ביתר עילית

Photo by Yaakov Lederman/FLASH90

דרמה בביתר: ש”ס מריצה מועמד לרה”ע; זעם בשלומי אמונים • כל הפרטים

הקרבות בבחירות לרשויות המקומיות עולות שלב, תנועת ש”ס הודיעה הערב כי תריץ מועמד מטעמה לראשות העיר. בסיעת שלומי אמונים תקפו את ההחלטה ואיימו כי: “אין דרך חזרה, אנחנו לא נלך עם יוסי קקון בצפת” • כל הפרטים
 • למצוא את האיזון בין חיים לעבודה גם כשזה נראה בלתי אפשרי

  תוכן מקודם

 • קור רוח בכל מצב – גלו את טכנולוגיית המיזוג שכובשת את המדינה>>

  תוכן מקודם

 • חם בחוץ? כך תבחרו מזגן שייתן לכם מקסימום מיזוג במינימום הוצאה>>

  תוכן מקודם

 • גיל הזהב: עברתם את ה67 – זה גיל ששוה זהב!

  תוכן מקודם

 • עכשיו הם חושפים את סוד ההצלחה

  תוכן מקודם

 • סיימת לחתן - ועדיין רץ בין גמחי"ם?! בגיל שלך – זה מיותר! כל הפרטים על הכסף שמגיע לך >>

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

דרמה בעיר ביתר עילית: תנועת ש”ס מודיעה הערב (רביעי) על כך שהיא מריצה מועמד מטעמה לראשות העיר, שיתמודד מול ראש העיר המכהן מטעם אגודת ישראל, מאיר רובינשטיין. דרעי החליט כי המועמד מטעם התנועה יהיה חננאל שם טוב.

בהודעה שהוציאו בתנועה נטען כי: “המהלך יצא לדרך בברכת מועצת חכמי התורה, זאת לאחר שסגן ראש העיר ויו״ר ש״ס בעיר יהודה עוביידי ביקש מיו״ר התנועה אריה דרעי שלא להתמודד לראשות העיר ולהמשיך לפעול כסגן וחבר במועצת העיר. דרעי קיבל את בקשתו של עוביידי, ברך אותו על הוויתור ועל פעילותו למען הציבור בעיר”.

לדברי מקורבי דרעי “נמאס לו מהעיוות בייצוג ובמתן מענה לציבור הספרדי בעיר”. בהודעה שיצאה מטעמו אמר יו”ר ש”ס כי “הגיע הזמן לחלוקה שוויונית בהנהגת העיר ביתר עילית”.

לטענתם, הציבור הספרדי מונה כ-30 אחוז מתושבי העיר, ולפיכך אין סיבה שלא יקבלו את ראשות העיר בדיוק כפי שהייתה עד עתה אצל דגל ואגודה.

הפרסום על הרצת המועמד מטעם ש”ס לרה”ע עורר סערה, ובכיר בשלומי אמונים אומר הערב ל’JDN’: “אין דרך חזרה, אנחנו לא נלך עם יוסי קקון בצפת”. עוד אמר הגורם: “ש״ס בחרה ללכת בבחירות קודמות עם מועמד לא חרדי בירושלים, על אף שיוסי דייטש רץ לרה”ע. אין שום סיבה בעולם שלא נתמוך בשוקי אוחנה”.

בכיר בש״ס הגיב לאיומים בסיעת שלומי אמונים, ואמר ל’חדשות JDN’ כי: ״איומים לא בבית ספרינו. יוסי קקון ייבחר לרה”ע צפת ברוב מוחץ. יש לו תמיכה רחבה של כל הקהלים ויש הפתעות נוספות בדרך. תם העידן שש״ס גלגל חמישי. זה שייך להיסטוריה. ננצח במקומות רבים ברחבי הארץ ונפתיע״.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו >

מה דעתך על הכתבה, עניין אותך?

15 תגובות
הכי מדורגות
חדשות ביותר ישנות ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות

האם זה חננאל שם טוב שלמד בישיבת ר’ חיים עוזר והיה מקורב מאוד לראש ישיבה הרב מצ’’ב ברלין ?

ש”ס לא תנצח בשום מקום, ואני אומר את זה כש”סניק, וזה בגלל שהפעם אריה דרעי מקבל החלטות מהרגש (שהוא פגוע מאלעד) ולא מהשכל. הדבר הכי טיפשי זה להתמודד בכל כך הרבה ערים במקום למקד את הכוח היכן שחשוב ואיפה שיש הכי הרבה סיכויים. למעשה אריה דרעי מתחיל את מערכת הבחירות בלי שום מקום שיש לו סיכוי לנצח.

דווקא באלעד הסיכויים של בוטבול גדולים משל פרוש!
תבדוק בציבור החסידי והליטאי בעיר, לא ביתד והמבשר!

