חדשות

נתניהו ולוין בישיבת הממשלה, אמש. צילום: פלאש 90

האופציה שהקואליציה תשאיר פתוחה: הוצגו המועמדים לוועדת מינוי שופטים

הקרב על הרכב הוועדה לבחירת שופטים מתחמם, כאשר בניגוד לסיכום הראשוני עם האופוזיציה – הקואליציה מתכוונת לא להגיש מועמד אחד בלבד לוועדה אלא שניים, כדי “להשאיר את האופציה פתוחה” • הליכוד מכחיש
 • אתה אוהב לנהוג, נכון? אל תפספס הזדמנות להצעת עבודה מפתה

  תוכן מקודם

 • קור רוח בכל מצב – גלו את טכנולוגיית המיזוג שכובשת את המדינה>>

  תוכן מקודם

 • חם בחוץ? כך תבחרו מזגן שייתן לכם מקסימום מיזוג במינימום הוצאה>>

  תוכן מקודם

 • מי היה מאמין שאעבור את המבחן?

  תוכן מקודם

 • מי היה מאמין שאעבור את המבחן?

  תוכן מקודם

 • *הרבנים שהחליטו: הופכים לפוסקים בדיני ממונות*

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

לקראת פיצוץ שיחות ההידברות? הקואליציה תגיש מחר שני מועמדים לוועדה לבחירת שופטים. הערב (שני) ‘עוצמה יהודית’ פרסמה את המועמדים, שיגיעו ממפלגתה – ח”כ יצחק קרויזר וח”כ לימור סון הר-מלך. מדובר למעשה בניגוד לסיכום הראשוני עם מפלגות האופוזיציה, בשיחות שהתקיימו בבית הנשיא, סיכום לפיו הקואליציה תקבל חבר אחד בוועדה והאופוזיציה תקבל גם היא חבר אחד בוועדה. עם זאת, בליכוד הוציאו הודעת הכחשה.

במידה ואכן הקואליציה תגיש לבסוף את אותם שני מועמדים לוועדה לבחירת שופטים, קרי תצהיר על כך שהיא מעוניינת בשני חברים בוועדה, המשמעות היא פיצוץ מיידי של שיחות ההידברות בבית הנשיא כפי שהצהירו מפלגות ‘יש עתיד’ ו’המחנה הממלכתי’ במפורש. לפי הדיווח, הקואליציה תגיש את הצעתה כדי “לשמר את האופציה”, אבל ככל הנראה תעמיד בסוף לבחירה רק מועמד אחד כדי לאפשר את המשך המגעים בבית הנשיא.

היום התקיימה ישיבה ממושכת בנושא בין ראש הממשלה ח”כ בנימין נתניהו, שר המשפטים יריב לוין ויו”ר ש”ס ח”כ אריה דרעי, פגישה משולשת שהתקיימה בלשכת רה”מ בכנסת. בכנסת ההערכות הן שהקואליציה, גם אם תגיש שני מועמדים לוועדת מינוי שופטים, בפועל תממש רק אחד כאמור במטרה לשמור על שיחות ההידברות בנושא הרפורמה המשפטית.

מהליכוד נמסר בתגובה, כי “טרם התקבלה כל החלטה בעניין הועדה לבחירת שופטים. ההחלטה תתקבל רק בשבוע הבא”. הפרשן עמית סגל כתב על כך: “ובעברית – מגישים שני מועמדים כדי לשמור על האופציות פתוחות. התרחיש הסביר, כפי שכבר דווח בשבוע שעבר – מועמד אחד”.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו >

מה דעתך על הכתבה, עניין אותך?

כתבות חדשות באתר

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

הכתבות המעניינות ביותר

המיוחדים

חדש באתר

גלריות

עיתוני היום

דיווח על סרטון

מה ברצונך למצוא?

יש לך משהו דחוף לומר לנו?

הדואר
האדום

צירוף קובץ עד גודל של 5 מגה
דילוג לתוכן