חדשות

צילום: פלאש 90

ליברמן מפתיע: “ברק, גולן ואלשיך התגייסו למען נתניהו; מרי אזרחי? מקומם”

ליברמן כתב ביקורת חריפה בחשבון הטוויטר שלו נגד ברק וגולן וציין: “תופסים טרמפ על ההפגנות בשביל לחזור לקדמת הבמה ולקבל מספר רגעים בתקשורת” • “מצפה מכל אלו שמתיימרים להוביל את המחאה, שיחשבו על המחאה ולא על עצמם”
 • גיל הזהב: עברתם את ה67 – זה גיל ששוה זהב!

  תוכן מקודם

 • אני אוהב לנהוג, עובד קרוב לבית, והשכר שלי גבוה עם מלא הטבות

  תוכן מקודם

 • אתה אוהב לנהוג, נכון? אל תפספס הזדמנות להצעת עבודה מפתה

  תוכן מקודם

 • קור רוח בכל מצב – גלו את טכנולוגיית המיזוג שכובשת את המדינה>>

  תוכן מקודם

 • חם בחוץ? כך תבחרו מזגן שייתן לכם מקסימום מיזוג במינימום הוצאה>>

  תוכן מקודם

 • עכשיו הם חושפים את סוד ההצלחה

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

יו״ר מפלגת ישראל ביתנו, ח”כ אביגדור ליברמן התייחס היום (רביעי) בחשבון הטוויטר לרפורמה המשפטית ולסערה שהתחוללה היום בעקבות דבריו המקוממים של מפכ”ל המשטרה לשעבר רוני אלשיך, לפיהם, הוא לא ציפה שנתניהו לא יתפטר בעקבות כתבי האישום נגדו. ליברמן תקף באופן מפתיע את אלשיך כמו גם את אהוד ברק, בוגי יעלון ויאיר גולן שקראו למרי אזרחי.

“מעולם לא האמנתי בקונספירציות”, פתח ליברמן את דבריו, “אבל בימים האחרונים שיניתי את דעתי, כשאני שומע את אהוד ברק, יאיר גולן ורוני אלשיך, אני סבור שהם התגייסו למען נתניהו”, כתב ליברמן, “הקריאות שאנו שומעים בימים האחרונים למרי אזרחי ולעבור על החוק, הן מקוממות ובלתי מתקבלות על הדעת. אנשי המחאה שיוצאים שבוע אחר שבוע לרחובות, הם אנשים נורמטיביים, שומרי חוק שרוצים בטובת המדינה”.

איווט הוסיף, “אותם אנשים שתופסים טרמפ על המחאה, בשביל לחזור לקדמת הבמה ולקבל מספר רגעים בתקשורת, מובילים לפגיעה במחאה ובלגיטימיות שלה. דברים אלו באו לידי ביטוי גם במהומות מול ביתו הפרטי של יריב לוין, דבר שפוגע יותר מאשר בלוין, בשכנים מסביב, כשחלקם הגדול מתנגד להפיכה המשפטית אבל בגלל אופן המחאה, הפגיעה בשגרת החיים של האנשים, דווקא בבקרים, בשעות שהם אמורים לפזר את הילדים, אמורים לצאת לעבודה ולסידורים פשוט מעבירה אותם לצד השני”.

לאחר מכן כתב ליברמן: “אני מצפה מכל אלו שמתיימרים להוביל את המחאה, שיחשבו על המחאה ולא על עצמם, ועל הרצון שלהם להתבלט ולהרוויח כמה דקות של תהילה, הקריאות המסוכנות שהם משמיעים עלולות לדרדר את החברה הישראלית ומדינת ישראל למקום קשה שאסור להגיע אליו”.

לסיום ציין כי “דברי ההבל של מפכ״ל המשטרה לשעבר רוני אלשיך, הם מקוממים, מטופשים וחסרי אחריות, והם פוגעים בראש ובראשונה במערכת המשפט הישראלית, שגם ככה עומדת בימים אלה תחת מתקפה חסרת תקדים. האמירות של אלשיך הן חמורות ביותר, וטוב שהפרקליטות הוציאה הכחשה והבהרה. לא ייתכן שבמדינה דמוקרטית דברים כאלו יקרו”.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו >

מה דעתך על הכתבה, עניין אותך?

כתבות חדשות באתר

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

הכתבות המעניינות ביותר

המיוחדים

חדש באתר

גלריות

עיתוני היום

דיווח על סרטון

מה ברצונך למצוא?

יש לך משהו דחוף לומר לנו?

הדואר
האדום

צירוף קובץ עד גודל של 5 מגה
דילוג לתוכן