כללי

.

‘דגל התורה’ מסכמת את מערכת הבחירות עם עליה משמעותית

דגל התורה, הביאה הישגים משמעותיים בערים רבות ברחבי הארץ לצד ראשי ערים ומועצות לצד שורת הישגים משמעותיים בערים ויישובים בהן “דגל התורה” התמודדה לראשונה עצמאית
 • עכשיו הם חושפים את סוד ההצלחה

  תוכן מקודם

 • *הרבנים שהחליטו: הופכים לפוסקים בדיני ממונות*

  תוכן מקודם

 • מעוניינים במקצוע מבוקש בלי לוותר על ערכים? כאן מתחילים

  תוכן מקודם

 • גיל הזהב: עברתם את ה67 – זה גיל ששוה זהב!

  תוכן מקודם

 • להתפרנס בכבוד בלי לצאת מעולם התורה

  תוכן מקודם

 • מעוניינים במקצוע מבוקש בלי לוותר על ערכים? כאן מתחילים

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

דגל התורה עשתה מהפך בערים רבות בארץ, ראשית ראשי ערים ומועצןת נבחרו כאשר בחלקם היה מאבק של ממש. כך הרב יצחק רייך נבחר לראש מועצת רכסים, גוטרמן במודיעין עילית, רביץ בקרית יערים, גרינברג מוביל בסיבוב שני בבית שמש, בגבעת זאב זכה יוסי אסרף המועמד שנתמך על ידי דגל התורה זאת למרות המאבק הקשה שהיה שם, בעמנואל זכה שוה אליהו גפני ובטבריה יוסי נבעה שקיבל את תמיכת הצדיק מטבריה הגאון הצדיק רבי דב קוק. בבני ברק דגל התורה קיבלה 10 מושבים ומובילה לראשונה בפער מהמפלגות האחרות. גם בבית שמש עלתה דגל התורה מ4 נציגים ל5 והיא המפלגה הגדולה בעיר. כל זאת לצד שורת הישגים של תנועת בערים ויישובים רבים בהם דגל התמודדה לבחירות חלקן לראשונה באופן עצמאי. העלייה,ף הגדולה אומרים בדגל היא ההתייצבות הברורה לימין מרנן ורבנן חברי מועצגה”ת וזקני מאורי הדור עיני העדה שליט”א בראשם רבינו מרן הגר”ד לנדו שליט”א, התייצבות של כל גווני ציבור יראי ד’ בני וחניכי הישיבות ובוגריהם, מתוך אווירה של קידוש שם שמים והנפת “דגל” התורה.

אשדוד: אשדוד התורנית כשמה של הרשימה כן היא, מנתוני תוצאות האמת עולה כי 7,511 איש נשמעו לקול גדולי התורה והחסידות שליט”א והצביעו לרשימה המאוחדת עם סיעות ‘שלומי אמונים’ הכוללת את הקהילות החסידיות בעיר, שהצביעו לרשימה שסימנה: ‘דגל’. הקולות הללו תורגמו בסופו של יום לשני מנדטים, למרות שבכמות של כ-300 קול נוספים גם הנציג השלישי היה נבחר. “מעכשיו פנינו לעתיד, לפעילות מתוך אחדות וליכוד השורות, כשיחד נזכה להרבות כבוד שמים”, ציינו ראשי הרשימה.

אשקלון: בעיר הדרומית נבחר לראשונה נציג “דגל התורה” הרב אבשלום יעקובי ברשימה עצמאית, כאשר הרשימה שזכתה לתמיכת הציונות הדתית בעיר זכתה לשני מושבים. והישג מדהים של 4250 קולות.

בני ברק: עיר התורה והחסידות בני ברק אמנם לא זוכה לראשונה לראות נציג “דגל התורה”, אך לראשונה בהיסטוריה התנועה התמודדה ברשימה עצמאית בסימן ‘דגל’, וזכתה להישג מדהים של 31,244 קולות ברורים שהניפו את ‘דגל’ התורה בעיר והרשימה זכתה ל-10 מושבים משלה, בעוד היא מבטיחה לדאוג לשוויון וחלוקה הגיונית במשאבים העירוניים כפי שהשתקפו בתוצאות הבחירות לטובת הקהילות השונות בעיר. בראש הרשימה עומד יו”ר “דגל התורה” בבני ברק ומנהל המחלקה המוניציפלית הרב מנחם שפירא. לראשות העירייה נבחר ברוב קולות ובתמיכת דגה”ת הרב חנוך זייברט.

בת ים: הרשימה המקומית זכתה במושב 1 ונציג דגה”ת הרב יהונתן אלחרר יכהן ברוטציה כחבר הנהלת העירייה.

גן יבנה: הרב אלירם שרביט נציג דגל התורה נבחר למועצת העירייה ורשימת “דגל התורה” שהתמודדה כאמור לראשונה עצמאית בעיר זכתה בהישג משמעותי של עשרה אחוזים מכלל הקולות בעיר.

דימונה:הישג מדהים של רשימת דגל התורה בעיר הדרומית, שזכתה לקבל מושב במועצת העירייה, ופרצה בתמיכה רחבת היקף מקהלים שונים שביקשו לחזק ולהיאחז ברשימה שזכתה לתמיכת גדו”י שליט”א.

חולון: רשימת טוב לחולון בהכוונת מרן הגר”י זילברשטיין שליט”א, זכתה במושב במועצת העירייה וסך קולות משמעותי השווה למנדט וחצי.

חריש: עם תום ספירת המעטפות הכפולות עולה כי “דגל התורה” הגיעה להישג בעיר חריש עם 623 קולות מה שהביא לבחירתו של הרב דוד פינקל כחבר הנהלת עיריית חריש.
בעיר מסכמים בסיפוק רב את מערכת הבחירות שהסתיימה כאמור בהצלחה רבה עם הגדלה משמעותית של הנציגות החרדית בעיר מה שיוביל אי”ה להמשך שגשוג ופיתוח הקהילות בעיר ויביא לידי ביטוי את צרכי הציבור החרדי בעיר.
עליית הקולות המשמעותית ובחירתו לראשונה של נציג לעירייה, מעיד על משפחות נוספות אשר מתאכלסות בעיר, מה שיביא להתפתחות רוחנית במקום.
בחריש מציינים כי מספר ימים לפני הבחירות עלה המרא דאתרא הגרש”ד רייסנר שליט”א יחד עם נציג “דגל התורה” הרב דוד פינקל אל מעונו של רבינו מרן הגר”ד לנדו שליט”א להתברך, מרן שליט”א ברכו בחום ואף כתב מכתב תמיכה חם.
בד בבד, מיזם מיוחד היה במהלך יום הבחירות במסגרתו אברכים רבים למדו ברציפות משעת פתיחת הקלפיות עד לסגירתם על מנת להרבות בזכויות לאור המערכה הגורלית לקהילה בעיר.

טבריה: התורה” וסיעות אגודת ישראל. איחוד הקהילות בנשיאות הגה”צ ר”ד קוק שליט”א וקהל מסורתי רב שנענה לקריאתו של הגר”ד קוק שליט”א להצביע לרשימה. יו”ר “דגל התורה” בעיר הרב דוד אוחנה נבחר לכהן כחבר הנהלת מועצת העירייה.
במקביל, נבחר יוסי נבעה לראשות העיריה לאחר שקיבל את תמיכת רשימת ‘מאמינים בטבריה’ הכוללת את “דגל התורה”. בחירתו מגיעה אחרי קדנציה שהסעירה את העיר בשל היבחרו של רון קובי והדחתו לאחר שלא הצליח להביא לאישור התקציב העירוני ומעבר הנהלת העירייה לוועדה קרואה.
יוסי נבעה, מועמד החרדים, נבחר ברוב של 51.8% בעוד ראש העירייה לשעבר המודח רון קובי קיבל 22.9% בלבד.

מזכרת בתיה:הצלחה רבה נרשמה במושבה הקטנה בשפלה, הממוקמת בסמיכות לעיר רחובות לרשימת “דגל התורה” שזכתה למושב במועצה וקיבלה 10.5 אחוז מכלל הקולות בעיר. לראשות המפלגה נבחר ר’ שמואל מימון, אשר הוא עצמו לומד בפרויקט החברותות בכולל של הרב יוסף אבו, שאר חברי הרשימה הם נציג מהעדה האתיופית ר’ יאיר שטו, אשר פועל גדולות ונצורות לקרב את בני העדה לתורה ומצוות, ועוד נציגים אשר פעלו ופועלים למען ריבוי התורה במושבה.
לאחר שנים ארוכות של שיממון רוחני חווה טל תחיה תורני בהיקף אדיר מאז שנכנס לעובי הקורה נציג “דגל התורה” הרב יוסף אבו, בוגר ישיבת ”מאור התלמוד” ברחובות השכנה, ופתח כולל אברכים ראשון ויחיד כרגע במושבה, בנוסף פועלת במושבה גם תנועת נוער ”אור ישראלי” בראשות רבה של מגדל העמק הרה”ג יצחק דוד גרוסמן שליט”א בנוסף לפרויקט חברותות מטעם ”לב לאחים” של עשרות אברכים הלומדים מידי שבוע עם בעלי בתים ומתחזקים.
הציבור התורני ב”ה גדל, ומן ההכרח היה להקים מפלגה שתדאג לצרכי הדת במושבה, תנועת דגל התורה נענתה בחיוב למשימה הקדושה ועשתה כל שביכולתה למען הרמת קרן התורה במזכרת בתיה. כאמור עם הצלחת הרשימה התקווה היא כי יצליחו לפעול למען ריבוי התורה במושבה.
מזה כמה שבועות אחד האברכים בכולל הרב פינחס כהן שליט”א, ניהל את כל מערך הבחירות, וביום הבחירות כאשר ירדו גשמי ברכה גייס את כלל בעלי הרכבים שהתנדבו לתגבר את מערך ההסעות ולהתמקד רק בזה, פעולה שהתבררה בדיעבד כצעד חכם, עקב אחוזי ההצבעה הנמוכים כאשר יש גשם.
הרב יוסף אבו ציין בסיפוק עם פרסום התוצאות: ”ב”ה הצלחנו במשימה וכעת יש להתמקד בהמשך, פעילות לנוער, עוד אברכים, עוד בתי כנסת, ושאר צרכי הדת במושבה”.

מעלות תרשיחא: הרשימה שהתמודדה עם דגל התורה זכתה במושב במועצה.

נוף הגליל: העיר הצפונית נוף הגליל שחווה פיתוח ושגשוג ומתרחבת בעשרות קהילות בחרה שוב במר רונן פלוט לראשות העירייה שזכה ברוב מוחץ. ורשימת דגל התורה זכתה בשני מושבים במועצה עם סך של 2202 קולות והרב חיים אמרון יכהן כחבר הנהלת העירייה.

קרית אתא דגל התורה התמודדה לראשונה באופן עצמאי תחת האות ג בראשות נציגה המקומי הרב אלקנה ויסנשטרן שנבחר למועצה וקיבל סך 1,283 קולות, מכל רחבי העיר.

ראשון לציון: הישג משמעותי זכתה רשימת “דגל התורה” בעיר עם קבלת 6667 קולות, וזאת טרם ספירת המעטפות הכפולות בעיר. ולעת עתה זכתה הרשימה בשני מושבים.

רחובות: העיר רחובות הניפה את דגל התורה וחשפה הישג אדיר לקהילה התורנית הגדולה בעיר, ולראשונה הצליחה הרשימה להוביל מהלך של בחירה לסיעה עצמאית ונפרדת בראשות יו”ר הרשימה הרב אפי בן-גד והצליחה בסיעתא דשמיא בתום יום הבחירות להכניס נציג למועצה עם 2379 קולות.

רכסים:הישג כפול רשמה “דגל התורה” בממלכת התורה בצפון, עם היבחרו של מועמדם של גדו”י שליט”א לראשות המועצה ברוב של 3118 קולות, בעוד הרשימה קיבלה 2792 קולות מה שמקנה לה חמישה נציגים למועצה.

רמת גן: הרשימה שזכתה להכוונתו ואמונו של מרן הגר”י זילברשטיין שליט”א זכתה לכמות קולות השווה ל-2 מנדטים עם הכרזה אדירה בעיר של אלפי קולות בעד שמירת שבת קודש ואמונה כחלק ממצע המפלגה, מתוך מטרה להביא למלאה הארץ דעה את ד’ ברחבי רמת גן, שכנתה הקרובה של עיר התורה והחסידות בני ברק, אך בשל הסכמי עודפים ולאחר ספירת הקולות במעטפות הכפולות התעדכן המודד למנדט והרשימה נשארה עם מושב 1 למועצת העירייה.

רעננה: רשימת “דגל התורה” זכתה בשני מנדטים וסך של 2941 קולות.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו >

מה דעתך על הכתבה, עניין אותך?

15 תגובות
הכי מדורגות
חדשות ביותר ישנות ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות

השר חיים ביטון לקול חי: מספרית גדלנו בכ-55 מנדטים, הגדלנו את מספר הנציגים שלנו ב-33%! לש״ס יש 218 נציגים ברשויות המקומיות בכל רחבי הארץ. לשם השוואה – המפלגה הבאה בתור לא מגיעה ל50% מזה, זהו גידול שלא היה לו אח ורע בשום מפלגה, כשציבור המצביעים שלנו גדל ביותר מ-50 אלף איש״.

שימשיך בדיחות
אולי הם עלו כמו שאבטבול ובוסו ושם טוב היו מועמדים רצינים

ו… מה בא לך לומר פה? זה כתבה על דגל לא על הצלחה של ש”ס.
ורק תדעו. ההצליה של ש”ס זהלא בגלל העשייה בדוקא, זה רחוק מזה. מה לעשות שיש להם קמפיין לציבור המסורתיים? אבל בפועל מפלגה חרדית זה לא טיולים לציבור המסורתי. ציבור חרדי זה מוסדות חינוך והנחות בארנונה לחרדים. ואת זה דגל ואגודה עושים בכל הארץ…

דגל עושה את זה, אבל רק לציבור שלה,
אבל מה שש’’ס עושה, היא עושה לכל הציבורים

יחי מלך המקופחים. אתם תישארו עם תחושת קיפוח ואנחנו נצחק כל הדרך אל הג’ובים….

מה עם באר שבע ג’ זכתה ב3 מנדטים עליה של מנדט בראשות סיעת גשר הרב שמעון טובול ומעל הכול המדאתרא של הקריה החרדית וראש ישיבת בית יוסף הרב הגאון והעניו יוסף חיים בצרי

תושבי קרית אתא הספרדים הליטאים והחסידים מאחלים לאלקנה ויסנשטרן הצלחה מרובה.
אנחנו יודעים שען המנדט שלך אתה הכתובת שלנו בעירייה.
אולי הנציגים של שס קיבלו 3. בגלל כל קמפיין הרב עובדיה וכל מיני רבנים מחזירים בתשובה שהוציאו סרטונים לחברים המסורתיים.
אבל בפועל הכי מקורב לראש העיר זה אתה, ואותך הוא מעריך ואתה תהיה הצינור של הציבור החרדי בקרית אתא לעירייה.
בע”ה בפעם הבאה הציבור יתפקח ויכניס לפחות עוד 2 מועמדים מטעם דגל.

