בארץ

יונתן סינדל, פלאש 90

אפי נוה מודה בכישלון: הפסדנו בבחירות, הקרב הפך למלחמה של שמאל-ימין

עו”ד עמית בכר מוביל על עו”ד אפי נוה בספירת הקולות בבחירות לראשות לשכת עורכי הדין • אפי נוה הודה בהפסד: “הקרב שלא בטובתי הפך למלחמה של שמאל-ימין. הניסיון מלמד שבקרבות כאלה הימין תמיד מפסיד. לא באתי מתוך אג’נדה”
 • מעוניינים במקצוע מבוקש בלי לוותר על ערכים? כאן מתחילים

  תוכן מקודם

 • מי היה מאמין שאעבור את המבחן?

  תוכן מקודם

 • להתפרנס בכבוד בלי לצאת מעולם התורה

  תוכן מקודם

 • קור רוח בכל מצב – גלו את טכנולוגיית המיזוג שכובשת את המדינה>>

  תוכן מקודם

 • להתפרנס בכבוד בלי לצאת מעולם התורה

  תוכן מקודם

 • אתה אוהב לנהוג, נכון? אל תפספס הזדמנות להצעת עבודה מפתה

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

עו”ד עמית בכר מוביל על עו”ד אפי נוה בספירת הקולות, שתימשך עד היום (רביעי) בצהריים. במחוזות ירושלים, חיפה והצפון ניצח בכר בפער גדול, ובמחוז הדרום בפער קטן יותר. במחוז תל אביב החלו בספירת הקולות.

אפי נוה אמר הבוקר (שלישי) לכאן רשת ב שהפסיד בבחירות. “הקרב שלא בטובתי הפך למלחמה של שמאל-ימין, התעלמו מהאג’נדה המקצועית של הלשכה”, הוא טען בריאיון לקלמן ליבסקינד ויובל אלבשן. “הניסיון מלמד שבקרבות כאלה הימין תמיד מפסיד. לא באתי מתוך אג’נדה פוליטית אלא מקצועית. הייתי ראש לשכה שנחשב לאחד מהטובים שהיו. בהנחה שבכר זוכה – הקואליציה לא תשלים עם כך שאין לה השפעה על בחירת השופטים”.

נוה דיבר גם על ליחס שקיבל ממתנגדי הרפורמה: “השנאה כלפיי מהטוענים להיות דמוקרטים נאורים היא גדולה – כשבאתי להצביע המונים צעקו וקיללו. בקלפיות במחוזות שתמכו בי עיכבו בכוונה את ההצבעות. ומי סופר את הקולות? עשרות פעילי אחים לנשק שתומכים בבכר”.

הוא התייחס לצעדים שהממשלה צריכה לנקוט לדעתו בנושא הרפורמה – “אם הייתי זוכה הייתי יודע להגיע לפשרה. חובה שנציגי הלשכה יהיו בוועדה למינוי שופטים – הם הגורם המקצועי היחיד חוץ מהשופטים שיודע לתת משוב רלוונטי על המועמדים”.

בכר אמר הבוקר בריאיון לאריה גולן בתוכנית הבוקר הזה בכאן רשת ב: “ביום הבחירות היה מחדל גדול של הלשכה – גם התורים הארוכים, כשחודשים התחננתי לפתיחת עוד קלפיות, וגם הפעילים של המחנה היריב שמנעו פתיחת קלפיות במקומות שידעו שיצביעו לי”.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו >

מה דעתך על הכתבה, עניין אותך?

כתבות חדשות באתר

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

הכתבות המעניינות ביותר

המיוחדים

חדש באתר

גלריות

עיתוני היום

דיווח על סרטון

מה ברצונך למצוא?

יש לך משהו דחוף לומר לנו?

הדואר
האדום

צירוף קובץ עד גודל של 5 מגה
דילוג לתוכן