דעות

חיים גולדברג, פלאש 90

אפשר לעצור את הפיכת חיות / דוד ברמן

יש לימין אקדח מעשן של רפורמה כוללת, ומרכיב חשוב שבתוכו שמצריך רק הצבעה על קריאה שנייה ושלישית על הוועדה לבחירת שופטים
 • לראשונה! יום פתוח ללימודי ספרות והגהת סת"ם בא לבדוק אם יש לך את זה בידיים

  תוכן מקודם

 • כמה מנהגים של פסח יש לכם במשפחה?

  תוכן מקודם

 • נחשף המדריך לגיוס כספים של המנטור העולמי

  תוכן מקודם

 • "מדוע יש אנשים שמשקיעים בשעונים ועטי יוקרה ?

  תוכן מקודם

 • הרי אתה מקדש קורס להכשרת רבנים עורכי חופה וקידושין

  תוכן מקודם

 • הקרקע האסטרטגית שנמצאת רגע לפני קפיצת הערך הגדולה

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

ההדלפה על ההפיכה הנוספת של בגץ, מחטף באמצע מלחמה, לפסול חוק יסוד, אמור להרעיד את אמות הסיפים ולהוציא מיליונים לרחובות.

ההדלפה הינה בלון ניסוי לראות איך העם יגיב, גם הדיקטטורים הגדולים ביותר בסוף מפחדים מהעם. והתגובה חייבת להיות הכי חריפה שיש.

שיהיה ברור לכל אדם עם קורטוב דעת ודמוקרטיה במוחו:
1. אסור להם לדון בכלל בחוק יסוד ! 2. כל שכן שאסור להם לפסול חוק יסוד ולדעתנו אפילו לא חוק רגיל ! 3. כל שכן שאסור להם לפסול ולקרוע את העם שוב בזמן מלחמה.

כל המטרה של חיות זה להעביר מהר מהפכה משפטית על חודו של קול, בהתנהלות שהיתה נפסלת על ידיה מצד כל גוף אחר.

וכל הדיון הבהול הזה נעשה כי היא ידעה שאין רוב לפסילת החוק לאחר שהיא תסיים. היא נמצאית בניגוד עניינים חמור לשמור על החונטה שלה. ( אבל נתניהו בניגוד עניינים ואסור לו לעסוק בחוקים משפטיים, זוכרים ? )

בעודו הם יודעים שרוב הלוחמים בקו ראשון בעד הרפורמה לא יכולים להפגין כעת, בעוד הם נהרגים במלחמה על הגנת אותם מנותקים אלימים בהיכל השן, ובוזזים להם את הקול בבחירות.

גם כאן הצביעות הקלאסית של השמאל, נשיאת העליון פוסלת חוק היסוד בטענה לרוב קואליציוני דחוק (64-56!). שזה בכלל לא שיקול לפסילת חוק ובטח לא חוק יסוד, בזמן שהפסילה שלה היא על חודו של קול! ושהקול שלה נספר למרות שהיא פרשה כבר!

וחוקי היסוד הקודמים שההפיכה הראשונה של ברק התבססה אליהם אפילו לרוב ‘דחוק’ כזה לא זכו, הם היו חוקים רגילים ברוב אקראי תחת הכותרת חוק יסוד כעניין דקלרטיבי שהוסתרו מהחכי”ם שהם נועדו להפיכה של ברק. צביעות על צביעות.

בתום המלחמה אלו צריכים לעמוד לדין על ניסיון הפיכה בזמן מלחמה. חיות וצוות הקושרים שלה תצטרך לשלם על הפשע הזה.

על חטא

קיבלנו את העונש על כך שלא מנענו את הריב הזה לפני עשורים בפעולה נחרצת נגד האימפריאליזם השיפוטי, ושכבר אזרו אומץ לאחרונה להתחיל לא ביצעו את הדברים כמו שצריך.

זו הייתה הטעות הכי גדולה של ביבי, ויש להכות על הטעות הזו בעל חטא גדול, שהוא וויתר לבית המשפט, שבנה כוח במשך שנים, התגובה של הימין היתה אמורה לבוא מייד עם הפסיקה הראשונה, כשביטל חוק רגיל. התעסקו בחוקים עוקפי בגץ, במקום לטפל בגשר הרעוע עצמו.

