חדש בביגליס: מימון לרכישת רכב חדש בלי ערבים, בלי בנקים ובלי בירוקרטיה וניירת מיותרת

הדרך המהירה והיעילה לרכב חדש משלכם - כל הפרטים בכתבה

קניית רכב חדש מהניילונים מעולם לא הייתה קלה יותר. כדי להקל על הפרוצדורה ברכישת רכב חדש, מציעה 'ביגליס' לראשונה שיטת מימון מהפכנית, במסגרתה תוכלו לקבל מימון של עד 150,000 ש"ח ובהחזר חודשי נמוך לרכישת רכב חדש, באישור מהיר בתוך דקות – בלי ערבים, בלי התרוצצויות ואישורי בנקים, בלי בירוקרטיה וניירת מיותרת – בקלות, ביעילות ובמהירות.
בביגליס מציעם לכם את מגוון דגמי 2018 החדשים והמפנקים ובהתאמה מושלמת למה שאתם צריכים. פרטי או מסחרי, קטן או משפחתי, כביש או שטח, היברידי או בעל מנוע רגיל. המומחים של ביגליס יתאימו עבורכם את הרכב המושלם מכל הבחינות כמו נוחות, אבזור, צריכת דלק וחיסכון וכמובן ביצועי מנוע איכותיים כפי שאתם צריכים. כנסו לביגליס וקבלו את הטוב ביותר בשבילך. בגלל המחיר, בגלל הזמינות, בגלל המימון ובגלל המגוון.
צוות ביגליס אמון על מתן טיפול אישי ללקוחות תוך שימת דגש על מתן מענה מקצועי ויצירתי לצורכי הלקוחות ופתרון בעיות ביעילות ובמהירות. להתאמת תנאי מימון אטרקטיביים עבורכם פנו עוד היום לאחד מאולמות התצוגה של ביגליס – סוכנות משנה אלבר – ברחוב כהנמן 106 בבני ברק וברחוב ירמיהו 39 ירושלים או בטלפון 1-700-550-650.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *