היום 1 ימים לעומר

נתי שוחט, פלאש 90

דיון בכנסת: טענות לאכיפה סלקטיבית באוטובוסים של חברת אגד כלפי החרדים

בחברת אגד טוענים כי 20% מהנסיעות לא מתוקפות כחוק • נוסעים רבים טוענים לאכיפה סלקטיבית כלפי החברה החרדית בתחבורה הציבורית • יו”ר הוועדה ח”כ פינדרוס: “חברת אגד צריכה לעשות בדק בית על שיטת ההפעלה של הפקחים שלה”
 • אוכלים קרטון בפסח? כנראה שלא, למה הקרטון צריך להיות כשר לפסח?

  תוכן מקודם

 • הרי אתה מקדש קורס להכשרת רבנים עורכי חופה וקידושין

  תוכן מקודם

 • המשקה בכשרות המהודרת לפסח שיכניס לכם המון טעם לחג>>

  תוכן מקודם

 • הפוסק הזדעזע ממראה עיניו: כך מתגוררת משפחה ברוכת ילדים אצלו בשכונה

  תוכן מקודם

 • "מדוע יש אנשים שמשקיעים בשעונים ועטי יוקרה ?

  תוכן מקודם

 • כמה מנהגים של פסח יש לכם במשפחה?

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

הוועדה המיוחדת לפניות הציבור בראשות ח”כ יצחק פינדרוס התכנסה היום (שני) לדיון בעקבות פניות ציבור בנושא: סמכויות והתנהלות פקחים בתחבורה ציבורית.

ח”כ יצחק פינדרוס, יו”ר הוועדה המיוחדת לפניות הציבור: “כמות הפניות שהגיעו ליידי הוועדה היא עצומה. אנשים רבים מתלוננים על דרך האכיפה של הפקחים בתחבורה הציבורית, במיוחד הפקחים של חברת ‘אגד’. עליתי על מגוון רחב של אוטובוסים ברחבי ירושלים כדי להבין לעומק את חווית הפקחים בתחבורה הציבורית. מהפניות שאנחנו נתקלים בהם עולה השאלה האם יש שיקול דעת לפקחים שלא לתת דוחות במקרים שיש תקלה אנושית או תקלה טכנית שמניחה את הדעת. אני מכיר אישית מקרים של אנשים שקיבלו דו”ח רק מכיוון שהם שייכים לחברה החרדית. ככל שהציבור ייתן יותר אמון בפיקוח ככה הוא ייתן לפיקוח יותר גיבוי”.

לפי נתונים של משרד התחבורה, מספר הדוחות בחברת אגד יחסית לחברות אחרות מופרז ביותר. ברבעון הראשון לשנת 2023 מתוך כ 70,000- דוחו”ת סה”כ, באגד ניתנו כ60,000, כלומר אגד נתנה יותר מ- 85% מכלל הדוחות בתחב”צ.

נציגי פונים העידו בפניי הוועדה. יוכבד: “עיקר בעיית האכיפה היא בחברת אגד וברכבת הקלה בירושלים. הפקחים מסתערים על האוטובוסים והרכבת הקלה במטרה לתפוס עבריינים וילדים קטנים מפחדים מהם למרות שהם נוהגים כשורה. יש פקחים רבים שנוהגים באגרסיביות במיוחד כלפי אוכלוסיות מסוימות”.

אליהו: “אני תושב חיפה ובשבועות האחרונים מאז שפרצה המלחמה יש בעיות של תיקוף כרטיסים בשל שיבושי GPS בצפון. ניגשתי לפקח להראות לו שיש בעיית תיקוף. הפקח התחיל לצעוק אליי ורשם לי דו”ח למרות שאני ניגשתי אליו באופן אקטיבי כדי לפתור את התקלה”.

נציג פונים נוסף טען בפניי הוועדה: “90% מהפקחים שאני נתקל בהם לא משתמשים בכובע זיהוי. בכל יום עולים כ- 8 פקחים ביחד לאוטובוסים שמיועדים לאוכלוסייה החרדית. יש כאן אכיפה סלקטיבית כלפי החברה החרדית וזה חייב להיפסק”.

