צרכנות

באדיבות המצלם

“שמעתם את הקנאק? חודש הספר קְנַאקֶדִיג נפתח!”

חודש הספר האגדי של רשת ספרי החיים כבר כאן עם אלפי מבצעים מפתיעים והטבות שוות, הגרלות אטרקטיביות בכל יום, שת”פ מנצח עם גדולי הסופרים של הציבור החרדי והזדמנויות גדולות שאף קנאקר לא מפספס * שבוע אל תוך חודש הספר, ר’ יעקב ביבלה, מבעלי רשת ספרי אור החיים, מגדיר את העוצמה מחדש
 • אני אוהב לנהוג, עובד קרוב לבית, והשכר שלי גבוה עם מלא הטבות

  תוכן מקודם

 • לדאוג לעתיד הכלכלי בהשקעה של מינימום זמן ומאמץ

  תוכן מקודם

 • מעוניינים במקצוע מבוקש בלי לוותר על ערכים? כאן מתחילים

  תוכן מקודם

 • השדכן שעוזר לכם לבחור נכון!'

  תוכן מקודם

 • שוחטים מוסמכים ברבנות – מסלול מהיר להכנסה גבוהה בלי לצאת מעולם התורה!

  תוכן מקודם

 • וויראלי! המחשבון שמחשב לכם את עלויות כל החתונות הילדים בעתיד

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

מוכנים לזה? חודש הספר קְנַאקֶדִיג מבית רשת ספרי אור החיים פתח את שעריו בתחילת השבוע בכל הריכוזים החרדיים ברחבי הארץ, כשהוא מציג חגיגת הטבות מושלמת עם מבחר מסחרר של ספרים מכלל ההוצאות המובילות ומיטב המהדורות המובחרות, מגוון אדיר של מבצעים מפתיעים עד 70% הנחה, הגרלות משתלמות בכל סניף מדי יום, מחירי קנאקדיג והנחות מדהימות שלא יותירו אף אחד בבית.

חודש הספר המשתלם של תשפ”ד יוצא לדרך, וכבכל קיץ גם השנה ייהנו אלפי הלקוחות משבועות ארוכים, עוצמתיים וגדושים בכל טוב, כשאלפי ספרי קודש מכל מקצועות התורה מוצגים על במות המבצעים המהודרות, ואינספור ספרי קריאה מרתקים מכל הז’אנרים והסוגות מוצבים על מדפי ההטבות העמוסים.

כעת, לאחר שבועות של ישיבות והיערכות מדוקדקת, פיקוח הדוק על מערך שינוע אדיר של עשרות משטחי ספרים ממרכזי הלוגיסטיקה אל עבר הסניפים ועבודה בלתי נלאית מאחורי הקלעים – תפסנו לשיחה קצרה את מי שהגה, מפיק ומוביל את המסורת ארוכת השנים הזו והרוח החיה מאחוריה: ר’ יעקב ביבלה, מבעלי רשת ספרי אור החיים. האיש שהמציא מחדש את עולם הספר היהודי, ניער את האבק מהתחום, הזניק אותו לגבהים ועומד כיום בראש רשת חנויות הספרים המובילה של הציבור החרדי.

“כל מה שאומר”, מקדים ביבלה, “לא יצליח לבטא באמת את היקף הפעילות המדהים של חודש הספר ברשת ספרי אור החיים”.

ובכל זאת, כאדם שמזוהה יותר מכל עם עולם הספר היהודי, ספר לנו מהו חודש הספר עבורך?

“חודש החודשים! חודש הספר עבורי הוא חודש שלם של חלום. לעבור בסניפים, להריח את ניחוח הדפוס המשכר, למשש את הכריכות ולראות את אלפי הלקוחות נהנים מחודש של הזדמנויות חד פעמיות. עבורי זו זכות שאין דומה לה.

“כבר לפני יותר מעשור, בסייעתא דשמיא, לקחנו את שבוע הספר הבנאלי והיבשושי שהיה נהוג מימים-ימימה, מתחנו אותו לחודש ימים לטובת הלקוחות, העמסנו עליו אינספור מבצעים משתלמים, גדשנו אותו באלפי ספרים וכותרים מכל הסוגים ולכל הגילאים, פיתחנו מערך הגרלות והטבות מדליקות – והנה לכם חודש הספר קנאקדיג”.

 

מוזילים מחירים עם כל הקנאק

 

את השנים האחרונות מקדיש ביבלה ביתר שאת למלחמה עיקשת וחסרת פשרות במחירי השוק הגואים, כשלאורך כל השנה מפעילים ברשת ספרי אור החיים מיזמים ומבצעים למען הקהילה, בהם מוצגים הספרים החדשים ביותר לצד רבי מכר אהובים במחירים נמוכים ובהטבות חסרות תקדים.

היכן יוקר המחייה פוגש את עולם הספר?

