בארץ

צילום: עמוס בן גרשום /לע"מ

נתניהו בהר החרמון: “חיזבאללה צריכים להבין – אנחנו נחזיר את הביטחון” • צפו

ראש הממשלה ביקר ביחידת האלפיניסטים ובחטיבה 188, המוצבים בהר החרמון • נתניהו: “נשיג את הביטחון בצפון באחת משתי דרכים: בדרך צבאית – אם נידרש; בדרך מדינית – אם יתאפשר. חיזבאללה צריכים להבין – נחזיר את הביטחון”
 • גיל הזהב: עברתם את ה67 – זה גיל ששוה זהב!

  תוכן מקודם

 • להתפרנס בכבוד בלי לצאת מעולם התורה

  תוכן מקודם

 • עכשיו הם חושפים את סוד ההצלחה

  תוכן מקודם

 • קור רוח בכל מצב – גלו את טכנולוגיית המיזוג שכובשת את המדינה>>

  תוכן מקודם

 • חם בחוץ? כך תבחרו מזגן שייתן לכם מקסימום מיזוג במינימום הוצאה>>

  תוכן מקודם

 • להתפרנס בכבוד בלי לצאת מעולם התורה

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

play-rounded-fill

צילום: עומר מירון /לע”מ, סאונד: בן פרץ /לע”מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום (חמישי) ביחידת האלפיניסטים ובחטיבה 188, המוצבים בהר החרמון. ראש הממשלה קיבל סקירה מבצעית ממפקד אוגדה 210 תא”ל ציון רצון וממפקד יחידת האלפיניסטים סא”ל (מיל’) מ׳ וקיים שיח עם המפקדים על פעילותם המבצעית בגזרה זו.

בסקירה הציגו המפקדים בפני רה”מ נתניהו את הכוחות שנמצאים בחזית הצפונית ודיברו על האפשרויות העתידיות בגזרת חטיבה 188 שעלתה לצפון לפני כשבוע מעזה. לאחר מכן נפגש רה”מ נתניהו עם מפקדי ולוחמי יחידת האלפיניסטים וחטיבה 188 ושמע מהם על פעילותם והתייצבותם בגזרה מתחילת המלחמה ועל נכונותם להמשך הלחימה.

נתניהו אמר ללוחמים: “קודם כל אני שמח לראות אתכם. קיבלתי עכשיו סקירה ממפקד האוגדה והמפקדים שלכם על הפעילות שלכם, ואני רוצה קודם כל להצדיע לכם. אתם עושים עבודה יוצאת מן הכלל מתחילת המלחמה, מהדרום לצפון, ואנחנו במלחמה. אנחנו בעצם בקרב מעזה ורפיח ועד החרמון, ובאמצע גם נלחמים בטרור ברחבי הארץ, כמו שקרה היום. אני רוצה לשלוח קודם כל תנחומים למשפחה של הנרצח, וכמובן איחולי החלמה לפצועים”.

לדבריו , “בדרום יש לנו יעד אחד פשוט – זה ניצחון מוחלט. אנחנו בדרך לחיסול החמאס וגם לשחרור החטופים שלנו. אנחנו לא נרפה עד שנשיג ניצחון מוחלט. בצפון יש לנו יעד פשוט – להחזיר את התושבים. כדי להחזיר את התושבים אנחנו צריכים להחזיר את תחושת הביטחון וכדי להחזיר את תחושת הביטחון צריכים להחזיר את הביטחון – וזה יושג. לא נרפה מזה.

“נשיג את זה באחת משתי דרכים: בדרך צבאית – אם נידרש; בדרך מדינית – אם יתאפשר. אבל בכל מקרה חיזבאללה צריכים להבין – אנחנו נחזיר את הביטחון. אני מקווה שהמסר הזה יקלט שם. אתם חלק מהמסר הזה. כל עם ישראל עומד מאחוריכם. גאים בכם, עומדים מאחוריכם ומאמינים בכם”.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו >

מה דעתך על הכתבה, עניין אותך?

כתבות חדשות באתר

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

הכתבות המעניינות ביותר

המיוחדים

חדש באתר

גלריות

עיתוני היום

דיווח על סרטון

מה ברצונך למצוא?

יש לך משהו דחוף לומר לנו?

הדואר
האדום

צירוף קובץ עד גודל של 5 מגה
דילוג לתוכן Hide picture