גלריות

באדיבות המצלם

כינוס לכבודה של תורה בת”ת ‘בן מלך’ קרית עקרון

בערב חג השבועות התאספו מאות תושבי קרית עקרון רחובות והסביבה לכינוס חיזוק והתעוררות לקראת חג מתן תורה הקרב ובא במעמד מרנן ורבנן שליט”א
 • חם בחוץ? כך תבחרו מזגן שייתן לכם מקסימום מיזוג במינימום הוצאה>>

  תוכן מקודם

 • סיימת לחתן - ועדיין רץ בין גמחי"ם?! בגיל שלך – זה מיותר! כל הפרטים על הכסף שמגיע לך >>

  תוכן מקודם

 • עכשיו הם חושפים את סוד ההצלחה

  תוכן מקודם

 • להתפרנס בכבוד בלי לצאת מעולם התורה

  תוכן מקודם

 • עכשיו הם חושפים את סוד ההצלחה

  תוכן מקודם

 • למצוא את האיזון בין חיים לעבודה גם כשזה נראה בלתי אפשרי

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

במעמד השתתפו הגאון הגדול רבי שלמה מחפוד חבר מועצת חכמי התורה. הגאון הגדול רבי יהושע אייכנשטיין ראש ישיבת יד אהרון. הגאון הגדול רבי אברהם יצחק הכהן קוק ראש ישיבת מאור התלמוד שנשאו דברי חיזוק לכבודה של תורה ולחיזוק אכסניה של תורה, תלמוד תורה בן מלך אשר פועל גדולות ונצורות בישוב קריית עקרון להדרת קרן התורה בדרכם של רבותינו.
את המשא מרכזי נשא מרן הראשל”צ הרב יצחק יוסף שליט”א אשר סיפר בהתרגשות רבה כמה אביו מרן פוסק הדור הגר”ע יוסף זצ”ל היה מוסר נפשו להצלת ילדי ישראל ולחנכם בתלמודי תורה בדרך ישראל סבא,
היה מכתת רגליו מבית לבית בגשם ובקור כדי להוביל ולו ילד אחד לתלמוד תורה.
בסיום דבריו ביקש מכל הורי התלמידים ומשתתפי הערב שכל אחד יקבל על עצמו להביא עוד ילד אחד לתלמוד תורה בכדי להגדיל תורה ולהאדירה הרב הביע התרגשות גדולה מתלמידי ת”ת בן מלך  מהסיומי מסכתות שקיימו באותו מעמד  ומהספר “ועתה כתבו”  שחיברו תלמידי בן מלך.
הגאון הגדול הרב שלמה מחפוד נשא דברי ברכה והזכיר את מעלת נתינת התורה שלשמה אנו מתכנסים, ובירך בחום את כל העוסקים במלאכת החינוך בת”ת בן מלך שחפץ השם בידם יצלח.
הגאון הגדול הרב יהושע אייכנשטיין אמר כי מתרגש לראות את המעמד האדיר שנערך בת”ת בן מלך  בישוב קרית עקרון שהוא ייחודי וחדשני מסוגו בישוב זה אשר יתן בעזרת השם את אותותיו עוד רבות בשנים,
כמאמר חז”ל גבריאל נעץ קנה בים וציין שזו חובת השעה, וביטול שיעור תורה חשוב בכדי לחזק מקום תורה חשוב זה. ויהי רצון שחפץ השם יצלח בידם.
הגאון הגדול רבי אברהם יצחק הכהן קוק ראש ישיבת מאור התלמוד המלווה את הת”ת מזמן היווסדו והת”ת מושתת בעצתו והכוונתו ברך בברכת כהנים באהבה והסביר בטוב טעם את ייחודיותו ומעלתו של מקום תורה זה ת”ת בן מלך  אשר פועל לאהבת התורה בקרב לומדיה וזוכה לסיעת דישמיא מיוחדת שניכר על התלמידים החיבור והטעם והמתיקות לתורה הקדושה.
בדברי סיום וברכה דיבר ראש המוסדות הרב בצלאל דוד שליט”א על סיפור הקמתו המופלא של ת”ת בן מלך ועל ההצלחה האדירה של הת”ת בכל האיזור כולו.
את המעמד הנעימה מעת לעת בפרקי שירה מקהלת הילדים של ת”ת בן מלך בניצוח מפקח הת”ת הרב יהודה זיתוני בליווי המסור של המנהל הרב מתניה דוד שליט”א. בנוסף בתוכנית אומנותית עם הזמר איציק אשל ותזמורתו המורחבת.
בסיום הערב יצאו המשתתפים בתחושת רוממות הרוח והגדיל תורה ולהאדירה והמשך הוספת חיילים לתורה בלגיונו של מלך לתורה ולתעודה.
כמו כן הודו המשתתפים לרב בצלאל דוד נשיא המוסדות אשר יזם וארגן ערב זה שזאת עוד חוליה אחת בשרשרת הגדולה בעשיה ברוכה למען התורה בישוב קריית עקרון.
play-rounded-fill

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו >

מה דעתך על הכתבה, עניין אותך?

1 תגובה
הכי מדורגות
חדשות ביותר ישנות ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות

משפחת דוד המפוארה עלו והצליחו בהרבצת תורה וזיכוי הרבים, בעשיית חסד לכלל ולפרט כיד ה’ הטובה עליכם, בהכוונת רבותינו ראשי הישיבות שליט”א

כתבות חדשות באתר

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

הכתבות המעניינות ביותר

המיוחדים

חדש באתר

גלריות

עיתוני היום

דיווח על סרטון

מה ברצונך למצוא?

יש לך משהו דחוף לומר לנו?

הדואר
האדום

צירוף קובץ עד גודל של 5 מגה
דילוג לתוכן Hide picture