ובממשלה הנוכחית שכן התחילו לטפל בזה. אז אהרן ברק ומכנות חרוזי הרעל של השמאל בולשביקי שלו התחילו לפרק את המדינה, וגם מולם הבלגנו והכלנו, דחינו והתפשרנו, זה רק הגביר את האלימות והתיאבון של מכונת הדיקטטורה, הימין בחוסר משילות קלאסי, וכעת מגיע לו לקבל את זה לפרצוף.

הרפורמה החיונית נעצרה רק מכוח מסע הבריונות האלימות המערכתית וההתפרקות הלאומית שהובילה פה האליטה המופקרת התומכת בהם לרבות באמצעות קריאות לסרבנות ועידוד יוזמות לפגוע בביטחון וכלכלת המדינה, עם כל הגנרלים שלהם שראינו כמה מופקרים וחסרי אחריות הם במצב הצבא בטבח שמחת תורה.

התקשורת הישראלית במקום לכעוס על השופטים כועסים על ההדלפה. אבל אותנו לא יבלבלו ולא נסיר את עינינו מהפשע האמיתי.

לא נרכין ראש לדיקטטורה

אנחנו דור אחר. ולא נשתוק לאסתי חיות, כמו הטעות הקרדינלית שהדור הקודם נכנע בלי קרב, כשהפיראט אהרן ברק אז כמו היום ניצל את הכאוס במדינה להעביר הפיכה, שבועיים לאחר רצח רבין, לפסול חוק רגיל באופן תקדימי לראשונה ללא כל סמכות. לא חוזרים על טעות פעמיים.

אולי זה לא הזמן להתחיל לדון בכך, אך מי שחושב שהעניין גמור כדאי שיחשוב שנית. המאבק הזה רק החל. עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה. יש פסיקות שהן בגדר פקודה בלתי חוקית בעליל וחובה לא לציית להן.

לפני שהשמאל נזעק, אם בג”ץ יהיה שמרני ויפסוק באופן שהשמאל לא אוהב האם השמאל יקבל זאת?

כבר היום השמאל מסרב לקבל את הכרעת העם אז את הכרעת השופטים הוא יקבל? כולל ראשי מערכת הביטחןן שממש לפני האסון עוד ‘התלבטו’ אם לציית לדיטטטורת בגצ על פני הממשלה הנבחרת.. ואפילו בחרו שלא לערב את ראש הממשלה בערב הטבח..

אז הגיע הזמן שהימין יפסיק לפחד כלל להגיד בקול : לא נקבל את תכתיבי בגץ. שופט שיעבור על החוק הכתוב מקומו בכלא. לא יכול להיות שאת האחריות ישימו רק על השופטים וכמעט כל האחריות על הדרג הנבחר.

ויש לבגץ חלק עצום במה שקרה, הן באישור כל המינויים של ראשי מערכת הביטחון שעסקו במחאה ובשטויות ולכן נכשלו בכישלון הכי מובהק שיכול להיות.

הדרג הנבחר היא כמעט חותמת גומי למינויים הללו של וועדת איתור, וכל הבגצים שהיו סביבם והפחד המרחף ברקע תמיד שיגיעו, ויודעים כבר למנות את האנשים מהמילייה הנכון ושיהיה שקט מכל העותרים הקנטרניים הללו.

ובכבילת ידי צה”ל מלפעול נגד מתקרבים לגדר, וכל הזיות “הבלתי מעורבים”, שלכן חמאס ניצל תמיד. יש לבגץ דם על הידיים.

מי באמת חוקר את בכירי מערכת המשפט? מי מפקח עליהם? מי יכול להעניש אותם? מישהו בעולם יכול להחליף את השופטים הללו על מה שעשו, או לחלופין לפחות להיות מעורב בבחירת הבאים שיהיו יותר נורמלים מאלה? כלום נאדה. כח אבסולוטי אכן השחית אותם אבסולוטית וממשיכים כאילו כלום רק לוודא לאיש לא יוכל לעצור את חגיגת הפשע הזו.

אין שופט שמרני אחד

מה שהתגלה כאן (שוב) שאין כיום בבית המשפט העליון אפילו שופט שמרן אחד. הוויכוח ביניהם הוא לא על הסמכות אלא על הנימוקים.

הוויכוח בין שופטי הרוב והמיעוט הוא רק על איך לבטל את החוק החדש, שופטי הרוב אומרים שצריך להכריז שהחונטה שולטת במדינה ונמצאת מעל הממשלה והכנסת, ויש לה סמכות לבטל כל חוק וחוק יסוד, שופטי המיעוט אומרים שלא צריך להכריז הכרזות כאלה אלא פשוט צריך להתעלם מהחוק החדש באמצעות פרשנות. אבל כל 15 ראשי החונטה מסכימים שהם לא מוכנים לקבל את ההחלטה של הכנסת.

אפילו לא על חוק יסוד שזה בכלל פטנט שהאהרן ברק שלהם המציא, כמשהו העומד מעל הכל ובסמכותו של הכנסת לחוקק ולבטל !

כולם לא מקבלים את הדבר הפשוט שעומד בליבת השיטה הדמוקרטי. יש ממשלה וכנסת נבחרות. אם אתה לא מרוצה, תמתין עד הבחירות החוקיות הבאות ותעניש אותם.

האופציות לימין לעצור את ההפיכה

יש לימין אקדח מעשן של רפורמה כוללת, ומרכיב חשוב שבתוכו שמצריך רק הצבעה על קריאה שנייה ושלישית על הוועדה לבחירת שופטים. זה יכול לקבל תמיכה גם של חלק מהאופוזיציה תמורת שיריונים. שיעלו את זה להצבעה כבר שבוע הבא.

יש עוד דרך אחת לעצור את הדיקטטורה. שחלק מהשופטים הימנים – ככל וישנם כאלה ומי יודע אם לא לעת כזאת הגעתם למלכות – לא יחתמו על פסק הדין עד לפרישת חיות. לא לשתף פעולה במשחקים שמשחקת הגברת חיות. להפגין מול השופטים הללו עד שיודיעו שהם לא חותמים.

הרי התפקיד של כל שופט נקבע מראש וידוע מראש מי הולך להצביע מה. מדובר במשפט קופים, שהתוצאה שלו ידועה מראש והסיפורים האלה של 8 נגד 7 נועדו ליצור מראית עין של “הוגנות”.

בסופו של דבר מה זה משנה אם זה 15 מול 0 או 8 מול 7. התוצאה היא אותה תוצאה. חיות יכולה לשחק עם זה איך שהיא רוצה. אם הייתה נותנת הוראה לשופטים להצביע נגד אז כולם היו מצביעים נגד.

רפורמה עכשיו

לא להתייאש. התהליכים בחברה הישראלית מבשילים. בסופו של יום, הציבור הימני ילך ויגדל ויעמיק את שליטתו. התופעות של האחים לנשק, ומליציות פאשיסטיות אחרות יעלם, כי אין ולא היתה להן אהדה ציבורית אמיתית ורחבה, למרות הפמפום התקשורתי. הדמוגרפיה אינה עוצרת.

שופטים פרוגרסיביים יכולים לפסוק עד מחר פסיקות ביזאריות על סמכויות וכוחות דימיוניים. העם מקיא אותם. הם מנותקים כבר היום. בית המשפט מאבד עוד ועוד לגיטימיות.

בסוף, בית המשפט יחזור למימדיו הרגילים, פסק הדין הזה יהיה כתם שחור מעניין ומלמד, שיצביע אל החולי בחברה הישראלית, ועל החולי והרדידות של האקדמיה הישראלית שלא הקיאה מקרבה רעיונות פאשיסטיים ואנטי דמוקרטיים, של חונטה בלתי נבחרת שולטת ומדכאת דמוקרטיה.

הימין עצר את הרפורמה בשביל אחדות בעת מלחמה. ראינו במוחש שהשמאל הריח שוב חולשה, וממשיך הן בפילוג הכללי, והן בעוד הפיכה משטרית דווקא בעת מלחמה. אז ימנים תתעוררו ! להמשיך את הרפורמה בכל הכח. זה מה שצריך לעשות.

מצב מטורף ששילמנו עליו בדמים מרובים אסור לו להישאר דקה נוספת.

מצאתם טעות בכתבה? דווחו לנו >

מה דעתך על הכתבה, עניין אותך?

