חדשות

צילום: פלאש 90

ההזמנה לבית הלבן מתעכבת: נתניהו שוחח עם בלינקן על סעודיה ואיראן

נתניהו שוחח עם מזכיר המדינה האמריקני, בזמן שההזמנה לבית הלבן מבוששת לבוא • שוחחו על סעודיה ואיראן, ברקע הדיווחים על ‘דיל’ שהציעה ארה”ב • נתניהו לבלינקן: “שום הסדר עם איראן לא יחייב את ישראל, שתגן על עצמה”
 • למצוא את האיזון בין חיים לעבודה גם כשזה נראה בלתי אפשרי

  תוכן מקודם

 • אני אוהב לנהוג, עובד קרוב לבית, והשכר שלי גבוה עם מלא הטבות

  תוכן מקודם

 • אתה אוהב לנהוג, נכון? אל תפספס הזדמנות להצעת עבודה מפתה

  תוכן מקודם

 • מעוניינים במקצוע מבוקש בלי לוותר על ערכים? כאן מתחילים

  תוכן מקודם

 • חם בחוץ? כך תבחרו מזגן שייתן לכם מקסימום מיזוג במינימום הוצאה>>

  תוכן מקודם

 • עכשיו הם חושפים את סוד ההצלחה

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

שיחה מדינית: בזמן שהביקור הנכסף לבית הלבן מבושש לבוא, רה”מ נתניהו קיים הלילה (חמישי) שיחה עם בכיר הממשל בוושינגטון, מזכיר המדינה האמריקני אנתוני בלינקן. בלשכת רה”מ עדכנו כי נושא השיחה איראן, בארה”ב טענו שגם סעודיה, ברקע דיווחים על הצעת עסקה של ארה”ב לישראל – הסכם נורמליזציה עם סעודיה בתמורה ל’שקט’ מדיני בזמן שהאמריקנים יחזרו להסכם גרעין חלקי עם משטר האייתוללות.

מלשכת ראש הממשלה נמסר עדכון על השיחה, כי “ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח הערב בטלפון עם מזכיר המדינה האמריקני, אנתוני בלינקן”. בהודעת הדוברות ציינו אנשי נתניהו כי רה”מ ציין את שיתוף הפעולה הביטחוני: “ראש הממשלה הביע את הערכתו על שיתוף הפעולה הצבאי והמודיעיני בין ישראל לארה״ב שנמצא בשיא של כל הזמנים”.

“השניים שוחחו על האתגרים וההזדמנויות באזור. ראש הממשלה נתניהו הביע את הערכתו על השיחות הכנות שהתקיימו לאחרונה בוושינגטון בין הצוותים של שתי המדינות ועל התיאום ההדוק בין ישראל לארה”ב”, נמסר עדכון נוסף מלשכת רה”מ, “בנוסף ראש הממשלה נתניהו הציע לקדם שיתוף פעולה ישראלי-אמריקני בנושא הבינה המלאכותית”.

אנשי נתניהו פירטו על השיחה שנסובה כאמור גם סביב איראן, ופצצת הגרעין אליה היא חותרת: “השניים שוחחו בהרחבה בנושא איראן. ראש הממשלה נתניהו חזר על עמדתו העקבית שחזרה להסכם הגרעין עם איראן לא תעצור את תוכנית הגרעין האיראנית ושום הסדר עם איראן לא יחייב את ישראל, שתעשה הכל כדי להגן על עצמה”.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו >

מה דעתך על הכתבה, עניין אותך?

כתבות חדשות באתר

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

הכתבות המעניינות ביותר

המיוחדים

חדש באתר

גלריות

עיתוני היום

דיווח על סרטון

מה ברצונך למצוא?

יש לך משהו דחוף לומר לנו?

הדואר
האדום

צירוף קובץ עד גודל של 5 מגה
דילוג לתוכן