקר בגלל הנוחות והרב תכליתיות של רכב מהסוג הזה, כפי שנפרט בהמשך המאמר.

השכרת רכב 7 מקומות כל היתרונות

השכרת רכב 7 מקומות, טומנת בחובה יתרונות רבים, וכמעט שאין בה חסרונות. מבחינת צריכת הדלק, רכב מהסוג הזה איננו צורך הרבה יותר מרכב פרטי אחר. גם מציאת חנייה לרכב כזה איננה קשה יותר מאותה הפעולה ברכב פרטי אחר. מנגד, היתרונות של השכר רכב 7 מקומות הם גדולים. להלן חלק מהיתרונות הללו:

נסיעה מרווחת: משפחות שיש להן שלושה ילדים ויותר, עשויים לגלות כי כשכרת רכב 7 מקומות, בעיקר כשמדובר בנסיעות ארוכות, תורמת להרגשת הרווחה של כל בני המשפחה. כשפחות צפוף ויש מקום לזוז, הילדים נוטים להיות פחות חסרי סבלנות ולהפריע פחות בעת הנסיעה ובזמן הנהיגה.

מטען: רכב 7 מקומות מאפשר להכניס לתוכו מעטן בסדרי גודל שאינם מתאפשרים ברכב פרטי רגיל. לפיכך, יציאה לחופשה של כמה ימים בחיק הטבע, או אפילו של יום אחד, צריכה להתבצע באמצעות רכב 7 מקומות. מפתיע עד כמה סוג הרכב יכול לשפר את החוויה ואת החופשה.

אם יש לך עניין לבצע השכרת רכב 7 מקומות, רכב פרטי עם יתרונות של רכב גדול, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים שלהו יחזרו אליך להמשך התהליך.

 

 

6 תגובות

מעאונין בהשכרת שבע מקומות,

יש לציין שחלק גדול מרכבי 7 מקומות המקומות הנוספים הם על חשבון הבאגז' גם אם מבחוץ הוא נראה רכב גדול יותר ויש לשים לב בשעת ההזמנה.

נהג חדש מעל גיל 24 יכול להשכיר?

אשמח אם יצרו איתי קשר לביצוע השכרהשל7מקומות 0543243156 חיים

אשמח מאוד אם תכלו ליצור איתי קשר
לשמוע פרטים נוספים.
מעונינים להשכיר רכב ליום אחד.
מספרי הוא:0556700636

מה המספר שך ההשכרת רכב

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו