חדשות

צילום: יונתן סינדל/פלאש 90

הפרקליטות: “אלשיך לא היה שותף לדיונים”; דובר הליכוד – “מר כוסברה מודה”

בפרקליטות הגיבו היום לאמירה המקוממת של המפכ”ל לשעבר אלשיך • “כל אמירה שטוענת שבהחלטה על הגשת כתב אישום היו מעורבים שיקולים לא ענייניים, היא מופרכת • דובר הליכוד: “גם מר כוסברה מודה בזה בקולו”
 • להתפרנס בכבוד בלי לצאת מעולם התורה

  תוכן מקודם

 • אתה אוהב לנהוג, נכון? אל תפספס הזדמנות להצעת עבודה מפתה

  תוכן מקודם

 • קור רוח בכל מצב – גלו את טכנולוגיית המיזוג שכובשת את המדינה>>

  תוכן מקודם

 • למצוא את האיזון בין חיים לעבודה גם כשזה נראה בלתי אפשרי

  תוכן מקודם

 • קור רוח בכל מצב – גלו את טכנולוגיית המיזוג שכובשת את המדינה>>

  תוכן מקודם

 • *הרבנים שהחליטו: הופכים לפוסקים בדיני ממונות*

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

בפרקליטות הגיבו היום (רביעי) לאמירה המקוממת של המפכ”ל לשעבר רוני אלשיך לפיה, “אף אחד לא יכול היה לנחש שראש הממשלה נתניהו לא יתפטר ויבחר להילחם מתוך המערכת. אני מכוון את זה למפלגה שנלחמת ולא מבינה שהיא צריכה להגיד שלטובת המדינה ‘אנחנו מעמידים איש אחר בראשנו'”.

בהודעת הפרקליטות נכתב כי “כל אמירה שטוענת שבהחלטה על הגשת כתב אישום היו מעורבים שיקולים לא ענייניים, היא מופרכת. כתב האישום בתיקי האלפים הוגש לפי חומר הראיות ועל בסיס שיקולים מקצועיים בלבד. מר אלשיך לא היה שותף לדיונים שבהם הוחלט על הגשת כתב אישום”.

גם דובר מפלגת הליכוד, גיא לוי, הגיב בחריפות לדברים וכינה את אלשיך “מר כוסברה”: “במשך שנים אנחנו אומרים לכם שבפרקליטות לא יושבים מטומטמים, שאין שום סיכוי שהם ציפו לגשת עם כתב האישום ההזוי וחסר הראיות הזה לבית המשפט ולנצח, ושהכל היה רק רק ניסיון לגרום לנתניהו לפרוש. עכשיו אחרי שנים, גם מר כוסברה מודה בזה בקולו. כאשר הוא וחבריו יעמדו לחקירה, אנו נתעקש שזכויותיהם ישמרו, עד שהם ייתנו דין צדק וישבו מאחורי סוגרים”.

נזכיר כי דבריו של אלשיך יצרו סערה שגררה תגובות במערכת הפוליטית. בליכוד אמרו כי “בהודאתו המטלטלת חשף אלשיך שקשירת הקשר להפיכה שלטונית לא פעלה כמתוכנן. אלשיך הודה שהוא הניח שהגשת כתב האישום נגד ראש הממשלה נתניהו תגרום לו להתפטר ולליכוד להחליפו במישהו אחר. הדבר היחיד שסיכל את תוכנית ההפיכה השלטונית שלו הייתה עמידתו האיתנה של ראש הממשלה נתניהו והתעקשותו להילחם על חשיפת האמת. הודאתו של אלשיך מחייבת פתיחה בחקירה נגדו ונגד והשותפים לתפירת התיקים, כדי לחשוף את המניעים שעמדו מאחורי הגשת כתב האישום נגד ראש ממשלה מכהן והבחירה הדמוקרטית של העם”.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו >

מה דעתך על הכתבה, עניין אותך?

2 תגובות
הכי מדורגות
חדשות ביותר ישנות ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות

אלשיך אמר שמכיר כל פרט בחקירות של נתניהו!! ופתאום הוא לא היה מעורב. אז מה בדיוק הוא עשה?? מר אלשיך לידיעתך בשמאל משתמשים במישהו וכשהוא כבר לא משהו זורקים במהירות האור!! חבל שהיום אתה מבין את זה!!

חזל אומרים “שאין אדם מדבר אלא מתוך הרהורי לבו”, רוני אלשיך היה בגדר “מסיח לפי תומו” וחשף בפומבי את מה שכולנו ידענו..

כתבות חדשות באתר

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

הכתבות המעניינות ביותר

המיוחדים

חדש באתר

גלריות

עיתוני היום

דיווח על סרטון

מה ברצונך למצוא?

יש לך משהו דחוף לומר לנו?

הדואר
האדום

צירוף קובץ עד גודל של 5 מגה
דילוג לתוכן