“היכן לא?”, מחזיר ביבלה בשאלה רטורית. “זה מתחיל כבר בשלב הנייר עם מחירים שלא מפסיקים לעלות, ממשיך בעלויות ההדפסה שמאמירות ועד למחירי ההפצה, השינוע, השיווק ועוד.

“ההבנה שלנו ברשת ספרי אור החיים היא כי מה שטוב לתשפ”ג טוב גם לתשפ”ד”, קובע ביבלה. על כן, למרות עליות המחירים החדות שנרשמו בענף הספרים בעקבות המלחמה, הותירו בחודש הספר את יוקר המחיה הרחק בחוץ. “כמי שעומדים תמיד בחוד החנית של המלחמה בעליות המחירים, גם לקראת חודש הספר קיבלנו את ההחלטה החשובה לעמוד על המשמר, לשמור על רף מחירים נמוך ולספוג את ההתייקרויות במשק במטרה שהציבור יוכל להמשיך לרכוש ספרי קודש וקריאה מבוקשים במחירים שפויים”.

התוצאות מבטיחות: מגוון ענק של ספרים איכותיים במחירי קנאק!

ספרי קריאה, קומיקס, ביוגרפיה, ועוד – החל מ-10 ₪ בלבד!

מהדורות הכיס המפוארות של הוצאת ‘עוז והדר’: מקראות גדולות, ש”ס, מקרא מפורש – רק 299 ₪!

ענקי המכר, הסדרות המבוקשות של גדולי סופרי הילדים, במבצע מדהים – השני ב-10 ₪ בלבד!

ועוד אלפי מבצעים והזדמנויות רבות מספור (מבצעים קנאקדיג נוספים – במסגרת)!

 

ההפתעות הגדולות בדרך

 

וכשחודש הספר בעיצומו, זה הזמן להזכיר שהוא מיועד לכ-ל המשפחה. ישיבע-בוחר? אברך? מגוון ענק של ספרי קודש על התורה, גמרא, הלכה ואגדה, מכל ההוצאות והמהדורות, ממתין לך. עקרת בית? במיוחד עבורך מבחר ספרי קריאה, מתכונים ובישול, חינוך והשקפה. וגם הילדים והנוער בתמונה עם עשרות ספרי מתח מרתקים ולהיטי קומיקס מבוקשים.

והמחירים? קנאקערס!

בכל שנה מביא איתו חודש הספר חידושים מרעננים והפתעות מסעירות. ניתן לחשוף מה עומד להתחדש השנה?

“תהיה בעזרת ה’ שורה של הפתעות שוות והטבות משתלמות שייחשפו עם הזמן”, מבטיח ביבלה. “ממליץ לכולם לעקוב היטב אחר הפרסומים בעיתונות, ולא לפספס את ההזדמנויות הרבות שהחודש הזה מציע”.

ועכשיו קחו טיפ: כנסו לסניף ספרי אור החיים הקרוב לביתכם, גשו למוכר ובקשו ממנו את קטלוג חודש הספר המהודר. קחו אותו הביתה ועִברו עליו בנחת ובישוב הדעת, סמנו את הספרים שתמיד רציתם ואת המבצעים הכי שווים, וצאו למסע שלא מרגישים בכיס. הקנאקרים כבר כאן!

 

מסגרת 1

הקנאקרים

החזקים של חודש הספר!

רשימת המבצעים האגדיים וההטבות המדהימות ארוכה במיוחד, ואנחנו כאן עם ההזדמנויות הגדולות והמשתלמות של חודש הספר קנאקדיג

 

מחפשים את עשרת הגדולים? כאן קוראים לכם לסדר, ומעמידים בשורה את הקנאקרים – המבצעים ההיסטוריים שעושים את חודש הספר של רשת ספרי אור החיים לקנאקדיג.

מרוויחים בריבוע: למלא מדפים בספרי איכות. להתארגן עם מלאי מתנות לבר מצווה, לתלמידים, ולמי לא. כל ספרי הוצאת אור החיים – הרביעי חינם!

הטיש הגדול בעולם: 38 הכרכים של מכון ‘פאר מקדושים’ המפליא בעריכת ספריהם של ענקי החסידות בשיא הפאר והשכלול – רק ב-2,199 ₪ (במקום 2,900 ₪)!

לסיים ש”ס בשנה ב-49 ₪! מאזינים כשעתיים ביום לשיעורי הגאון הגדול רבי מיכאל בורנשטיין שליט”א, שנודע בהסברתו הסיכומית החדה, ומסיימים את הש”ס בתוך שנה בלבד. כ-15 דקות לדף גמרא, אינדקס נוח לחיפוש בכל הש”ס, מארז דיסק אונקי מפואר רק ב-49 ₪ (במקום 100 ₪)!

מי? מילר! הוצאת ‘מילר’ היוקרתית בהפתעות מפוארות ומרגשות ומגוון ענק עד 60% הנחה!

מאימתי היו כאלו מבצעים? משניות הפאר המבוארות ‘אבוקה’, עם ציורי מיטב האמנים בצבעוניות ממחישה, החל מ-39 ₪ בלבד! + מחיר קנאק לסט 11 חלקים!

נשמה של משנה: סט הפאר כליל המעלות ‘משניות וילנא החדש’, י”ג כרכים – רק ב-599 ₪!

מזמור למבצע: סדרת סידורי ‘מזמור לתודה’ מבית מלכות וקסברגר, אמנות מפעימה המעניקה צבע והמחשה ומחיה את התפילה – סידור ב-15 ₪ בלבד!

המבצע מספר לי: ספרי אמן הסיפורת לילדי ישראל, הרב יעקב הופקוביץ, מספרים על מבצעים שלא היו מעולם. לדוגמה: קונים סט ‘הפרשה מספרת לי’ – ומקבלים דיסק אונקי שמע על כל התורה במתנה!

גם ההנחה וירטואוזית: קבלו את שש סופרות הביכורים שנבחרו בפינצטה מתוך מאות, הפתיעו והדהימו את עולם הספר, הפכו מהר מאוד לרבי מכר לוהטים – והוכתרו לווירטואוזיות של תשפ”ד. ועכשיו הן במבצע מדהים: קונים בחודש הספר קנאקדיג ב-100 ₪ ומעלה – ומקבלים ספר שני מתוך נבחרת הווירטואוזיות ב-10 ₪ בלבד!

אלו מבצעים מפליגים! כ”ח סופרי העל של הציבור החרדי מגישים כ”ח רבי מכר – ב-28 ₪ בלבד!

מ. שתלם! רבי המכר של כל הזמנים מאת הסופרת מ. קינן (כן, כולל החדשים!) במבצע חותך: 35% הנחה!

חבורה של מבצע! חבורת תרי”ג יוצאת למבצע הרפתקני, נועז ובלעדי לחודש הספר קנאקדיג: 2 ספרים ב-100 ₪ בלבד! 3 ספרים ב-100 ₪ בלבד! ועוד הפתעות מדליקות!

כל העולם בשבילך! האנציקלופדיה המונומנטלית ‘עולם ומלואו’, שכבשה רבבות בתים, בהפקה חדשה ומרגשת: 8 כרכים שמקיפים את העולם, במחיר שמתחיל מבראשית – רק 120 ₪!

ועוד מגוון של אלפי מבצעי קנאק הדף יכלה והם לא יכלו.

 

מסגרת 2

קטלוג המבצעים עושה לכם סדר

כך לא מפספסים אף מבצע: הקטלוג המהודר של חודש הספר קנאקדיג קורא לכם לסדר ומציג בפניכם את כל ההזדמנויות, המבצעים וההטבות!

 

אם אתם בעניין של לנצל הזדמנויות, עשו לעצמכם טובה והצטיידו בהקדם בקטלוג חודש הספר קנאקדיג. עם 128 דפי כרומו צבעוניים ומאירי עיניים, תצוגה נוחה ונעימה של כל המבצעים ופירוט מרחיב דעת של שלל ההטבות – אין סיכוי שתפספסו את ההזדמנויות המדהימות שממתינות שלכם בחודש הספר הקרוב.

בקטלוג המורחב תמצאו את המבצעים החזקים של חודש הספר ממיטב ההוצאות לאור המובילות: מאות מספרי ממלכת התורה ‘עוז והדר’, הפרויקט המונומנטלי ‘שו”ת בר אילן’, מגוון מוצרי הפאר של ‘שמחונים’, סידורים מהודרים מבית ‘מילר’, סטים נבחרים של ‘מכון המאור’, ש”ס וילנא החדש, המשניות המבוארות מבית ‘אבוקה’, רבי המכר של ספריית ‘מעיינותיך’, שולחן ערוך מפואר של ‘מכון ירושלים’, מבחר ספרי ‘אש החסידות’, החדשים של הוצאת ‘קולמוס’, הגמרות האהובות מבית ‘ארטסקרול’, ספריית ‘מתוק מדבש’, סדרת ספרי החסידות ‘פאר מקדושים’, הסטים המבוקשים של הוצאת ‘לשם’ ועוד.

בנוסף, לילדים ולנוער ממתין ‘קְנַאקֶדִיגֶע קָאפּ’ – חידון מאתגר ומרתק ונושא פרסים מפתיעים. דפדפו בהנאה בקטלוג העשיר, חפשו את התשובות לחידון האטרקטיבי וחייגו לקו החידון: 03-6168424. העונים נכונה ייכנסו להגרלה יומית, ועשרים מאושרים יזכו במתנות יוקרתיות!

היכן ניתן להשיג את הקטלוג? כמעט בכל מקום: בבניין המגורים שלכם, בסניף ספרי אור החיים הקרוב לביתכם, במייל ([email protected]) ובאתר הבית של רשת ספרי אור החיים.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו >

מה דעתך על הכתבה, עניין אותך?

כתבות חדשות באתר

טיפים לבחירת וילונות לבית: הדרך ליצירת אווירה נעימה ופונקציונלית
מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

חשד לחיידק אלים: בת 4 ממשפחה חסידית נפטרה אחרי הידרדרות מהירה
למרות הצבת המצלמה: הרס ערבי נוסף במזבח יהושע בן נון בהר עיבל
חינוך לפני הכל
מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

"שב על הרצפה! אני יורה בך!": צפו במרדף המשטרתי בשולי הכביש
מחבלים רבים חוסלו בקרבות פנים אל פנים ובחיסולים מהאוויר • צפו
החתן: חוזר בתשובה, יתום. הכלה: יתומה בודדה ממשפחתה | מי יחתן אותם?
מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

אחות קיבוץ בארי משחזרת את הטבח: "התחקיר נשמע כמו תירוצים"
בתגובה לשיגור רקטה מסוריה: צה"ל תקף עמדה של צבא אסד
הוא בקושי יודע לקרוא וכבר אומר קדיש על אביו 
מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

ג'ו ביידן ממשיך עם הפאדיחות: "סגנית הנשיא טראמפ" • צפו
כוחו בפיו | הממשלה נכנסה למסלול חד סטרי / יוסף טיקוצ'ינסקי

הכתבות המעניינות ביותר

רבה של אור יהודה עם רעיון מיוחד לפרשת חקת • צפו
הדרכה מיוחדת לכולל יום שישי: תהיו קבועים בלימוד כמו מסמר בקיר • צפו בדברי מרן פוסק הדור
פנינים לפרשת השבוע • הרב יוסף חיים אוהב ציון • צפו
אוקראינה ציינה 30 שנה לרבי מליובאוויטש: "שלוחיו הצילו את יהדות המדינה"
אין שום כוח בעולם שיכול להזיק לנו • הרב יחיאל מאיר צוקר • צפו
פרשת חוקת • המגיד הירושלמי רבי אשר דרוק • צפו
טען עוד כתבות >

המיוחדים

 מסך 2024-07-04 222823
קיפקעס | חלוקת שטרות הכסף, נכד האדמו"ר במשימה ראשונה, וההלם של נהג המונית
WhatsApp Image 2024-07-11 at 14.52
הצעת השב"כ וסירוב המשפחות; אביו של העצור המנהלי בראיון בלעדי ל'JDN'
WhatsApp-Image-2023-05-30-at-22.26
גדולי ישראל נערכים להודיע: בחורי ישיבות שיקבלו צווים - לא יתייצבו בלשכת הגיוס
WhatsApp Image 2024-07-10 at 11.29
משתמטים? פיקוח נפש? דעתם של תלמידי הראי"ה אודות איסור גיוס בני ישיבות

חדש באתר

-מסך-1195_640x400
רבה של אור יהודה עם רעיון מיוחד לפרשת חקת • צפו
 לימוד הלכות שבת בכולל תשובות והנהגות (3)
הדרכה מיוחדת לכולל יום שישי: תהיו קבועים בלימוד כמו מסמר בקיר • צפו בדברי מרן פוסק הדור
%D7%94%D7%A8%D7%91-%D7%90%D7%95%D7%94%D7%91-%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%9F
פנינים לפרשת השבוע • הרב יוסף חיים אוהב ציון • צפו
/
חשד לחיידק אלים: בת 4 ממשפחה חסידית נפטרה אחרי הידרדרות מהירה

גלריות

 אברהם יצחק בית שמש חומש סעודה (14)
בית שמש: חומש סעודה בתלמוד תורה תולדות אברהם יצחק
01 תמונה ראשית
מעמד הבר מצווה המרגש ל-63 חתני "זה לזה" בראשות גדולי ישראל
untitled (360 of 536)
מעמד רב רושם: הוכתר רב לקהילות הליטאיות ברמת אברהם בבית שמש
WhatsApp Image 2024-07-10 at 20.31
בצל המתיחות בצפון: מרן הגרש"י זעפראני בביקור חיזוק בערי הצפון

עיתוני היום

%D7%A9%D7%A2%D7%A8%D7%99-%D7%A2%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D4
וַיְהִי בֹקֶר יוֹם שִׁשִּׁי • כותרות העיתונים – ו' בתמוז ה’תשפ”ד

דיווח על סרטון

מה ברצונך למצוא?

יש לך משהו דחוף לומר לנו?

הדואר
האדום

צירוף קובץ עד גודל של 5 מגה
דילוג לתוכן Hide picture