חדשות

אלשיך והרב אליהו ברקע בית המשפט המחוזי בירושלים. צילום: פלאש 90

עדות דרמטית חושפת: “המפכ”ל האיץ בי לפעול נגד נתניהו כדי שיתפטר”

הרב שמואל אליהו חושף כי נפגש עם המפכ”ל עוד לפני הגשת כתבי האישום נגד נתניהו, כאשר המפכ”ל ניסה לשכנעו שרה”מ מושחת ושיש לדאוג שיתפטר: “יום הדין של משטרת ישראל. אמר לי שיש דברים שלא יכול לומר ועלי להאמין לו”
 • עכשיו הם חושפים את סוד ההצלחה

  תוכן מקודם

 • מעוניינים במקצוע מבוקש בלי לוותר על ערכים? כאן מתחילים

  תוכן מקודם

 • אתה אוהב לנהוג, נכון? אל תפספס הזדמנות להצעת עבודה מפתה

  תוכן מקודם

 • סיימת לחתן - ועדיין רץ בין גמחי"ם?! בגיל שלך – זה מיותר! כל הפרטים על הכסף שמגיע לך >>

  תוכן מקודם

 • עכשיו הם חושפים את סוד ההצלחה

  תוכן מקודם

 • גיל הזהב: עברתם את ה67 – זה גיל ששוה זהב!

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

הרב שמואל אליהו, מ’הציונות הדתית’, חושף הערב (ראשון) כי מפכ”ל המשטרה נפגש איתו לפני הגשת כתבי האישום נגד נתניהו וניסה לשכנע אותו שרה”מ מושחת ושיש צורך לדאוג שיתפטר. בדבריו הוא לא כותב במפורש שמדובר ברוני אלשיך אך הכוונה ברורה, ובתגובה לפניית ‘חדשות 12’ אלשיך אף מסר תגובה ואישר כי השניים נפגשו באותה התקופה.

בפוסט בפייסבוק של לשכת הרב אליהו, נכתב: “יום הדין של משטרת ישראל. אחר שנפתחה החקירה בעניינו של ראש הממשלה, ראיתי בה הרבה דברים תמוהים, ופרסמתי ברבים כי אני חושש שחקירה זו היא עלילת שווא, רודפים להפיל ראש ממשלה מכהן. כנראה שבעקבות הפרסומים הללו זכיתי לפגישה עם מפכ”ל המשטרה. בפגישתנו הממושכת בשעת לילה, הסביר לי המפכ”ל כי אני וחבריי הרבנים, חייבים בשם הצדק והיושר, להוקיע את השחיתות של ראש הממשלה”.

“כשהבעתי ספיקות על כך, ניסה המפכ”ל לשכנע אותי בדרכים שונות שראש הממשלה אשם וצריך להתפטר ולא השתכנעתי, לבסוף אמר המפכ”ל כי יש דברים שהוא לא יכול לומר לי ועלי להאמין לו. לא השתכנעתי. יש לכל אדם חזקת כשרות עד שיוכח אחרת ונפרדנו באי הסכמה. עם הזמן התברר שצדקתי. מי שקורא את הפרוטוקולים של המשפט מבין כי מדובר בפרשת השחיתות הגדולה ביותר במדינה. מסתבר שהפרקליטות והמשטרה החליטו להפיל ראש ממשלה ולצורך כך הם המציאו עבירות שלא כתובות בספר החוקים, עברו כמעט על כל חוק אפשרי ובלבד שיגיעו ליעד”.


הפוסט המלא. צילום מסך

“במבט לאחור, ברור לי שיוזמת פגישתי עם המפכ”ל נועדה לפגוע בתמיכה הציבורית שקיבל ראש הממשלה. זה חמור, כיוון שהדבר מלמד, שרוח המפקד היא זו שהובילה את השחיתות של הכפופים לו. המפקדים הבכירים שאישרו לרגל אחרי אזרחים בלי אישור משפטי. החוקרים שהתעלמו מכל העדים שהעידו לטובת ראש הממשלה. החוקרים שאיימו על עדים על מנת שיעידו כפי רצונם”.

“כשראש צוות החקירה נשאל על כך בבית המשפט ואומר במבוכה יותר מתשע מאות פעמים “אני לא זוכר”. “זה לא באחריותי”. “לא יודע מי עשה את זה” – זו סיבה לוועדת חקירה. וצריך להתחיל מהראש: המפכ”ל, היועץ המשפטי ופרקליטי המדינה. הקצונה הבכירה, החוקרים וכל היועצים המשפטיים צריכים לתת דין וחשבון לציבור בישראל. הם צריכים לעצור ולשאול את עצמם: איך טעינו טעות כל כך גדולה, טעות שהייתה עלולה לסכן את כל המשטר הדמוקרטי במדינת ישראל”, נכתב לסיום.

אלשיך מסר בתגובה: “פגישתי עם הרב אליהו בנושא התקיימה לאחר סיום תפקידי כמפכ”ל במסגרת פגישותי עם רבנים על המתרחש בציונות הדתית בין השאר באשר להתייחסות לשחיתות הציבורית. מטבע הדברים עסקה רק במידע שכבר פורסם פומבית ולא ניתן היה לעסוק בשום מידע שהיה חסוי באותה עת. עם זאת, כיבדתי את עמדות בני שיחי, בוודאי רבנים גם בנושאים אלה”.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו >

מה דעתך על הכתבה, עניין אותך?

3 תגובות
הכי מדורגות
חדשות ביותר ישנות ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות

שום דבר לא יעזור, כולם יודעים את האמת, אבל מה לעשות… מאז קום המדינה השמאלנים שולטים פה…

הרב הצדיק מרדכי אליהו צודק ותמיד צדק והוא כקדמון לא חת משררה וכל מעייניו להוציא את האמת לאור ולהוקיע את הרשע והשקר שכולם ידעו להזהר מהצבועים הללו!!!
ראה גם בפרשת ולדר צדק……..

מושחטים נמאסתם

כתבות חדשות באתר

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

הכתבות המעניינות ביותר

המיוחדים

חדש באתר

גלריות

עיתוני היום

דיווח על סרטון

מה ברצונך למצוא?

יש לך משהו דחוף לומר לנו?

הדואר
האדום

צירוף קובץ עד גודל של 5 מגה
דילוג לתוכן