11 תגובות
הכי מדורגות
חדשות ביותר ישנות ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות

ההדלפה כבלון ניסוי כשלה. למרות הצעקות בתקשורת מטעמם בניסיון לגרום לגילוי דעה תגובה או פתיחת הקלפים של האזרחים לא נתנה להם תשובות. מי שביצע זאת פוחד פחד מוות מאלו שקלטו הבינו הפנימו שותקים וממתינים לרגע הנכון:)))

נכון. יש “רוב” ל”ימין”, של יולי אדלשטיין, של גילה גמליאל, אופיר אקוניס, גלנט, דוד ביטן ועוד.
המאמר כאן משקף משאלת לב דמיונית ולא ריאלית.
בהצלחה עם הדמיונות!

הכתב דוד ברמן הוא לדעתי איש מתוסכל, קיצוני בדעותיו ונוטה להשמיץ ולהסית בלא תקנה. בושה לערוץ התקשורת שנותן לאדם שקורא לאחים לנשק פשיסטים פתחון פה….מקומו של דוד ברמן בביבים של המטורללים ביותר בהיסטוריה הפוליטית….

השיטה פשוטה אם מותר לבטל חוק יסוד אז גם לכנסת מותר . יחוקק מחדש חוק יסוד המשפט גרסא 2 בו תכניס מה שאתה רוצה . יקודם לקריאה שלישית ורגע לפני יבוטל חוק יסוד השפיטה הישן . באותו הרגע כל השופטים מאבדים סמכות לדון במשהו . ובא לציון גואל

צא מהסרט. ההפיכה המשפטית הלכה לפח ובקרוב כל מי שקידפ אותם. הם יזכרו לדרעון עולם

בגץ.פרקליטות פושעים מכשירי המחבלים לכנסת ישראל ולאזרחות יועמשית אנטישמיים

כל מילה בסלע העם יאמר את דברו בזמן הנכון ויסלק את המושחתים ואכן יטהר עת המוסדות הנשלטים הידי פאשיסטים מנוכרים גונבי הקופה,הציבורית התגובה בוכ תבוא ותהייה מוחלטת0!!

ח ח ח הכי טוב לסגור. את המשטרה ,לסגור את בתי המשפט. מי שיעבור עבירה לסקול אותו בכיכר העיר .

כתבה מצויינת מלאה חכמה רק תשלח אותה לכל חברי הכנסת מהימין בדחיפות חבל על כל יום תשלה לפטריוטים גם ללא רפורמה מליוני נוצרים נוהרים לישראל מאתיופיה אוקראינה רוסיה להתאזרח בתעודת זהות כחולה לשאוב קצבאות בטוח לאומי מכוח חוק השבות סע’ הנכד ומלא מסתננים לא מגורשים כי חיות רוצה שיהיה להם כאן תחביבים…. אי אפשר כיום לעשות כלום בגצ לא מאפשר וזה מתסכל…..האם החיילים שהקריבו הכל נלחמים שיבואו מיוני נוצרים ויהיו בסופו של דבר רוב באתר על מה נלחמים למי נלחמים לנוצרים?

פעם פחדו להתבטא נגד בגצ וכיום כבר זה מצב מצויין והתקדמות ענקית שמבקרים את בגצ שאין לבגצ לגיטימציה בציבור בעם ישראל בדור החדש הצעירים של היום..ורוב הציבור נותנים ביקורת קשה נגד דיקטטורת בגצ וזה התקדמות ענקית …כולם מתבטאים נגד בגצ השכם וערב ללא מורה ופחד שמא הם חוטאים כפי שהיה בדור הקודם שבגצ היה נחשב לפרה קדושה…..עצם השיח כיום נגד בגצ זה התקדמות ענקית ואסטרונומית זה לקראת דור חדש שיוקיע את בגצ מעליו במלחמה שערה…..בבחינת כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ…..

מצווה משמיים לתקן את מערכת המשפט אומר : אני אל שדי. כי המשפט לאלוהים הוא.