כתבה יפה
נשמח לכתבות דומות על שס וג

למה לא כתבו על כרמיאל?!
רשימת דגל התורה (יחד עם ציונות דתית) רשמה הישג והכניסה 2 נציגים למועצה=2000 קול.
וככל הנראה ימשיך נציג דגל התורה לכהן כסגן ראש העיר.
כמו”כ המועמד שנתמך יל ידי דגל התורה זכה ברוב של יותר מ50% לראשות העיר (מתוך ארבעה מתמודדים)

יש לציין שהציבור הליטאי והנהגתו הרוחנית הם אלו שבאמת אכפת להם מכלל ישראל ולא עושים סיבוב בשביל ג’ובים ולכן בכל מקום שדגל התורה התמודדה בערים מעורבות ושכוחות הקולות שלה מגיעים מקרוב רחוקים נטו וזה האידישקייט האמיתי . ולא מריגושים של תמונות של כל מיני רבנים ז”ל.

כתבה מטעה,
דגל קבלה בבני ברק הרבה פחות ממה שדובר ובפ”ת חיפה אלעד וברכסים למועצה נחלו הפסד מביך
כמו כן בלוד- אחיסמך לראשות העיר, פאדיחה שיהיה קשה לעלות ממנה. תחושות ההנאה ממהפסד בציבור החליטאי הירושלמי ממחישות את הניתוק הטוטאלי של ההנהגה בבני ברק עם רוב הציבור הדומם

לא הבנתי מילה ממה שכתבת.
נא לכתוב ברור ורהוט מה שאתה רוצה להביע.
ובלי שגיאות!

איזה שטויות
אחיסמך אתה לא מכיר או שאתה משקר תברר מה קרה שם
חיפה זה לא נפדיחה כך דובר
רכסים אף אחד לא ידע כמה שוה כל מפלגה וזה לא כזה פער
אלעד בראשות ש”ס ניצחו בזכות עץ וויזנץ סוף בסוף הוכח שאלעד זה לא עיר ספרדית ובלי ויזניץ ועץ פרוש עדיין היה שם ראש עיר
וכו וכו

אכן ניכר שאתה צו”ל מהבנתך המינימלית.
באלעד הוכח מעל כל ספק שללא תמיכת ויזניץ הבוגדים ועץ הממורמרים פרוש היה ראש העיר היום ולא בגלל טענתכם המגוחכת על הצבעתם של מילוני הספרדים בעיר, להלן הנתונים מתוך אתר משרד הפנים: ש”ס: 34.4%. אגודה ודגל ביחד: 38.7.
מספיק תמיכת 900 קול מויזניץ לפרוש וכבר היה מנצח, באלעד זה לא נצחון של ש”ס זה נצחון המחלוקת בתוך אגודה.
בבני ברק אכן אתה צודק ציפו ל11 מנדטים וקבלו 10 אכזבה כן, הפסד מביך?! מביך לכתוב את זה.
בפתח תקוה חלק ניכר ממצביעי דגל הצביעו ש”ס בהוראתו של הגר”ד כהן כמו”כ באחיסמך, והסיפור עם הראשות זהו סיפור מורכב שרצו לתמוך מראש בנוכחי כי ידעו שלא יהיה סיכוי להדיחו אולם אנשי אחיסמך מרגישים אינו סופר אותם ורצו להראות לו שהם לא בכיס שלו, תברר זה האירוע!!
בחיפה אף אחד לא חשב שיחזרו על ההישג של פעם (שכנראה גם חסידים תמכו בו כהתנגדות לגור), עדיין זה הישג נאה ביותר.

זה נראה שבטלז סטון, לוד ואלעד לא היו בחירות כנראה.
אין על הצנזורה העצמית של החרדים!
(ולכתוב על ניצחון מרשים של גוטרמן ורביץ מול פתק ירוק זה כבר רמה חדשה)

כתבות חדשות באתר

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

הכתבות המעניינות ביותר

המיוחדים

חדש באתר

גלריות

עיתוני היום

דיווח על סרטון

מה ברצונך למצוא?

יש לך משהו דחוף לומר לנו?

הדואר
האדום

צירוף קובץ עד גודל של 5 מגה
דילוג לתוכן