כתושב ביתר עילית (אשכנזי וגם חסיד) ולאחר שעברנו בתקופה האחרונה תאונות דרכים שחלקם של ילדים קטנים שחייהם נגדעו בגיל קטן – החלטתי שמה שמעניין אותי מכאן והלאה זה מי שידאג לאכוף את חוקי התנועה בעיר: יכניס עוד משטרות שיחלקו קנסות לנהגים שנוסעים בפרעות ומצפצים על חוקי התנועה, יעשה עוד מעברי חציה (לדוגמא ברחוב המגיד ממעזריטש אין שום מעבר חציה מכיכר הר”ן ועד רמי לוי ? ילדים קטנים עוברים את הכביש בריצה!), יתן דוחות למכוניות שחונות מול תחנת אוטובוס שהילדים צריכים לרדת לכביש וכיוצ”ב.

ממש לא משנה לי מה המוצא העדתי של ראש העיר, ולא משנה לי אם הוא חסיד או מתנגד. עדיף לי שיהיה לנו פחות קרוון אבל שהילדים שלי יוכלו לעבור מעבר חציה בבטחה.

מסכים איתך בכל מילה.
לנהוג בביתר זה דבר מסייט ומפחיד מאוד.
אנשים חונים על נתיבים ואין שום אכיפה כנ”ל גם בתחנות אוטובוסים.
ומה שיותר מגעיל שראש עיר חשוד ברצח ושוחד!!

מריח שאתה שתול ש”סניק!!!
לא יפה איך שאתה מדבר.

אתה מוציא שם רע הוא אינו חשוד ברצח ושוחד לא יצא כלום מזה וחוץ מזה ביהדות אם יש לך תלונות תלך לבי”ד

לא נכון מה שאתה אומר,
יש לפחות שני מעברי חציה בין כיכר הר”ן לרמי לוי, ולא יפה לבקש שיכניסו עוד משטרות וקנסות לתושבים.
דווקא יש שיפור גדול ברגישות הנהגים, הבעיה היא בעיקר בבחורים צעירים שנוהגים בפראות ולא בחכמה, יש להנהיג הסברה טובה לנהגים בעיקר לצעירים וגם להולכי הרגל איך לחצות כביש ולא להתפרץ לכביש גם אם יש מעבר חציה.
הבעיה קיימת בכל הערים לא רק בביתר . . .

אצביע בלנ”ד בבחירות הבאות למי שיתחייב בקשר למה שכתבתי מקודם.

הרבה חסידים יתמוך בו רוצים שינוי

מישהו יודע מה עובר על אריה דרעי? כל יום טעות חדשה, וזה רק הולך ומחמיר. עד עכשיו לא עשה שום מהלך טוב או הסכם שיתן לו בודאות לפחות עיר אחת, רק חופר יותר עמוק את הבור שכולנו ניפול בתוכו ב31/10.
אין אחד במועצת שיכול להגיד לו- עד כאן???

לדעתי אריה דרעי עושה בשכל רב כיון שהוא ירויח בכל מצב כי אם הנציג שלו יבחר זה ניצחון מוחץ ואם לא יבחר אז הרוח הוא שיבינו את גודלם של הספרדים בעיר וממילא בבחירות שאחר כך הם יקבלו כפי כוחם ולא פירורים. אז לכל המצקצקים בלשונם… תנו למומחים לעבוד ואל תדברו גבוהה גבוהה כאילו היתם פעם אחת מנהלים של איזה מערכת בחירות ובל נשכח שיש כאן מועצת חכמים ולא החלטות מהשרוול של דרעי.

דרוש דחוף מאבחן לאריה דרעי!!!

השועל הכי חריף בלול התרנגולות זה אריה דרעי. טקטיקן מספר 1, חושב כמה מהלכים קדימה. לא יודע מה החשבון בביתר, אבל טיפש הוא לא.

דרעי עשה מהלך מטומטם
הוא מפסיד בכל מקום שהולך אליו, באלעד יש רוב ברור לפרוש, בבני ברק לזייברט, בבית שמש לגרינברג, באשדוד ללסרי, ברכסים לרייך, בצפת לאוחנה, בביתר לרובינשטיין, וסליחה אם שכחתי איזה מקום
ההפסד כל כך ברור, עד שברוב הערים הנציגים הנוכחיים לא היו מוכנים להשתתף בפארסה, והוא הביא איזה דחליל מבחוץ שיספוג את הביזיון, כמו שעשה בבני ברק אלעד וביתר
כשאתה בין 20 ל-30 אחוז, אין לך סיכוי לראשות אלא אם תעשה חיבור עם מישהו, אין לו חיבור עם שום מפלגה, ומשתולל נגד כולם, ויפסיד בגדול

כתבות חדשות באתר

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

הכתבות המעניינות ביותר

המיוחדים

חדש באתר

גלריות

עיתוני היום

דיווח על סרטון

מה ברצונך למצוא?

יש לך משהו דחוף לומר לנו?

הדואר
האדום

צירוף קובץ עד גודל של 5 מגה
דילוג לתוכן