רשת האופנה 'גולברי ' מציעה לך ג'קטים ושמלות מרהיבות לאירועים וכן קולקציית אביזרים משלימים ותכשיטים שילוו אותך לאורך כל ימי ה'שבע ברכות' ושאר אירועים שמח יותר עם גולברי

לקראת עונת השמחות, בואי לערוך את כל קניותייך לימי השבע ברכות במקום אחד – באחת מרשת חנויות 'גולברי ', שם תמצאי קולקצייה מגוונת של שמלות, חצאיות, ג'קטים, עליוניות, חולצות, צעיפים, אקססוריז , תיקים אופנתיים ופריטים משלימים לכל ימי השבע ברכות אותם תחגגי.

בין שמחה לשמחה תוכלי לשדרג את המראה שלך במיטב הקולקציה המרהיבה המגיעה בנגיעות סתיו ובנגיעות חורפיות שתקבלי עליהם המון מחמאות.

לכלה – ביגוד מיוחד לכל ימי השבע ברכות! בחנויות מגוון בגדים מיוחדים בשיטת 'מיקס אנד מאטש' – 'לבש וערבב'. את יכולה ללבוש במהלך היום כמעט את אותם פריטים של הערב בו נערכת שמחת השבע ברכות, רק לשדרג אותם, כך שבכל פעם תהיה לך הופעה חדשה ומיוחדת במינה.

למשל, תוכלי להיעזר מבחר של ג'קטים אותם תוכלי ללבוש ביום עם חולצת בסיס שחורה או לבנה וחצאית מפוספסת.

בחגיגות הערב תוכלי לשדרג את הג'קט עם חצאית מטאלית , וכך כל הלוק משתנה.

ביום השני, השלישי וכן הלאה, של 'שבע הברכות' תוכלי ללבוש מבחר שמלות עדכניות המקבלות טוויסט אחר, עם אקססוריז מתאים המוצע בחנויות הרשת.

לדוגמא, שמלה בצבע סתווי תיראה אחרת בבוקר עם אקססוריז קליל ובערב בתוספת ג'קט במראה מחויט ומעונב, הלוק שלך יהיה שונה לחלוטין.

בואי לאחת מחנויות הרשת שם יציעו לך מגוון פריטים שיתאימו לכל מטרה לקראת השמחה.

כי ב'גולברי ' הקרוב מתחילה השמחה שלך!