כתבות חדשות באתר

רבה של באר שבע בבקשה אישית: "אין לו דברים בסיסיים כדי להתחתן"
מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

"אסור להסתפק במועט, ישראל יכולה לתקוף באיראן משמעותית יותר" | ראיון
הגנרל הנעלם: הבכיר האיראני שערק למערב וסייע בחיסולו של המחבל עימד מורניה
כשתשב סביב שולחן החג ולא יחסר לך כלום, מה יהא עליהם?
מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

אפליה על רקע דתי? אל"מ דביר חבר עוזב את תפקידו לאחר שלא קודם כמצופה
חיסול מחבלים והשמדת תשתיות טרור של חמאס; חטיבת הנח"ל במרכז הרצועה • צפו
מיוחד לזמן מלחמה: סגולה עתיקה לשמירה מכל רע
מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

הקבינט יכונס היום: "אין כוונה להתעכב עם הפלישה לרפיח בהמתנה לעסקת חטופים"
"אנטישמיות דומה לשנות ה-30 בגרמניה": גינויים להתפרעויות של פרו פלסטינים
שטר השידוכים': גזירת בית הדין שפועל ישועות ומסיר את כל העיכובים בדרך להקמת בית נאמן
מ

תוכן מקודם בשיתוף המחלקה המסחרית

מטוסי קרב תקפו אמש מטרות טרור של חיזבאללה במרון א-ראס ובמרכבא • צפו
משפחות חטופים ופעילים חסמו הלילה את מעבר משאיות הסיוע לרצועת עזה

הכתבות המעניינות ביותר

מול שריד בית מקדשינו צפו בסרט המרגש: מאות חולי סרטן ובני משפחותיהם בערב של תפילה ושירה שנערך ע"י עזר מציון
סיפור לחול המועד • ליל הסדר שעשה רעש בשמים • הרב עידו ובר
השיעור היומי: הרב דוד חבושה • צפו
80 שנה לחיבור התפילה שקודם אכילת חמץ במחנה 'ברגן בלזן' | והיא שעמדה
בהסכמה אמריקנית: בית הדין הבינ"ל שוקל הוצאת צווי מעצר נגד בכירים ישראלים
המגמגם שהפך למרצה פופלרי: שיחת חג מרתקת עם הרב שבתי סלבטיצקי
טען עוד כתבות >

המיוחדים

WhatsApp Image 2024-04-24 at 09.25
"אסור להסתפק במועט, ישראל יכולה לתקוף באיראן משמעותית יותר" | ראיון
WhatsApp Image 2024-04-25 at 02.30
80 שנה לחיבור התפילה שקודם אכילת חמץ במחנה 'ברגן בלזן' | והיא שעמדה
WhatsApp Image 2024-04-24 at 09.17
המגמגם שהפך למרצה פופלרי: שיחת חג מרתקת עם הרב שבתי סלבטיצקי
WhatsApp Image 2024-04-24 at 11.36
איך נערכים ביישוב שאוסר כניסת ערבים לתרחיש של מתקפת פתע | כתבת שטח

חדש באתר

WhatsApp Image 2024-04-24 at 19.05
מול שריד בית מקדשינו צפו בסרט המרגש: מאות חולי סרטן ובני משפחותיהם בערב של תפילה ושירה שנערך ע"י עזר מציון
WhatsApp-Image-2023-11-18-at-21.33.29-768x512
סיפור לחול המועד • ליל הסדר שעשה רעש בשמים • הרב עידו ובר
%D7%93%D7%95%D7%93-%D7%97%D7%91%D7%95%D7%A9%D7%94-%D7%94%D7%A8%D7%91-%D7%97%D7%93%D7%A9-1-724x483-1
השיעור היומי: הרב דוד חבושה • צפו
WhatsApp Image 2024-04-24 at 09.25
"אסור להסתפק במועט, ישראל יכולה לתקוף באיראן משמעותית יותר" | ראיון

גלריות

.
בְּחוּלּוֹ שֶׁל מוֹעֵד • הגרב''צ גוטפרב ראש ישיבת תורת ה' ברכת האילנות
 גלריה מאפייה (16)
שלושים שנות הידור: ראיון מיוחד עם בעלי מאפיית 'טיב המצות'
 ברכת האילנות (9)
וְחָזֵי אִילָנֵי דְּקָא מְלַבְלְבִי • האדמו"ר מסטריקוב בברכת האילנות
 באניא ברכת האילנות (17)
לֵיהָנוֹת בָּהֶם בְּנֵי אָדָם • האדמו"ר מנדבורנא באניא בברכת האילנות

עיתוני היום

F090331NS01-1024x683
וַיְהִי בֹקֶר יוֹם חֲמִישִׁי • כותרות העיתונים – י"ז בניסן ה’תשפ”ד

מה ברצונך למצוא?

יש לך משהו דחוף לומר לנו?

הדואר
האדום

צירוף קובץ עד גודל של 5 מגה
דילוג לתוכן Hide picture