ניר לנדאו, סמנכ”ל מינהל בחברת ‘אגד’: “לפקחים יש שיקול דעת בהטלת קנסות. מבדיקות שלנו, מעל ל- 20% מהנוסעים לא מתקפים את כרטיס הרב קו שלהם בנסיעות בתחבורה הציבורית. חברת אגד פוגשת בבקרה בכל חודש 800 אלף נוסעים, ומנגד מתקבלות 200 תלונות בלבד כנגד הפקחים שלנו. מדובר באחוז זניח של תלונות ביחס לבקרה העצומה שאנחנו מקיימים. אנחנו מקיימים את ההנחיות של משרד התחבורה וחוטפים כ- 15 מקרי אלימות כלפי פקחים בכל חודש. הצלחנו להוריד בחצי את כמות הנסיעות הלא מתוקפות בנסיעות של אגד. לכל פקח יש מצלמת גוף שמתעדת וכל תלונה מתוחקרת ונבדקת וכך גם הנוסעים יודעים שיש עלייהם בקרה. להיות פקח זאת אחת העבודות הכי קשות וצריך לדעת לתת להם את הערכה הנכונה על עבודתם ששומרת על האכיפה והסדר. אנחנו משקיעים משאבים רבים בטכנולוגיות ובהסברה כדי להקטין את כמות הקנסות. חווית הנסיעה באוטובוסים צריכה להיות נעימה תוך כדי שמירה על הכללים. יש מדרגות תגמול על כמות הדוחות שפקחים מחלקים. לפקח יש משכורת בסיס ובנוסף גם עמידה ביעדים של עלייה לאוטובוסים וגם בחלוקת דוחות”.

עדן יחזקאלי, פקחית ‘אגד’ בירושלים: “אנחנו רוצים לעשות את העבודה שלנו בכבוד. מסתכלים עליינו כאילו אנחנו השטן. לפני שלושה שבועות ניגשתי לנוסע כדי לבדוק את הרב קו שלו והותקפתי מילולית ופיזית ומאז אני לא אותו אדם”.

עידן מועלם, מנהל הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה: “יש לנו בעיה בתחבורה הציבורית ואנחנו מודעים אליה. אנחנו רוצים להסיט יותר נוסעים מהתחבורה הפרטית אל התחבורה הציבורית בישראל. אנחנו מקבלים הרבה פניות של אלימות בתחבורה הציבורית בין פקחים לנוסעים ולהיפך. גיבשנו במשרד התחבורה נוהל חדש לפקחים בהתאם לתלונות הציבור שהתקבלו. מספר הפקחים בכל אוטובוס יהיה כמספר הדלתות. אנחנו בקשר עם כל חברות התחבורה הציבורית כדי לראות באיזה פעולות הן נוקטות כדי להקטין את האלימות בתחבורה הציבורית. הנוהל החדש שיתפרסם בקרוב יקטין ב- 90% את מקרי האלימות בתחבורה הציבורית”.

איריס דוראון, ארגון 15 דקות: “70% מהתלונות על הפקחים שאנחנו מקבלים שייכות לחברת ‘אגד’. יש תלונות על בריונות ועל קללות של פקחי אגד כלפי הנוסעים. אנחנו מכירים את שיבושי ה- GPS בקווי הצפון אך אין הנחייה ברורה של משרד התחבורה כיצד צריך לפעול במקרה הזה”.

יעקב וכניש, יו”ר ועד העובדים של חברת אגד: “פקחים אצלנו חווים אלימות קשה מצד נוסעים, בכל יום מתקבלות 15 תלונות על אלימות נוסעים כלפי פקחים. הכסף שמתקבל מהקנסות הולך למדינה. צריך להסדיר את מעמד הפקחים כך שיהיו עובדי ציבור”.

יו”ר הוועדה ח”כ פינדרוס סיכם את הדיון: “הסתדרות העובדים חייבת לנקוט במהלכים אל מול הפקחים של חברת אגד. צריך לתת סמכויות לפקחים אך זה לא יכול להיות במקביל לתגמול כספי לפי כמות הדוחות שפקח מחלק בכל חודש או בכל יום. הפקחים עומדים במצב בלתי אפשרי וצריך לשנות את המציאות הזאת. חברת אגד צריכה לעשות בדק בית על שיטת ההפעלה של הפקחים שלה. צריך לעשות הכל כדי להקטין את מספר הנסיעות הלא מתוקפות באוטובוסים אך לא צריך לעודד פקחים לחלק דוחות בהסכמי השכר שלהם”.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו >

מה דעתך על הכתבה, עניין אותך?

76 תגובות
הכי מדורגות
חדשות ביותר ישנות ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות

לבטל את אגד לגמרי
רכבו עלינו
דחפו אותנו באוטובוסים כמו סרדינים בהודו

הייתי נהג באגד, התרבות החילונית וכמות הערבים שעובדים כנהגים, פשוט מחליאה, שנאה וזלזול באוכלוסיה הדתית חרדית, בהחלט גם מהפקחים, חוסר סבלנות, ציניות כלפי אורח החיים וכמות הילדים שבאוכלוסיה זו, כאילו מישהו מהם מפרנס אותם או עושה להם טןבה. בהחלט דורש תיקון מעמיק, ונקיטת פעולות לשינוי המצב.

בהחלט מפרנסים אותם החילונים ואפילו נותנים להם כסף שצריך להגיע אלינו. לחינוך לתרבות לרפואה ולרווחה. וכן עושים להם טובה.

ואולי הדתיים מפרנסים את העולם הריקני של החילונים? הלא המיסים שלנו הולכים לתרבויות יקרות וחסרות משמעות כמו כדורגל, הופעות עגבים מגעילות, וטלפונים בגודל של מקרר שעולים הו. ואנחנו ממש לא צריכים את זה בעולם החרדי. ואם היתה הפרדה במיסים בוודאי לחרדים לא היה חסר כסף!! ואתם החילונים שמזבזים בצורה מופרזת על שטויות אולי הייתם טובעים בלעדינו

מה הקשר מה???

אגד זה מונופל מיימי טדי קולק
די לכו לעזה

נכון מאוד
הפקחים של אגד אלימים מאוד בעיקר כלפי האוכלוסייה החרדית
עולים לאוטובוס כ8 פקחים בשעטה כאילו אנחנו פושעים
והכי גרוע שהם מתוגמלים על כל דוח שהם נותנים אז הם רק מחפשים לתת דוחות

מדויק מה שאמרת, כך זה בדיוק!!!

אכן ממש כך ה’ ירחם עלינו איך שהפקחים מתנהגים (רוב רובם ערבים ) באלימות מפחידה לפעמים הם תופסים ילדים וחוסמים את האפ’ לגשת לשלם אפילו שעלו לפני תחנה ועוד לא הספיקו לשלם כתוצאה מהתנהגות זו ומחסור באוטובוסים (בפרט חזור מהכותל ) אנשים נמנעים מלשלם ובצדק !

פקחים אטומים ,בחברה הזאת קיבלתי קנס בגלל שיבושי גי פי אס והסברתי לו שאני מנסה כל כמה דקות לתקף כדי לא לנסוע ללא תשלום רק זה לא עניין אותו.

החברה הכי אכזרית בקנסות, לא פעם עולה אישה עם ילדים ועד שהיא מסדרת את העגלה ומתיישבת, באים כמה פקחים שנראים כמו חמאסיניקים, וישר נותנים לה קנס בלי למצמץ, ואף מבזים אותה בקול, וכשהיא מתחילה להצטדק הם עוצרים את כל האטובוס ומזמינים ניידת.

נכון, זה משעשע לראות את זה…

טיפש על תספר מי אתה

הכי גרוע איתם זה בירושלים, שם הם פשוט מתעללים באנשים תמימים.
איזה שטויות ש 20 אחוז לא מתקפים, זה שקר מוחלט, אני נוסע כל יום באוטובוס ואני בודק מי מתקף ומי לא, זה דבר שניתן לבדוק את המציאות על ידי המצלמות של האוטבוס, ניתן לומר ש 98 אחוז מתקפים.
אם אגד מעיזים כך לשקר בפומבי, ולהצדיק את מעשיהם, אז צריכים לבטל את החברה הזאת במיידית, היא הסכנה האמיתית לאוכלסייה הישראלית

צריכים פשוט להפסיק לנסוע איתם, יש כיום הרבה חברות מתחרות טובות יותר, כמו סופרבוס אפיקים אקסטרה וכדומה,
עד מתי לההתעללות שלהם בנוסעים.
20 אחוז ל אמתקפים? איזה שטויות, אני נוסע מתמיד בחברה הזאת, ובוודאות כולם כולם מתקפים, מלבד יחידים שרואים עליהם שהם באמת שכחו, ורק מקצת מהם הם באמת נוסעים בלי לשם, אבל 20 אחוז? חבל שהם לא אמרו 100 אחוז היינו יותר מאמינים להם…

כמה תלונות יש על נהגים של סופרבוס ואקסטרה ואלקטרה אפיקים? על הנהגים שלהם וכו

מזמן הפסקתי לנסוע בתחבורה ציבורית,
בפרט ב’קווים’ כל נסיעה זו טרגדיה של ממש…
פשיטת רגל של התחב”צ במדינה.
פשוט ללכת ברגל או לקחת רכב שיתופי…

אני חרדי ונסעתי באגד המכשיר התיקוף לא עבד – בראתי את זה לפקחים אבל הם בכל זאת בחרו לרשום לי דוח ולכן הנוסעים החרדים – אבל מי שלא חרדי – לא קיבל דוח !

שטויות גם חילוניים מקבלים דוחות

אני גם קיבלתי דו”ח בגלל שהמכשיר לא עבד

היתה גזענות מגעילה ברכבת הקלה בירושלים שלחרדים חילקו דוחות ולחילונים לא, אע”פ שגם הם לא שילמו

אם נוסע יתקף-לא תהיה לו בעיה עם פקח של אגד או של כל חברה אחרת
הבעיה של אלה שלא מתקפים.
אם יש תלונות מצד החרדים אולי יבדקו את עצמם מדוע אינם מתקפים לפני שתוקפים את התנהלות הפקחים!!!!!!!!

מה הקשר? נוסע שלא מתקף זה או בגלל שבדיוק נגמר לו הכסף, או איזה ילד ששכח את הרב קו שלו, או שלא הספיק לתקף וכבר הפקח בא ונותן דו”ח, וראיתי את זה בעניים שלי, ולא מעניין את הפקח שום דבר

ועוד דבר נשים עם עגלות לא מספיקים לסדר ת’עגלה כבר דו”ח

שיחזרו לכרטיסיות זה עבד הכי טוב וככה כולם שילמו, או לפחות שיעשו “רב קו דיגטלי” שמראה כמה נשאר בלי לצרוך טכנלוגיה פסולה

חברה על הפנים

כמו ששללו המשטרה לשני נהגי דן את הרשיון חצו צומת באדום הגיע הזמן חב אגד מרובת תאונות להעייף את כל ההנהלה הבייתה להביא דור חדש אינטלגנטים ולא כמו שישנם בחב דן ואגד אשר.מקומם לא בתחום הזה

צריך להוריד את אגד לגמרי אני עובד בסופר בשכונה חרדית בירושלים בכניסה של הסופר יש שתי תחנות שבדרך כלל מפוצצות אנשים עולי ביו 5 ל 6 פקחים על אוטבוס קטן מחפשים אנשים איך שהם עולים שאין להם זמן אפילו לתקף

אנחנו נושאים תפילה לבורא עולם שיהייה שלום בעם

אני נסעתי כמה פעמים ועולה מבקר ויורד ואז עוד אחד ואז עוד אחד 3 פעמים בנסיעה של 20 דקות בירושלים
ואני אומר לו שבדקו לי את הכרטיס הרגע וזה כמו לדבר לקיר
יתרה מזאת הם עולים זוג ואז אחד מתחיל מהלק הפנימי ואחד מהחלק שקרוב לנהג ואני אומר לו שחבר שלו בדק אותי לפני רגע כנראה משהו התפספס לו בכלל הפקחים זה המיץ של הזבל , לא חושב שקיבלתי אי פעם דוח ,אבל אני רואה ילדות מסכנות וילדים שחוטפים מהם וזה מבחיל..
והנהגים של אקסטרה ימח שמם תוקפים אנשים
ברקסים מטורפים שגורם לכאבים ופציעות
וכוננים של איחוד הצלה לא פעם נתקלו בנהגים שחוסמים אותם בדרך למקרה של הצלת חיים
מאיצים כדי לחסום אותם , אתה בא להיכנס לחנייה מאותת הנהג אוכף אותך עם צפירה מטורפת ואורות גבוהיים מסנורים , מבחינתם אין לנו זכות קיום ואני לא התפלא אם נשמע על פיגוע שלהם
שהשם ישלם להם ושיתעוררו המדינה הזאת הולכת פייפן

אותי יותר מבחיל לראות אמהות שיודעות שלבן שלהם אין כסף ברב קו ובכל זאת שולחות אותו לנסיעה.המחשבה שהורה ביודעין מאשר לילד שלו לגנוב,מזעזעת!!!!!!

וואו, מזעזעת, נראה לי שאתה הסרגל בישראל, אין עליך, מגעיל!!!!

מאוד מעניין שדווקא חרדים מתלוננים הרבה, בשטח הם לא משלמים מהרגל מגונה למרות שהם מודעים לגזל! ועדיין אני לא תומכת באלימות משום צד, הכל בנועם ובכבוד, וכמו שלא עולים למונית בלי תשלום גם לאוטובוס לא עולים בלי, וחייב להצטייד עם רב קו וגם אפליקציה וככה נמנעים מקנס.

מי סיפר לך?

למה אתם לא ישירים הרבה מאוד חרדים לא משלמים באוטובוס

עוד הסתה גזענית נגד חרדים אני רואה גם חילונים שלא משלמים ובעיקר צעירים זה נקרא גזענות די להסית ויותר לדבר לענין

משלמים מספיק מיסים זה כבר יותר מידיי

כן? האם בדקת את זה מול ציבור חילוני? האם נעמדת באוטובוס פעם בנסיעה לבדוק כמה עולים ולא משלמים לפני שאתה פוסל כשבמומך אתה פוסל

תחבורה הציבורית במיוחד במטרונית לא אוכפים תיכוף של בני מיעוטים עולים מבקרים ומדלגים על בני מיעוטים במודה רק ליהודים עושים דוחות וגם באגד ובמיוחד בעיר הבירה ירושלים ועוד ערים חרדיות אוכפים ביתר מוטיבציה לטיפולך השרה רגב

חכמים ביותר על הקהל השבוי של התחבורה הציבורית אז שלא יתפלאו שיש אלימות נגד פקחים שהם בעצמם אלימים ביותר גם מילולית וגם פיזית כולל הפקחיות חובה לתקף כן אבל חובה שגם מכשירי התיקוף יהיוה תקינים ויותר ממחצית לא תקינים

אני חושב שהסיבה שהחרידים סובלים מזה זה בגלל שאין לנו מצלמה בפאלפון והפקחים וגם הנהגים המטומטמים. ידועים. מזה ואז הם לא מפחדים כי במקרב הכי גרוע זה יגיע לתלונה אבל איןאיך ללהכחי

חוצפן הא אומר שאין הרבה תלונת והוא צודק אבל זה בגל שהחדרים על פי רוב אין להם כוך וסבלנות ולא יודעים איך להתלונות בפרט שאין לנו סמארטפונים וגם אין לנו סרטונים

יש עוד סיבה למה הם נותנים יותר דוחות לחרדים, החילוני בודק בסמארטפון לפני שעולה לאוטובוס כמה כסף יש לו על הרב קו, לחרדי בדרך כלל אין את האפשרות עם אני רוצה לבדוק כמה כסף יש אני חייבת להיכנס למכולת לחכות בתור בשביל לדעת אם יש כסף או אין, וזאת הסיבה שהרבה חרדים עולים לאוטובוס ופתאום רואים שאין להם כסף על הרב קו ואז מיד קופץ הפקח ונותן לו דוח, צריך גם להביא פתרון שחרדים יוכלו לבדוק את הרב קו לפני שעולים לאוטובוס.(פעם ראיתי אישה שעלתה לאוטובוס לבדוק מה יש על הרב קו, ושני ילדיה החזיקו את הדלת שעם אין מספיק כסף שתוכל לרדת מיד)

שהרבנים הנכבדים יחדדו את נושא התיקוף באוטובוסים. אי תשלום הוא גנבה.
מי שמשלם,לא מפחד!!!!
לאף אחד אין זכות להשתמש במוצר ולא לשלם עליו.

ואים אדם נמצא במצוקה ואין לו כרגע לשלם ? עולם אכזר ואטום

נתון 1. 70,000 דוחו”ת לרבעון = 23,000 דוחו”ת לחודש.
נתון 2. אגד מבקרת 800,000 נוסעים בחודש.
נתון 3. מעל 20% לא מתקפים. לא בערך, לא קרוב, אלא מעל.
עד כאן הנתונים שבכתבה.

ביצעתי תרגיל במחשבון שבנייד שלי: 20% מ-800 אלף זה 184,000.
אבל 23,000 זה 3%, תוצאה המצביעה דווקא על ישרות רוב מוחלט של הנוסעים.

אני מציע כמה פתרונות:
1. המחשבון שלי תקול (ואז כל החשבונות שעשיתי עד היום שגוים).
2. יש כאן נתון אחד לא נכון, לא יודע מה.
3. יוצאים מתוך נקודת הנחה שבניגוד לסטטיסטיקה הנוסעים שלא מתקפים מצויים בשכיחות גבוהה יותר בקבוצה שלא נבדקת.
4. שברוב מוחלט של המקרים הפקח מוותר לנוסע. (מעניין לדעת אם במקרים האלה הפקח מעדכן את החברה, כי אם לא, אז התירוץ הזה נופל).
5. ברוב מוחלט של המקרים יש סיבה לאי התיקוף. אז לפי זה הקביעה של 20% מצביעה על בעיות טכניות ולא על האשמת הנוסעים כפי המשתמע מפשטות הקביעה.
6. חלק/רוב/כל התשובות נכונות.

שאלת זכות:
לפי בדיקתי אגד מסיעה 800,000 איש ביום, אז אם היא בודקת מספר כזה בחודש אז היא בודקת כ-3% בלבד. זה הגיוני? זה אומר שב-97% מהנסיעות אתם לא נבדקים. אתם יכולים לאשר את זה?

יש בדיקה פשוטה, תיסע פעם כשיש פקח תבדוק האם יש 1 מתוך חמש שלא שילם? נו באמת אין אפילו אחד מתוך 30,
בכל אוטובוס יש לפחות 30 איש בלע”ה האם בכל נסיעה הם מוצאים מישהו שלא שילם? האם 1 מתוך 3 נסיעות היתה קנס לנוסע? תנסו לשחזר מהנסיעות האחרונות ותגיעו למסקנה שאין אפילו 1 מתוך 100 שלא שילם, או אפילו פחות מכך,
ולכן צריך להגיע למסקנה שאם באגד כן בחרו לכתוב ש 20 אחוז לא משלם, שמדובר באנטישמיות נטו

שרות דוחה יש לאגד

שהפקחים יפסיקו להטריד נוסעים נמאס ממערכת האי תיקןף

הם אומרים ש20%לא משלמים זה הרבה יותר בין 0%ל50%לא משלמים באוטובוס וזה בדוק

ממש ככה? הייתה פעם כשפקח נתן דוחות פשוט 1 מכל 2 הוא נתן דוח???? ח ח ח אנטי אנשים

נסעתי ברכבת הקלה ואני לא מירושלים עם 3 ילדים
3 תיקפתי אבל שלי לא עבד אבל בגלל שאני לא מכיר חשבתי שכן והיה עמוס מאד מיד קפצו וסגרו עלי מכל הצדדים כאילו פושע אמרתי אם לא ההיתי רוצה לנקב נראה לך שהייתי מנקב על 3 ובלי בושה נתנו לי דוח והורידו אותי מהרכבת

תפרסם את זה הם חייבים לתת דין וחשבון הם אנשים רעים ומלאה הארץ חמס מפניהם פני הדור כפני הכלב

זה ברור שהם קולטים ומבינים שהכי קל לרדות בחרדים כי הם נחמדים ולא יחזירו להם ולא ישלחו
לפניות הציבור

זה כ”כ נכון אשתי לא יכלה לתקף כי נגמר לה התוקף סטודנט אפילו שהיה כסף, בשום חברה בירושלים לא קנסו אותה עד שעלתה לאוטובוס של אגד וזה ידוע

זה שקר עלוב ומגמתי, לציבור נדמה שהנסיעה באוטובוס זה בחינם כי איזה כייף לדפוק את אגד,אז.. אגד זו חברה פרטית ולא ממשלתית שעובד קשה לתת שירות , העליה מכל הדלתות לכאורה מזרזת את זמן הקליטה בתחנה אבל הינה פירצה שמנוצלת הייטב על ידי קהל מסוים של הכל מגיע לי, הייתי רוצה לראות את כל המקטרגים מוכנים לעבוד בחינם,או האם הייתם יכולים להכנס למכולת לקחת מוצר וללכת מבלי לשלם ?!מיד המשטרה הייתה מגיעהאו בעל המכולת היה מתחשבן איתך.

יש כאן טעות
בלי קשר האם לשלם או לא, המדינה משלמת לאגד….
אגד לא מפסידה שקל בין אם תיקפת ובין אם לא.
זה קשור נטו למדינה. תבררו לפני שכותבים

כנראה שזה מה שאתה עושה ולכן זה עולה לך בראש

☀️☀️הכי פשוט זה לשלם כחוק!!! במידה ויש בעיה טכנית, לקחת את שם הנהג מס האוטובוס והשעה ואולי מס טלפון של מי מהנוסעים שיעיד על התקלה… ☀️☀️באשר להאשמות הפקחים, יש לו מעט אנשים שמנסים להשתמט מתשלום!!! אז מגיעה להם!!! הפקחים בודקים את תיקוף כרטיס הרב-קו של כל הנוסעים, לאו דווקא של חרדים!!!!

ממש ככה אני יתחיל לעבוד על הבעיות שלהם עם 3 התינוקות שבידי ו 5 שקיות כבדות משקל, אעשה ככל אשר ציוויתני, למה כי ככה בא לך מממ = חחח

צןדק הפקח זה כמו משטר נאצי

אז ככה:
1) כל התלונות כלפי אגד צריכות להתחשב באחוז האוטובוסים של אגד בהשוואה לחברות אחרות, נניח ואגד מהווים 50 אחוז מכלל האוטובוסים, אזי העובדה ש80 אחוז מהדוחות הם שלהם זו חריגה קטנה יותר. בנוסף, חברה גדולה יכולה להרשות לעצמה יותר כוח אדם ולכן גם יותר קנסות בהתאם.
2) אכן צריך לוודא שהשכר של פקחים לא נקבע על פי כמות הקנסות, זה גורם לאטימות מצידם כלפי סיפורים אנושיים.
3) הגדלת הקנסות, נכון לרגע זה, משתלם יותר לא לשלם אף פעם ולחטוף קנסות על פני לשלם בקביעות, דבר זה נכון במיוחד באוטובוסים בין עירוניים שעולים יותר אך יש בהם פחות פקחים.
4) צריך לאפשר לפקחים לבחור האם לתת קנס או לא, הרבה פעמים יש סיפורים של טעויות תמימות ולפקח אין ברירה אלא לתת קנס.
5) צריך לתת קנס גבוה בהרבה למי שתוקף מילולית או פיזית פקח ואף להעמידו לדין, לכן, חייבים להמשיך לאפשר לפקחים להזמין משטרה.
6) בכל מקרה של אלימות כזה, על ציבור הנוסעים מוטלת חובה מוסרית להשקיט את הרוחות, כצד שלישי הם יכולים להוות מתווכים ללא אינטרסים בין מי שלא שילם לבין הפקח.

 1. אם 50% מהווה 80 % קנסות וה 50% האחרים מהווים רק 20 % מהקנסות זה יותר מכפול
 2. תוודא לפני שאתה כאילו נותן להם לגיטימציה
 3. זה עמעט אף פעם לא עולה לשיקול הנוסעים
 4. נכון בעיקרון אבל כשכל הגישה פסולה אין לזה צדק
 5. כן?! האם לנוסע יש משהו לעשות פה האם מישהו יכול להחזיר לו את הכבוד האבוד שהפקח לקח ממנו? למה כי בא לו? ולמה באמת כולם כאן מדברים על אגד? חשבת על זה? על כל נסיעה של חברה אחרת יש פי 2.5 קנסות באגד, האם יש לכם הסבר על כך??????????
 6. כמובן לדידך רק לכיוון הפקח התמים

לא נמאס לכם לבכות כל הזמן שדופקים אותכם ולוקחים לכם ועושים לכם די תפסיקו לבכות כל הזמן זה תכונה רק שלנו לא שלכם אתם מעלינו

בוחרים אותם אחד אחד. גסי רוח! ברברים! מקבלים בונוס על כל קנס שנותנים לאזרח. תמשיכו להתלונן עליהם. בנסיעה אחת יכולים 3 פעמים לערוך ביקורת
מתנהגים כמו שתפסו מינימום שודד בנק. איכסס מגעילים

כנוסע קבוע באוטובוסים אני רואה המון עובדים זרים אריתראים וצעירים חרדים שלא מתקפים במכוון .
יושבים ליד מכשיר תיקוף ורק ברגע שמזהים שפקח נכנס – ממהרים לתקף

למה אף אחד לא רואה? אולי תבדוק ותספור “היום” כמה מתוך כמה חרדים לא תקפו ותכתוב לנו, להערכתי לא יהיה לך 1 מתוך 100
תבדוק אותי, ותכתוב כאן.

אני חושב שהפקחים מיתנהגים באכזריות הם מפחידים את הנוסעים ומיתנהגים לאנשים בצורות מאד קשוחות ומכוערות רק בגלל שלא שילמו אבל הם לא מחבלים רק מחבלים מקבלים יחס כזה גרוע ומי אלה שעובדים בפיקוח מאיזה מוצא הם יהודי?? תנחשו

ראיתי ילדה ששתי פקחים עומדים לידה כדי שלא תברח ומרוב פחד רעדה ובכתה כי היא ניתקעה בלי כסף ברב קו פקחים חסרי לב אכזרים ה’ ישלם להם יש להם פרצוף דומה לחמסניקים

ומלאה הארץ חמס מפניהם פני הדור כפני הכלב

זו הגדולה של אגד, החברה היחידה שמחנכת את הציבור לעבוד לפי התקן והחוק שהמדינה הכתיבה, לעומת החברות האחרות שבהם ההשתוללות והתחמקות מתשלום הוא דבר שבעלי החברות כבר הרימו ידיים כי הן לא מסוגלות לטפל בנושא…
להזכיר לכולם!!!, כל משתמש בתחבורה ציבורית חייב בתשלום!!, הכסף עובר למדינה, משם מופרש אחוזים מסויימים לחברות הציבוריות ומשם זה זורם לכיסם של העובדים בחברות הציבוריות לפרנסה למשפחותיהם,
וכל הדיון שהוקם ע״י לחץ חרדי הוא פשוט ביזיון לכל מערכת חוקית שקיימת, הם בפשטות לא אוהבים לשלם נקודה!! כואב להם בכיס והדרך היחידה שלם להוציא את התיסכול הוא בשימוש בפלגים פוליטים!!
בקיצור זה לא ילך להם כי בדרך שהם פועלים!!!
ככה לא ניתן לבנות מדינה!!!

מה אתם מתפלאים והרי הלכה היא ש”עשו שונא ליעקב”

עוד בעיה היא שהתלונות שנשלחות לאגד לא מטופלות. פקח שנכנס לאוטובוס שלנו – קו 65 בכנפי נשרים ירושלים, דיבר אלינו בצורה מחליאה ודחף פיזית נערה שיצאה מהאוטובוס מחשש שתתחמק ממנו. אפס התייחסות של אגד לתלונה שהגשתי

א. מה אכפת לפקחים שמישהו אחר משלם עבור נוסע שלא תקף.

ב. איך הם יודעים שזה רק במגזר החרדי. הם הרי לא מפקחים באישורים חילונים.

ג. למה בחברות אחרות בירושלים הפקחים הרבה יותר סבלניים ורגועים ונותנים לתקף הרב קו גם אחר בדיקת הפקח.

בקיצור הפקחים של אגד הם אכזריים, רשעים וחוסרים לב בלי שום רגש .

עליית פקחים לאוטובוס ב’אגד’ היא סיוט גם עבור מי שכן שילם, הפקחים מסתערים בקבוצות של 3-5 פקחים\ות, וכשמושיטים להם את הרב-קו הם תולשים אותו מהידים לבדוק בתמונה האם זהו הרב-קו שלך, ואם הם מוצאים אחד שלא שילם, אף אחד לא יכול לרדת שח”ו ההוא לא יוכל להתחמק מדו”ח כבד.
מלבד זאת, פעמים רבות המכשיר מקדימה לא עובד ולא שייך לתקף מאחורה מכיון שהעגלות חוסמות את המעבר, אבל את הפקחים המפגרים (לרוב השוטרים – בפרט היסמניקי”ם האכזרים והפקחים הם האנשים הכי פחות מוצלחים בלשון המעטה) זה לא מענין מכיו הם מקבלים על כל דו”ח תמלוגים שמנים.
ומלבד זאת, הנסיעה ב’אגד’ היא סיוט בכל המובנים.
וכל מי שמטיף מוסר ‘למה לא משלמים’ ו’מגיע למי שלא משלם דו”ח’, כנראה שהוא מתרוח לו ברכב הפרטי שלו.

כתבות חדשות באתר

הריקבון שווה הרבה מאוד כסף
מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

התמרון היה טבילת האש עבורם - הנה כמה מכלי המלחמה החדשים | מיוחד
יוצאים לטייל? שימו לב להנחיות הנחוצות ברקע השרב הכבד
לקראת שביעי של פסח: "זיווגים הגונים בזאת השנה"
מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מהצפון לדרום, ולאחר רצף אימונים: חטיבות המילואים ממשיכות לרצועת עזה
סינוואר כבר לא מסתתר במנהרה; חמאס טוען: "אנחנו מחזיקים בכירים"
"הרגשתי שמישהו למעלה דוחף אותי, דוחף ומריץ אותי לגמור את השידוך..."
מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

שיקלי: ביידן נתון ללחץ שמזיק ליחסים בין ארה"ב לישראל, הייתי בוחר טראמפ
בסרטון מאיים: חיזבאללה מסכם 200 ימים של מלחמה בישראל • צפו
מיוחד לזמן מלחמה: סגולה עתיקה לשמירה מכל רע
מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

צה"ל תקף באופן מדויק משגרי רקטות שמוקמו במרחב הומניטרי בדרום הרצועה • צפו
צה"ל תוקף בלבנון: משגר רקטות - ומחבל שנכנס עם אופנוע למבנה • צפו

הכתבות המעניינות ביותר

שלומי ברנשטיין בסינגל חדש אותו הלחין לפני שנים: "מה טובו"
עם שלושה גלגלים בלבד: המכונית העיפה ניצוצות לכל אורך הדרך
הערשי וינברגר ונפתלי שניצלער בסינגל לזכרו של ר' מיכאל שניצלער ז"ל
הוא מצא דרך יצירתית בהחלט כיצד להעמיס גריל על הרכב...
בערי וועבער ושמחה אברמצ'יק: "הלילה הזה"
גד אלבז בסינגל חדש: שבת וינפש
טען עוד כתבות >

המיוחדים

WhatsApp Image 2024-04-21 at 23.08
אחת ולתמיד: מדוע המוסלמים שונאים אותנו, והאם יש פתרון לסכסוך? | ראיון חג
WhatsApp Image 2024-04-21 at 19.45
נשיא מועצת חכמי התורה, ללא התואר: הגאון רבי אברהם סלים • פרופיל מקיף ובלעדי
Unit_504_receives_a_Citation_from_head_of_Aman_March_2023_II-768x512
אהרון חליוה התפטר היום. הנה כמה דברים שאולי לא ידעתם עליו | פרופיל
WhatsApp-Image-2023-05-11-at-18.25.59-1024x683
קיפקעס | המשאלה של בכיר הרבנים ממרן רה"י, וההכנות לפסח בכל הגזרות

חדש באתר

vid-20240417-wa0046_exported_5000-1
התמרון היה טבילת האש עבורם - הנה כמה מכלי המלחמה החדשים | מיוחד
 מסך 2024-04-24 123301
שלומי ברנשטיין בסינגל חדש אותו הלחין לפני שנים: "מה טובו"
-מסך-2024-04-24-122852-(small)_optimized
עם שלושה גלגלים בלבד: המכונית העיפה ניצוצות לכל אורך הדרך
הערשי וינברגר ונפתלי שניצלער בסינגל לזכרו של ר' מיכאל שניצלער ז"ל

גלריות

.
תיעוד נרחב מכל רחבי הארץ: שורפים את שאריות החמץ בערב פסח
.
האדמו"ר מתולדות אהרן וחסידיו בשאיבת מים שלנו בערב פסח
.
מאה שערים: כך בדקו את החמץ לאור הנר
.
מהלישה עד האפייה: תיעוד ממאפיית המצות בעיר בני ברק

עיתוני היום

F090331NS01-1024x683
וַיְהִי בֹקֶר יוֹם רְבִיעִי • כותרות העיתונים – ט"ז בניסן ה’תשפ”ד

מה ברצונך למצוא?

יש לך משהו דחוף לומר לנו?

הדואר
האדום

צירוף קובץ עד גודל של 5 מגה
דילוג לתוכן Hide picture